X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ліна Костенко "Маруся Чурай"

Завантажити презентацію

Ліна Костенко "Маруся Чурай"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

І група “Історики - етнографи” Історико – етнографічні дослідження Літературно – дослідницькі та історичні відомості про Марусю Чурай. Фольклорні джерела про життя Марусі Чурай. Опис зовнішності Марусі у фольклорних джерелах. Відомості про батьків Марусі Чурай. Життєва історія Марусі у фольклорних джерелах. Вклад Марусі Чурай в українську культуру і літературу.

Слайд 5

Слайд 6

Марусі Чурай належать пісні: “Віють вітри, віють буйні”, “Ой, не ходи, Грицю…”, “Засвистали козаченьки”, “Грицю, Грицю до роботи”, “Сидить голуб на березі”, “Котилися води з гори…”.

Слайд 7

ІІ група “Літературознавці” Образ Марусі Чурай у романі Ліни Костенко Портрет Марусі Чурай у романі. Батьки Марусі. Походження сім΄ї Чураїв. Маруся і Гриць. Маруся та Іван Іскра. Маруся – піснетворка. Маруся і Україна.

Слайд 8

“ На матір схожа, тільки трохи вища. Ті ж самі очі і така ж коса. Ну от скажіте, людоньки, навіщо Такій убивці і така ж краса…”

Слайд 9

Маруся і Гриць.

Слайд 10

Маруся і Україна

Слайд 11

Слайд 12

“Ой, не ходи Грицю та на вечорниці…”

Слайд 13

Слайд 14

“Млинок” У капелюх скидаємо те, що зворушило ... Перемелюємо у млині неправильні, на вашу думку, вчинки героїв... У валізу збираємо те, що візьмемо у життя...

Слайд 15

Написати творчу роботу: “Лист до Марусі Чурай”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література