X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Болгарія

Завантажити презентацію

Болгарія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Болгарія Легенда оповідає, що коли Господь Бог вирішив розділити між народами світ, усі народи були присутні при цьому, за винятком болгар, які в цей час до пізна працювали в полі. Все вже було розподілено, але Всевишній, оцінивши їх старанність, подарував їм цей райський шматочок землі, цей ріг достатку, що знаходиться в серці Балканського півострова; з тих пір і понині іменований Болгарією.

Слайд 2

місто Обзор Це красиве тихеньке морське містечко в Болгарії з чудовими пляжами, спокійним і теплим морем, свіжим гірським повітрям і мальовничою місцевістю, що знаходиться на одному із найкрасивіших куточків на північному побережжі Чорного моря. "Місто Сонця” – саме так звучить в перекладі давне грецьке місто Геліополь, що колись було розташоване на цій території. Тут і сине море, і золотий пісок, і зелений ліс, і чистенький пляж, і гарячі сонячні промінчики, і привітність місцевих жителів, і веселі вечори, насичені розвагами, різноманітними концертами, дискотеками та атракціонами. Словом, Обзор – це ідеальне місце для молодіжного відпочинку. Обзор - один з найбільш відомих курортів на болгарському побережжі, довжина берегової лінії якого сягає майже 7 кілометрів.

Слайд 3

Слайд 4

Львів - Чернівці - Обзор - Чернівці - Львів Вартість програми - 199 € + 350 грн. Маршрут: Увага! У нас немає збору візового центру 265 грн ! Студенти до 21 року консульський збір не оплачують !

Слайд 5

В програмі: • вечір знайомств; • квест; • дискотеки; • спортивні заходи: волейбол, футбол і т.д • конкурси та розваги; • фотосесія!

Слайд 6

Що нас очікує: 1 день 13:00 - збір групи наж\двокзалім.Львів. 13:30 – виїзд на територію Румунії. Нічний переїзд по території Румунії та Болгарії.  2 день Прибуття до Болгарії вм.Обзорв другій половині дня. Поселення. ВІДПОЧИНОК НА МОРІ! Вечір знайомств !!! Вечеря. Ночівля. 3 день – 8 день Сніданок. ВІДПОЧИНОК НА МОРІ! Розважальні заходи,квест, спортивні заходи, дискотеки, призи переможцям, фотосесія, факультативні екскурсії. Вечеря. Ночівля.   9 день Сніданок. ВІДПОЧИНОК НА МОРІ! Прощальнафото-сесіяна березі моря ! Не забудьте кинути в воду монетку щоб повернутися знову! Виїзд на територію України. Нічний переїзд по території Болгарії та Румунії. 10 день Прибуття до м. Львів в другій половині дня.

Слайд 7

Проживання: приватні готелі

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Карта міста Обзор

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Запрошуємо вас до «Казкового Несебру» - одного з найстаріших болгарських міст. Несебр є спадкоємцем давньофракійського міста Мессемврія. Стара частина міста в 1956 р. була оголошена архітектурно-археологічним заповідником. Завдяки своєму неповторному колориту і чудовій архітектурі Несебр був включений в список об'єктів світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Вузькі вулички, стародавня бруківка, середньовічні церкви та дерев’яні будівлі додають місту особливої чарівності, створюючи у місті атмосферу тепла і затишку. Пішохідна екскурсія по місту.

Слайд 14

Далі нас чекає Болгарське село, де познайомимося з гостинністю болгарського населення, їхніми звичаями, традиціями та святковою атмосферою національного ресторану, скоштуємо смачну вечерю, де біле та червоне вино ллється рікою у необмеженій кількості, а колоритна фольклорна програма, запальні танці, конкурси та вечірнє шоу на вугіллі неодмінно залишить море позитивних емоцій.

Слайд 15

Балчик – це не лише одне з найстаріших міст, а й одне з наймальовничіших болгарських містечок - справжній амфітеатр на березі моря. Це також і царство квіткових ароматів, пишних кущів та старих дерев, величезні колекції яких зібрані на території Ботанічного саду, де нас чекає невелика винна дегустація. Вся ця неймовірна краса полонила серце й душу румунської королеви Марії, яка побудувала тут свою літню резиденцію. Фото-пауза.

Слайд 16

Після невеликого переїзду ми познайомимось з найвідомішим скельним монастирем Аладжа, дізнаємося про таємниці життя його мешканців – монахів-відлюдників, відвідаємо загадкові тунелі і лабіринти, почуємо стародавні легенди, і все це надає Аладжі статусу особливого і таємничого місця, що приваблює тисячі туристів.

Слайд 17

Відправляємося на знайомство з природним феноменом - «Кам'яним лісом». Цей унікальне магічне місце ще називають «Вбиті камені»: чи це стовбури дерев, чи це скам'янілі тварини, чи це замерзлі фонтани у кілька метрів висоти вирішувати вам. Кажуть, якщо сильно обхопити камінь і притулитись до нього щокою, він забере від вас всю негативну енергію і подарує нові сили ...

Слайд 18

Варна - перлина болгарського Чорного моря. В цьому чарівному містечку співіснує суміш середньовічної та сучасної культури, тут вдало поєднуються історія та сучасність. Екскурсія містом.

Слайд 19

А тепер нас очікує піратська вечірка, на якій ми перенесемося на кілька століть назад в атмосферу середньовічних пригод і здійснемо двохгодинне плавання на старовинному кораблі «Pinta Varna». Ми переодягнемося в піратські костюми, візьмемо на озброєння пістолети, мечі, мушкети та інші аксесуари і разом з капітаном та його помічниками після пострілу гармат приймемо участь у морській битві. І все це супроводжується музикою, танцями, цікавими іграми, веселим сміхом та незабутніми враженнями і переживаннями.

Слайд 20

Стамбул - одне з найбільших міст світу, древній Константинополь, заснований ще в VII столітті до н.е. Це єдине місто в світі, яке розташоване одразу на двох континентах – Європі та Азії. Це важливий морський порт, промислово-торгівельний та культурний центр Туреччини. Це місто мечетей та троянд, неповторних місць та чарівних пам’яток історії, культури, архітектури, місто кам’яних мостів та галасливих базарів, тому без незабутніх вражень та з порожніми руками, мабуть, ніхто додому не поїде…

Слайд 21

Дякуємо за увагу ! Контакти: м.Львів, вул.Антоновича,138б тел./факс (032)2953380 моб. (050)3704112; (063)1989760 e-mail: rich-tour@mail.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм