X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підготовка до переговорів та їх проведення

Завантажити презентацію

Підготовка до переговорів та їх проведення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготовка до переговорів та їх проведення

Слайд 2

Підготовка до переговорів починається з усвідомлення і з'ясування власної мети та цілей іншої сторони. Адже офіційно задекларована мета - врегулювати певні спірні питання - може приховувати чи доповнюватися такими цілями, як:  збір інформації, краще розуміння іншої сторони, з'ясування її вимог і ступеня зацікавленості в досягненні домовленості;  надання додаткової інформації або дезінформування іншої сторони щодо своїх планів і наявних засобів їх реалізації;  публічна демонстрація своєї зацікавленості у врегулюванні проблеми шляхом переговорів тиск на третю сторону;  виграш часу для реалізації плану, який посилить позиції сторони, або очікування зміни ситуації на краще; бажання встановити корисні стосунки на майбутнє; вирішення певних внутрішньополітичних проблем.

Слайд 3

Визначення цілей - першочерговий і перманентний процес, отож, щоб не опинитися там, куди нас хочуть завести інші, слід постійно усвідомлювати, куди ми хочемо й куди не хочемо потрапити. Процес визначення цілей можна поділити на три фази: визначення ("Чого ми хочемо?"); ситуаційний аналіз ("Що ми можемо?"); формулювання "драбини цілей" ("З чого починати? Що робити на другому, третьому... останньому етапах?").

Слайд 4

У підготовчій роботі виокремлюють два напрями: підготовка переговорів, або "переговори про переговори", завданням яких є передусім узгодження з іншою стороною організаційних питань (місце та час зустрічі, визначення порядку денного і рівня представництва на переговорах); підготовка до переговорів, тобто підготовка змістовна (аналіз спірних питань, підготовка пропозицій, аргументації тощо) та організаційна (формування делегації).

Слайд 5

Власне процес переговорів складається з низки етапів, що їх загалом можна звести до трьох: уточнення інтересів і позицій підсумковий етап дискусійний етап

Слайд 6

Здебільшого сторони розходяться в оцінках і обстоюють різні варіанти рішення. Внаслідок цього дискусія починає йти по колу і переговори заходять у глухий кут. Сторони демонстративно виявляють незацікавленість у протокольних контактах, у кулуарах поширюються чутки про можливий зрив переговорів. Слід виходити з неминучості тимчасових зупинок руху до конструктивної згоди й розглядати цей етап як особливо сприятливий для спостереження за поведінкою іншої сторони, для отримання нової інформації про неї. Щоб закінчити тупцювання на місці, доцільно: зробити перерву і перейти до неофіційних консультацій; відкласти обговорення тих питань, які породжують складнощі; підсумувати висловлені точки зору й повернутися до з'ясування інтересів сторін, перевірити, чи не залишилося прихованих інтересів; обмінятися дрібними поступками; створити підкомісії з експертів від обох сторін і доручити їм терміново розробити узгоджені пропозиції.

Слайд 7

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Соціологія