X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Туристичні ресурси Японії

Завантажити презентацію

Туристичні ресурси Японії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Туристичні ресурси Японії Виконав: Главацький Назар

Слайд 2

Загальні відомості про країну Прапор Емблема Імператора Столилиця: Токіо Офіційна мова: Японська Площа: 377 944 км² Населення: 128 056 026 осіб – на 1 січня 2014 року

Слайд 3

Туристичні ресурси Японії Святилище Іцукусіма (яп. 厳島神社, いつくしまじんじゃ,) — синтоїстське святилище в місті Хацукаїчі префектури Хіросіма, в Японії. Розташоване на острові Іцукушіма, відомішому як Міяджіма, у Внутрішньому Японському морі. Об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО з 1996 року. Національний скарб Японії.

Слайд 4

Меморіал світу в Хіросімі Цей пам’ятник можна віднести до трагічних пам’яток Японії. Меморіал стоїть в пам’ять про тих, чиї життя забрала атомна бомба, скинута на Хіросіму 6 серпня 1945. Розташований в парку меморіал Купол Гембаку – це єдина будівля, що залишився уцілілим після вибуху. Це суворе нагадування про світ у війні, про важливість людських життів і про безневинні жертви.

Слайд 5

Мавпячий парк Джігокудані Парк Джігокудані відомий своїми гарячими областями. Назва Джігокудані дослівно означає: «Долина Ада». Ця назва було закріплено за парком через пари і киплячої води, яка струмує з мерзлої землі, оточеної крутими скелями і холодними лісами. Парк славиться також великий популяцією диких японських макак , які відправляються в долину взимку, коли сніг покриває парк.

Слайд 6

Кіемідзу-дера Кіемідзу-дера – буддійський храм розташований у Східному Кіото, був заснований в 778 році. Храм знаходиться в повній гармонії з природою. Під час будівництва храму не було використано жодного цвяха. Неподалік розташовані красиві водоспади, які впадають в глибокі річки, в які з висоти іноді стрибають місцеві жителі (виживаність 85.4%).

Слайд 7

Замок Хімедзі Замок Хімедзі вважається кращим існуючим прикладом японської архітектури замків і найбільш відвідуваною архітектурною пам’яткою Японії. Він був укріплений від ворогів в епоху феодалізму, багато разів добудовувався і реконструювався протягом різних століть, тому відображає різні періоди дизайну. Цей замок пережив бомбардування Другої світової війни.

Слайд 8

Великий Будда Камакура Великий Будда Камакура – колосальний пам’ятник культури. Бронзовий Будда становить 13 метрів у висоту і важить 93 тонни. Статуя датується 1252 роком. Спочатку вона розміщувалася в невеликому дерев’яному храмі Великого Будди, але зараз стоїть на відкритому майданчику, так як початкове місце розміщення було змито цунамі 15 століття.

Слайд 9

Храм Тодайдзі Храм Тодайдзі є справжнім інженерним подвигом. Це не тільки найбільше дерев’яна будівля в світі, цей храм також є домом для найбільшої бронзової статуї Будди в світі. Входить до числа найвідоміших храмів Азії .

Слайд 10

Імператорський палац в Токіо. Імператорський палац в Токіо функціонує як центр управління і музей для демонстрації японського мистецтва та історії. Палац розташований на руїнах старого замку, який був знищений в результаті пожежі. Новий палац оточений традиційними японськими садами і має багато залів для прийому.

Слайд 11

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм