"Проблема безпритульних тварин"
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Хворі, брудні, нещасні тварини потребують нашої допомоги! Але йдучи додому, втомлені люди просто не звертають на них жодної уваги. А якщо навіть і звертають, то не мають можливості допомогти, вилікувати або забрати додому.
Мені здається, що більш співчуваюче покоління – це діти і літні люди. Діти – чисті душею, вони не мають злості на навколишній світ, їх щирі серця відкриті для турботи.
А літнім людям потрібно про когось піклуватись, допомагати в скрутні хвилини. Часто йдучи в школу, я спостерігаю таку картину: дідусі, і бабусі виносять на вулицю їжу і підгодовують бідних тварин. У такі хвилини розумієш, що в світі все ж таки залишилися добрі, дбайливі люди!
У цій презентації я хочу донести всю проблему цих беззахисних тварин. Сподіваюся дані слайди не залишать нікого байдужим.
Чисельність популяції бродячих тварин в основному визначається «харчовою ємкістю» конкретної території. При винищуванні собак і котів на одній ділянці, приплив корму автоматично зростає, отже, відбувається міграція тварин в даний район. І посилюється розмноження тварин, що вижили.
Безліч людей стає свідками мук і вбивства тварин. Крихітних котенят зав'язують в поліетиленові пакети і кидають в річку; люди навмисно збивають безпритульних тварин автомобілями; новонароджених щенят кидають без матері і залишають вмирати. Ці історії нескінченні і примушують серце кожної людини стискуватися від жаху і болю.
Джерелом появи безпритульних тварин є викинуті собаки і коти, що загубилися, а також ті, які народилися на вулиці, тобто спочатку бездомні. Ще однією причиною, що побічно впливає на появу бездомних тварин, є безконтрольна діяльність клубів по розведенню породистих тварин.
Cамки бродячих собак вагітніють один раз в рік і приносять по три-шість щенят. Сім'ї у них немає. Бродячі собаки живуть в стійких групах від 3 до 9 особин, причому псів удвічі більше, чим сук. Тривалість життя бродчих собак – 6-8, рідше 10 років.
Статистика говорить про те, що щорічно люди втрачають більше 10 000 домашніх тварин, з них лише 20% знаходять господаря. На жаль, в Україні ще не упроваджена система чипірованія тварин, і навіть ярлик з телефоном і адресою власника рідко побачиш на ошийнику собаки. На котів, як правило, ошийники взагалі не одягають.
Близько 2 відсотків бепритульних тварин – це викинуті або такі, що загубилися собаки і коти. Одна з причин, по якій люди викидають тварин, – не популярність такої операції, як стерилізація і кастрація собак і котів. Більшість вважають не гуманною каструвати або стерилізувати свою тварину.
На ніч біля наметів ставлять пастки / капкани і ось з усього того, що попадеться: щури, бродячі собаки, кішки, вранці роблять шаурму + цибуля, овочі, майонез за смаком.
Інколи читаючи повідомлення на етикетці шампуня або мила можна зустріти напис "Не тестовано на тваринах". Але не скрізь можна знайти такий напис, оскільки безліч продукції проводить тестування на тваринах.
Корпорація "Procter and Gamble" давно відома своєю байдужістю до життя. У лабораторіях цієї корпорації щорік гине 50 тис. тварин. Для витягання прибутків з продажу нових засобів для прання, гігієна і іншого, вони готові переступити через страждання живих істот. Виливши на себе шампунь Head and Shoulders, людина омивається кров'ю, болем і стражданнями.
Одним з найбільш відомих способів тестування косметики є тест Драйза. Кроликові вливається в око тестована рідина в концентрованій формі і залишається там мінімум на 24 години. Він б'ється від болю в затиснутій установці, часто ламаючи собі шию. Після цього око кролика роз'їдає, він втрачає зір. Швидше за все він не використовуватиметься далі і його відправлять до крематорію, раніше роздавивши або задушивши в камері з газом.
Багато виробників побутової хімії і косметики відмовилися від експериментів на тваринах. У США,Росії і Україні тестування побутової хімії на тваринах до цих пір є дозволеним, чим і користуються такі монстри як Procter and Gamble.
Чи знаєте ви, що щорік в світі до 40 мільйонів тварин позбавляють життя ради хутра?! Для однієї шуби вбивають до 40 нірок, 150 шиншил, 15 лисиць, 120 білок, 40 єнотів, 40 куниць, 20 бобрів або 150 горностаїв. Їх вбивають струмом, газом або задушенням... В Україні зазвичай використовують укол отрутою, яка паралізує органи дихання і смерть настає від задухи. Звіроферми є серйозною причиною отруєння довкілля отруйними відходами.
Отже грань, що відокремлює цінність людського життя від життя тварини, дуже хистка, ще Піфагор стверджував, що тому, хто спокійно вбиває тварину, неважко вбити і людину.
На мою думку, порятунок живих істот, а тим більш тих, які знаходяться поряд з нами - це дуже важлива місія. І якщо, ви берете на виховання тварину, то будьте люб'язні, несіть за неї відповідальність, не відмовляйтесь від неї - награвшись. А вже якщо ви не бажаєте, щоб ваш улюбленець приносив потомство, то віднесіть його до вет кліники для стерилізування.
Схожі презентації
Категорії