X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гете

Завантажити презентацію

Гете

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прийом “Лови помилку” Йоганн Гете – представник доби Відродження. Народився у Франції, у місті Франкфурт-на-Майні. Прожив коротке життя: всього 36 років. Навчався у Лейпцизькому та Страсбурзькому університетах. Герцог Карл Август запросив до себе на службу 26-літнього поета у місто Берлін. Щоб подолати душевну драму, Гете подорожує по Росії, яка надихнула його грандіозними естетичними враженнями. Його творчість поділяють на 3 періоди: «штюрмерський», веймарський, трагічний. Особливу популярність Гете принесли твори: «Страждання молодого Вертера», «Міщанин-шляхтич», «Фауст». Обов’язковим заняттям все життя Гете вважав читання. Щоденна норма становила 20 сторінок. Похований Гете у Веймарі в одному склепі із Мольєром.

Слайд 2

Трагедія Ґете “Фауст”

Слайд 3

Тема: Трагедія “Фауст”– вершина творчості Ґете і один із найвидатніших творів світової літератури. Історія створення. Композиція і проблематика твору. Мета: Ознайомити учнів із композицією, проблематикою, історією створення трагедії «Фауст», вивчати філософську трагедію Гете як художнє втілення ідей епохи Просвітництва, розвивати логічне мислення та монологічне мовлення, навички літературознавчого аналізу драматичного твору, виховувати життєстверджуюче начало, формувати етичні погляди на світ. Цей твір є не що інше, як потаємна сутність нашого століття… Шеллінг

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Йоганн Шпіс “Історія про доктора Фауста, знаменитого чарівника і чорнокнижника” Титульна сторінка “Народної книги”

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Портрет Фауста анонімного німецького художника XVII століття

Слайд 10

Запитання для контролю Хто був прототипом народного Фауста ? Коли вперше виникла легенда про Фауста ? Ким видана перша літературна редакція легенди про Фауста, під яким заголовком ? Які ще варіанти “Фауста”. створюють представники “Бурі і натиску”?

Слайд 11

Слайд 12

Перше видання “Фауста”

Слайд 13

Народні легенди про доктора, чарівника, чорнокнижника

Слайд 14

Поширений народний сюжет: юнак спокушає юну дівчину та кидає її

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Проблематика: життя і смерть сутність буття, Людина і Всесвіт призначення людини у світі, пізнання світу кохання, людина і природа, мистецтво і його роль у суспільстві.

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Визнач : цінності світу , який тебе оточує; свою цінність; свій внесок у світову скарбницю цінностей. Визнач образ свого майбутнього, яким ти його уявляєш , чого досягнеш у різні періоди свого життя.

Слайд 24

Шлях до мрії «Кожна мрія тобі дається разом з силами, які необхідні для її реалізації. Але ж тобі, можливо, для цього треба попрацювати. (Річард Бах)” Мрія , як горизонт : чим більше до нього, тим більше він віддаляється. Мрія – це постійно збільшуюча сфера нових можливостей людини при її розвитку. Сплануй поетапно свій розвиток. Приведи все в систему.

Слайд 25

Трагедія Ґете “Фауст” – невичерпне джерело тем і сюжетів у мистецтві

Слайд 26

Картини Ежена Делакруа. Ілюстрації до поеми “Фауст” Ґете

Слайд 27

Ілюстрації Сальвадора Далі Оригінальна назва: Faust Рік: 1969 Техніка: офорт Склад колекції: до серії входить 21 гравюра, 10 із них – віньєтки з фрагментами тексту французькою мовою. Розміри робіт: розмір гравюр – 32×24 см; розміри віньєток – різні.

Слайд 28

Ілюстрації Сальвадора Далі

Слайд 29

Ілюстрації Сальвадора Далі

Слайд 30

Домашнє завдання: скласти порівняльну таблицю “Фауст і Мефістофель”, працювати над змістом твору.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література