X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Цінність життя

Завантажити презентацію

Цінність життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цінність життя Виконала: Дудко Анастасія

Слайд 2

З античних часів людство користується правилом,сформульованим давньогрецьким філософом Протагером: «Людина є мірилом усіх речей, а цінність людського життя є найвищою суспільною цінністю».

Слайд 3

Людина — частина суспільства, вона має свої права та обов'язки. Основне право людини — це право на життя. Захист цього права — найважливіший пріоритет цивілізації

Слайд 4

Таємниця життя... Вона хвилювала людей завжди з того часу, як вони усвідомили себе живими істотами. Чи має життя якусь мету і сенс, і в чому вони? Хто керує людським життям? Чи можна зробити його кращим і щасливішим? Чи має людина право піти з життя або позбавити іншу людину? Ці й багато інших подібних питань у всі часи привертали увагу не тільки філософів, а й письменників, художників, учених і навіть пересічних людей — кожного, хто хоч раз замислювався над таємницею свого життя.

Слайд 5

Відповідь на ці, та багато інших запитань про цінність життя шукали люди у всі віки, у всі часи. Один східний володар захотів пізнати всю історію людства. Мудрець приніс йому 500 томів. Зайнятий державними справами, цар відіслав йо го, наказавши викласти все це в більш стислій формі. Через 20 років мудрець повернувся. Історія людства займала тепер 50 томів, але цар був уже занадто старий, щоб подолати стільки товстих книг і знову відіслав мудреця. Пройшло ще 20 років, і постарілий, посивілий мудрець приніс володарю один-єдиний том, який вміщав усю премудрість світу, яку той прагнув пізнати. Однак цар лежав на смертельному одрі і у нього не залишилось часу, щоб прочитати навіть одну цю книгу. Тоді мудрець виклав йому історію людства в одному рядку: людина народжується, старіє і помирає.

Слайд 6

Життя Мати Тереза, виступаючи на Міжнародній конференції зазначила: «Життя – це можливість. Скористайся нею». «Життя – це краса. Милуйся нею». «Життя – це мрія. Здійсни її». «Життя – це виклик. Прийми його». «Життя – це багатство. Не розтрать його». «Життя – це кохання. Насолоджуйся ним сповна». «Життя – це таємниця. Пізнай її». «Життя – це пісня. Доспівай її до кінця». «Життя – це боротьба. Стань борцем». «Життя таке чудове. Не згуби його. Це твоє життя. Борись за нього».

Слайд 7

Життя людини Життя кожної людини унікальне й неповторне. Унікальний і неповторний життєвий досвід кожної людини, її особистість, її талант. Протягом життя кожен із нас освоює якусь частину загальнолюдської культури, стає її носієм. Ми зберігаємо й розвиваємо культуру, що передана нам нашими предками.

Слайд 8

Жити треба цікаво. Вісім факторів довголіття: - праця, яка дає задоволення; - наявність життєвої мети; - рухова активність; - дотримання режиму дня; - раціональне харчування; - нормальний сон; - щасливий шлюб; - відмова від шкідливих звичок; А якщо жити цікаво, то чому б не жити!

Слайд 9

Цінність життя й здоров'я Однією з найголовніших цінностей людського життя є здоров'я. “ Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні й значущі. Їх нічим не можна замінити. А це означає, що кожна людина сама відповідає за своє здоров'я й благополуччя”. М.М. Амосов “ Людина, котра відтепер стала мислячою, відчуває потребу ставиться до будь – якої волі до життя з тим самим благоговінням, що й до своєї власної. Благом вона вважає зберігати життя, допомагати йому, піднімати до вищого рівня життя, здатне до розвитку; злом – знищувати життя, шкодити йому, пригнічувати життя, здатне до розвитку”. Альберт Швейцер

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія