X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створення кліпів

Завантажити презентацію

Створення кліпів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МУЛЬТИМЕДІЙНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ Мультимедійні технології Мультимедійні технології СТВОРЕННЯ КЛІПІВ

Слайд 2

Про сучасні комп'ютери говорять як про мультимедійні пристрої. Під словом мультимедіа розуміють здатність збереження в одній послідовності даних різних видів інформації: числової, текстової, логічної, графічної, звукової та відео. МУЛЬТИМЕДІА

Слайд 3

Пристрої комп'ютера, призначені для роботи зі звуком та відео, називають пристроями мультимедіа. До них також відносять пристрої для запису і відтворення мультимедійних даних - дисководи CD-ROM, DVD тощо.

Слайд 4

Для перегляду та обробки мультимедійних даних є велика кількість програмного забезпечення. Найпростішим є Windows Movie Maker. ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Слайд 5

Windows Movie Maker (або просто Movie Maker) - програма в складі клієнтських версій операційних систем Microsoft Windows, яка використовується для редагування або створення відеофайлів. ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Можливості програми Movie Maker: обробляє відеофайли з цифрової відеокамери, створює із зображень слайд-шоу, додає до відеозаготівлі, титри, звук, вирізає необхідні фрагменти і склеює їх, створює ефектні переходи від фрагмента до фрагмента. Movie Maker широко використовується для створення кліпів, відеопрезентацій та обробки аматорського відео.

Слайд 6

Для того, щоб додати відео або зображення, яке вже збережено на жорсткому диску вашого комп'ютера, в проект потрібно клікнути на посилання “Імпорт відео” або “Імпорт зображення”, розташованої в області завдань, або скористатися комбінацією клавіш Ctrl + R. Потім у вікні вказати місце розташування відеофайлів і, власне, вибрати ті файли, які ви хочете додати. СТВОРЕННЯ КЛІПІВ Як видно, тут є ще “Імпорт звуку чи музики” (якщо вам потрібно додати музичні файли).

Слайд 7

СТВОРЕННЯ КЛІПІВ Робоча область програми Windows Movie Maker після додавання усіх відеороликів і розбивання їх на сцени повинна виглядати приблизно так.

Слайд 8

СТВОРЕННЯ КЛІПІВ Тепер сам монтаж полягає в тому, що б отримані сцени помістити на монтажну доріжку, яка розташована в нижній частині програми. Це робиться за допомогою простого перетягування мишкою потрібного відеофайлу або зображення.

Слайд 9

СТВОРЕННЯ КЛІПІВ А ось подивитися на результат вашої праці ви зможете в області попереднього перегляду.

Слайд 10

ПИТАННЯ: Що таке мультимедіа? Які пристрої комп’ютера називають мультимедійними? За допомогою якого програмного забезпечення можна створити мультимедійну презентацію? Що таке Windows Movie Maker? Для чого він призначений?

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне