X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблема безпритульних тварин м.Хмельницького: доля, котрій не позаздриш

Завантажити презентацію

Проблема безпритульних тварин м.Хмельницького: доля, котрій не позаздриш

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мета: закликати до співпраці небайдужих, залучити до пошуку ефективних рішень, адже браття наші менші потребують нашої особливої турботи та захисту Завдання: відвідати та дослідити роботу установ, пов’язаних із проблемою безпритульників; випуск інформаційного буклету з метою ознайомлення широкого кола читачів з проблемою безпритульних тварин, посильна власна спонсорська допомога закладам, що утримують безпритульних тварин у нашому місті Безпритульні тварини м.Хмельницького: доля, котрій не позаздриш

Слайд 2

Сьогодні тема щодо безпритульності тварин у всіх на вустах, вона є однією із найактуальніших соціальних проблем сьогодення. У нашій країні, а зокрема й у місті Хмельницькому, це питання є досить занедбаним. Україна знаходиться тільки на початковій стадії до його вирішення. На території нашої країни зовсім мала кількість притулків, а ті які є - утримаються не за рахунок держави, а на пожертви громадян. У нашому місті основну масу безпритульних тварин складають собаки. Досить часто це несе загорозу для життя та здоров’я пересічних громадян, оскільки бездоглядні тварини, як правило, являються носіями доволі небезпечних хвороб, наприклад, сказу.

Слайд 3

Притулок «Добро» У місті Хмельницькому, ось уже декілька років працює притулок для собак "Добро". Він був збудований в районі Дубово на місці старої ферми. Притулок невеликий за розміром та кількістю місць, на його території знаходиться близько 60 собак. Взявши інтерв’ю у одного із працівників притулку, ми дізнались, що за 2010 рік у притулку було простерилізовано 332 собаки. Основною функцією притулку є стерилізація собак та їхнє утримування там під час одужання. У стерилізаторі від сказу прививають хворих і інфікованих собак. Долею тих тварин, яких працівники притулку не взмозі вилікувати, є евтаназія. Фінансується притулок його власником та директором, значно допомагають волонтери. Держава допомагає у створенні і оснащені вольєрів та проведенні стерилізації.

Слайд 4

Наша маленька допога мешканцям притулку Наша команда провела збір коштів серед небайдужих учнів нашого класу. На зібрану суму ми придбали велику упаковку сухого корму та декілька кілограмів свіжих кісток для знедолених тваринок. Це, звісно, не надто вагомий внесок, але ми не могли залишатись осторонь, головне – не бути байдужим

Слайд 5

«Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили»

Слайд 6

Хмельницька ветеринарна клініка Сучасна приватна клініка ветеринарної медицини у м. Хмельницькому працює вже декілька років. Хмельницька кліника - це можливість якісного обстеження, лікування та профілактики захворювань для домашніх улюбленців. Головне кредо нашої ветеренаронї лікарні - якість за доступними цінами. Для наших спеціалістів лікувати тварин-не просто слова, а улюблена справа. У клініці є великі зручні лікувальні кімнати, які відповідають усім ветеринарно-санітарним вимогам сьогодення. Завдяки сучасній медичній апаратурі, якою забезпечений операційний блок, тут проводяться хірургічні операції. У сучасному центрі ветеринарної медицини працюють молоді, але досвідчені лікарі. Ветеринарна клініка співпрацює із притулками для тварин та волонтерами. Ветеринари проводить стерилізацію та щорічні щеплення тварин.

Слайд 7

Ми - волонтери

Слайд 8

Цікава професія - ветлікар

Слайд 9

Санітарно–Епідеміологічна Служба Хмельницької області Ціллю нашого візиту до санепідемстанції були відповіді на декілька запитань з приводу вірусів, які переносять собаки та чи небезпечними вони є для людей. В організації з нами розмовляли неохоче, бо вже звикли до байдужості громадян. Коли ми все ж таки змогли запевнити, що прийшли сюди з добрими намірами, один із працівників відповів на декілька поставлених запитань. Зрештою, у санепідемслужбі неохоче ділилися з нами інформацією, що лише підтвердило наявність досліджуваної нами проблеми

Слайд 10

Хмельницька міська громадська організація захисту тварин "Врятуй життя" 3 березня 2010 р у м. Хмельницькому отримала свідоцтво про державну реєстрацію Громадська організація "Врятуй життя". Її головною метою є захист та піклування про безпритульних та потребуючих допомоги тварин у нашому місті. На базі їхньої організаціі є свій міні-притулок, який вони утримують за власний кошт та за допомоги спонсорів. Працвники цього громадського утворення активно спрівпрацють із іншими організаціями захисту тварин у інших країнах. Їхнім постійним партнером є організація „Hundehilfe Ukraine„ із Німечинни.

Слайд 11

Не залишіться байдужими Міні - притулок організації “Врятуй життя” знаходиться за містом. На данний момент у ньому перебуває 18 собак. Усі вони - нещасні, викинуті у свій час на смiтник чи на вулиці міста власними господарями, не пристосовані до життя тварини.

Слайд 12

«Я теж хочу додому»

Слайд 13

„Hundehilfe Ukraine„ Це об’єднання захисту тварин працює над особистими проектами, а також приймає участь у проектах інших східноєвропейських товариств, у тому числі гуманітарних, так як доля людини та тварини часто тісно переплітається. Найголовнішим і водночас найважчим завданням об’єднання є мобілізація сил на місцях (допомога для самодопомоги). І не тільки фінансова, але й моральна, суспільна, юридична підтримка. Бо лише так можна покращити ситуацію для безпритульних (вуличних) тварин.

Слайд 14

Вороги тварин Вбивство, отруєння, знущяння - одні з найпростіших способів позбавлення від безпритульних тварин. Не один раз ці методи застосовувались і у нашому місті. Хоча бідолаги мають право жити так само як ти і я . Бо ж не винні, що вродилися в країні, де для них просто немає місця. Над ними знущаються, їх безжально винищують і кожен раз для цього знаходять все більш і більш жорстокo-вишукані методи: з живих знімають шкіру, щоб хутро краще було обробляти, беззахисних цуциків, тримаючи за задні лапки, голівкою товчуть об стіну, щоб зекономити кулі. Собак поранених, але ще живих, заталовують у мішки, навіть якщо вони йому, вбивці, лижуть руки. І як це б не здавалось жорстоко але це так. Все, що отримують у нас бездомні тварини за свою відданість і безкорисну любов - байдужість. А вона, як відомо, страшніша за ненависть.

Слайд 15

Небайдужість іноземців Іноземці із із зацікавленістю та надією спостерігають за подіями у політичному та соцальному житті нашого міста, які стосуються захисту навколишнього середовища та, зокрема, вирішення проблеми регулювання чисельності бродячих собак. Німці переймаються долею хмельницьких собак, та вкрай стурбовані ситуацією навколо нової концепції регулювання чисельності безпритульних тварин в місті, яка передбачає їх знищення. Вони, безумовно, за стерилізацію. При необхідності ж усипляння тварин європейці наполягають на необхідності сильної анастезії, аби тварини не страждали у свої останні хвилини життя.

Слайд 16

Спільно - здолаємо біду 7 березня 2011 відбулася зустріч з німецькими партнерами. Цього разу нас відвідала пані Ута Людвіг та пан Норберт де Йонг. Вони відвідали притулок «Добро» та мініпритулок. Пізніше завітали до ветеренарної клініки, куди Ута і Норберт привезли допомогу лікарям. Наші партнери привезли з Німеччини вітаміни, ковдри, молоко. Також багато чого купили уже у Хмельницькому.

Слайд 17

Об’єднані любов’ю до братів наших меньших

Слайд 18

Також багато наших собак були відправленні за кордон, де їх чекала нова, тепла домівка, та турботливі господарі. У них там справжнє, повноцінне життя.

Слайд 19

Бродячі собаки-загроза суспільству Проблема бездомних тварин гостро стоїть у всіх містах України. Сотні повідомлень про напади та покуси за рік, і число їх зростає. Проблема загострюється, але влада її не вирішує. Програма стерилізації не приносить бажаних результатів. Так звідки ж беруться дворняги і хто насправді кусає громадян?

Слайд 20

Увага: носії небезпечних хвороб Крім того, собаки також є носіями інфекційних захворювань. Безпритульники можуть переносити такі захворювання як: сказ, короста, лептоспіроз, токсоплазмоз, бартонелізом і усі вони є небезпечними для людини. Навіть слина вуличного собаки, зараженої на сказ, небезпечніша, ніж укус домашнього собаки. В місті вірогідність бути укушеним скаженим собакою менша, ніж в сільській місцевості, де домашні тварини можуть контактувати з тваринами лісовими.

Слайд 21

Висновки Під час виконання цього проекту ми зрозуміли, що, насамперед, проблема безпритульників полягає в небажанні уряду реально діяти й набиратися закордонного досвіду. На Заході це питання якщо не вирішено повністю, то, принаймні, не досягає критичного рівня завдяки впровадженню дієвих заходів: розробка необхідного законодавства в цій сфері, здійснення державного контролю, навчання й просвітництво громадян, ідентифікація придбаних тварин, дотримання правил вигулу собак, організація стерилізації тварин, організація притулків, проведення гуманного умертвіння (евтаназії) бездомних тварин й ін. Головним, на думку нашої команди, є своєчасна стерилізація безпритульних кішок та собак, яка істотно скоротить популяцію безпритульників. Важливо до нести до власників тварин,що стерилізація домашнього улюбленця (не важливо - породистого чи ні), - це нормально. Ми вважаємо, що проблему безпритульності тварин в Україні вирішити реально, але, як показує практика, не без достатнього фінансування, реального контролю й удосконалення законодавства. Крім того, всю відповідальність за вирішення цього питання покладати на уряд не можна. Проблема не вирішиться, якщо звичайні громадяни залишаться байдужними до неї. Адже, за статистикою, саме людина винна в 60% випадків безпритульності тварин. Наша команда закликає людей не бути байдужим до цього досить серйозного питання.

Слайд 22

Це не стосується окремих людей, це стосується кожного у нашому суспільстві. Сотні тисяч бездомних кішок та собак на вулицях ТВОГО міста й досі чекають на ТВОЮ допомогу!!! Дякуємо за увагу! Координатор учнівського групового проекту зі спецкурсу «Ділова активність»: Завалевська Людмила Петрівна, магістр з УПЕП, викладач економіки Хмельницької СЗШ І-ІІІ ступенів № 14 Над проектом працювали: Умріхіна Марія; Євсеєв Ярослав; Кузьмицька Ірина; Земок Олександр; Григорчук Віталій. м. Хмельницький 9- Б кл., 2011 р.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія