X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Реклама. Створення реклами морозива

Завантажити презентацію

Реклама. Створення реклами морозива

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Словесна та графічна інформація у рекламних плакатах. Практична робота : Створення реклами морозива. Презентацію підготувала Вчитель початкових класів Менської ЗОШ І – ІІІ класів Захарченко Ганна Іванівна

Слайд 2

Чи можемо ми прожити без знаків?

Слайд 3

Водії машин кажуть, що знаки допомагають їм їздити не порушуючи правил дорожнього руху. Такі знаки називаються дорожніми. Вони допомагають правильно переходити дорогу.

Слайд 4

Ми знаємо букви, розділові знаки. Це теж знаки, без них ми не могли б читати і писати. Для того, щоб рахувати , ми використовуємо багато знаків: плюс, мінус, дорівнює. Цифри, як і букви, - це теж знаки.

Слайд 5

На одязі також бувають знаки, які підкажуть, як за ним доглядати. Можна прасувати. Можна відбілювати. Хімчистка з будь - яким розчинником.

Слайд 6

Ми любимо слухати музику. Її також записують знаками, які називають нотами.

Слайд 7

Знаками можуть бути символи. Наприклад, прапор і герб різних країн світу.

Слайд 8

Висновок: Люди придумали знаки не просто так. Знаки необхідні для того, щоб передавати інформацію, без якої ми не можемо обійтись у повсякденному житті.

Слайд 9

Світ реклами

Слайд 10

Реклама Реклама - це інформація про товар, його ціну, якість, місце купівлі і продажу. Реклама - це вже невід'ємна частина нашого життя.

Слайд 11

Хвилинка історії. Термін "реклама" з латинського означає "викрикувати". У Давній Греції та Римі оголошення голосно викрикували на площі та інших людних місцях.

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Сьогодні на уроці: Реклама морозива

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Молодці!

Слайд 23

1.Для оформлення використано ресурси інтернету. 2. Трудове навчання. Матеріали до уроків 1 – 4 кл. Автор: Глінка, Довгопола 3. Трудове навчання. Кращі уроки 1 -4 кл. Автор : В.І. Хорунжий. Використані джерела:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання