X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
сходинками творчості

Завантажити презентацію

сходинками творчості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сходинками творчості і вдосконалення (опис досвіду Заслуженого вчителя України, вчителя-методиста, заступника директора з навчально-виховної роботи Стецюк Людмили Іванівни) Вінниця 2007 р.

Слайд 2

ЗМІСТ Коротка біографічна довідка Навчальна діяльність Дослідницька робота Методична діяльність Виховна робота Громадська діяльність Конкурси. Нагороди

Слайд 3

Коротка біографічна довідка

Слайд 4

Стецюк Людмила Іванівна закінчила Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка. В 1990 році була призначена на посаду вчителя біології ЗОШ № 35 м. Вінниці; з 1998 року - заступником директора з виховної роботи, з 2006 року – заступником директора з навчально-виховної роботи. В 1995 році за підсумками атестації встановлена вища категорія та звання „Старший вчитель”, у 1997 році за підсумками атестації підтверджена вища кваліфікаційна категорія та встановлено звання „Вчитель-методист”, в цьому ж році присвоєно звання „Заслужений вчитель України” за визначні досягнення у навчанні і вихованні підростаючого покоління, творчу методичну та просвітницьку діяльність.

Слайд 5

Навчальна діяльність З 1990 року Стецюк Людмила Іванівна викладає в класах з поглибленим вивченням біології. Учні школи щорічно займають призові місця на міських, обласних, Всеукраїнських олімпіадах з біології. Людмила Іванівна „виростила” 7 призерів Всеукраїнських олімпіад:

Слайд 6

Сербін Костянтин (1992, 1993); Сілко Ярослав (1994, 1995); Мутигуллін Олег (1994, 1995); Іванцов Михайло (1997); Шинкевич Микола (1997); Сичова Тетяна (2000, 2001);

Слайд 7

Щербань Ірина (2004, 2005).

Слайд 8

Стецюк Л.І. підготувала до друку і видала навчально-методичні посібники для вчителів та школярів: Структуровані конспекти з біології (6 клас), 2002; Структуровані конспекти з біології (7 клас), 2004; Структуровані конспекти з біології (8 клас), 2005; Структуровані конспекти з біології (9 клас), 2006.

Слайд 9

“Навчити” – лежить у площині ремесла, “подарувати радість” – у площині мистецтва. Структурований конспект – це класно! (методичні поради щодо використання СК)

Слайд 10

Якщо Ви хочете якісно і швидко підготуватися до уроку, якщо Ви хочете, щоб учні творчо, з інтересом працювали на уроці і вдома, без зайвих зусиль засвоїли навчальну інформацію, працюйте за СК! На першому уроці ознайомте учнів із темою в цілому (кількість годин, теми уроків, кількість лабораторних і практичних робіт). Визначте дату проведення тематичного оцінювання з теми, внесіть дату в таблицю “Графік проведення ТО”. Опрацюйте проблемні питання теми, запропонуйте школярам таблицю:

Слайд 11

1,2 колонки таблиці – заповнити на першому уроці; 3- після вивчення теми. Хай учні пересвідчаться, наскільки розширились їх знання із даної теми. 4– якщо школярі хочуть ознайомитись із матеріалом, не передбаченим програмою, свої запитання вони можуть записати у колонку 4. Ви ж обговоріть із ними ці питання, порадьте прочитати їм додаткову літературу. № +(Що я знаю) -! (Про що дізнався) -? (Яку інформацію хочу отримати) 1 2 3 4

Слайд 12

4. Для проведення ІАВ підготуйте необхідний матеріал (таблиці, картки тощо). 5. Творчо і неповторно проведіть ІАВ, опрацюйте СК, внесіть доповнення. Після аналізу СК колективно чи індивідуально виконайте “Питання і завдання”. 6. На уроці узагальнення і систематизації знань, умінь навичок з теми обов’язково проведіть рефлексію: поцікавтесь, яка ІАВ, яка інформація була найбільш цікавою для кожного учня. 7. При проведенні ТО надавайте школярам свободу вибору: виконати варіант А, В, чи С, дати відповіді на певні запитання ТО за бажанням. Працюйте як я, працюйте краще, ніж я!

Слайд 13

Слайд 14

Випускники Людмили Іванівни успішно складають вступні іспити у ВДМУ, ВДПУ, Вінницький медичний коледж, сільськогосподарську академію, ВДТУ.

Слайд 15

4.Методична діяльність Досконале володіння вчителем методикою викладання предмета забезпечує надання кваліфікованої методичної допомоги молодим колегам міста, області. Людмила Іванівна проводить відкриті уроки для вчителів міста і області, читає лекції для слухачів курсів при ОІПОПП з методики викладання. Є постійним членом журі міської і обласної олімпіад з біології. Була учасником ІІІ конференції Соросівських Учителів, членом журі Всеукраїнського конкурсу „Вчитель року – 2000”, учасником ІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти, учасником Всеукраїнського семінару завідувачів кабінетів ОІПОПП та вчителів біології з питань впровадження інноваційних технологій, учасником обласних семінарів.

Слайд 16

У 2006 році видала методичний посібник для вчителів.

Слайд 17

5. Виховна робота Людмила Іванівна за авторськими сценаріями проводить загальношкільні свята, вікторини, конкурси. Виховну діяльність спрямовує на формування мотивації на здоровий спосіб життя, вироблення асертивної поведінки, розвиток позитивних життєвих навичок, екологічного мислення. Є співкерівником шкільного агіттеатру „Ера”, який є щорічним переможцем міських конкурсів „Ми на варті довкілля”.

Слайд 18

Слайд 19

Людмила Іванівна два роки працювала в школі (2-А, 3-А клас) за авторською програмою “Вале! Будь здоровим”. Ця програма адаптована і використовується при проведенні занять в дитячих установах міста. За пропаганду культури здоров’я і здорового способу життя, практичну реалізацію науково-методичного забезпечення валеологічної освіти та виховання в Україні отримала Відзнаку Академії педагогічних наук України . За авторською програмою „П’ять сходинок здоров’я” класні керівники 5-8 класів проводять години спілкування, психолог школи здійснює моніторинг розвитку навичок здорового способу життя у дітей.

Слайд 20

Є автором навчально-методичного посібника для вчителів, класних керівників „Сім занять порад „Якщо хочеш бути здоровим – будь ним!”.

Слайд 21

6. Громадська діяльність Людмила Іванівна веде активну громадську діяльність. З 1997 року є членом редколегії газети Вінницького обласного і міського комітетів профспілки працівників освіти та науки „Слово педагога”. Постійно співпрацює з батьками школярів, надає психолого-педагогічну допомогу з питань навчання і виховання дітей.

Слайд 22

7. Конкурси. Нагороди Стецюк Людмила Іванівна брала участь у конкурсах: Всеукраїнський конкурс „Учитель року”, номінація біологія (1997 р.) – переможець; загальноміський конкурс „Людина року – 2002”, номінація „Освітянин року” - лауреат; міський огляд-конкурс „Портрет творчого керівника, вчителя, вихователя в педагогічному інтер’єрі міста” в номінації „Малиновий дзвін душі” (2003 р.) - переможець; Всеукраїнський конкурс розробок циклів уроків. Тема „Види. Популяції. Екосистеми.” – Перша премія (2003 р.); отримала 2 сертифікати педагогічних ідей, взявши участь у міському конкурсі „Ярмарок фахових сподівань”. Назва ідеї „Вчити людину мистецтву жити і співпрацювати”. Конкурс „Навчально-методичний посібник” (2006 р.).

Слайд 23

Нагороджена: грамотами Міністерства освіти України (1994, 1995, 1997, 2000 рр), грамотами управління освіти Вінницької державної обласної адміністрації (1993, 1996, 1997, 1997, 1998, 2003, 2004, 2005, 2006 рр.), грамотою „Соросівський вчитель”, грамотами управління освіти Вінницької міської ради.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне