X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Єдність у меті, свобода у творчості, у всьому – ЛЮБОВ !

Завантажити презентацію

Єдність у меті, свобода у творчості, у всьому – ЛЮБОВ !

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Методичне об'єднання вчителів української мови та літератури Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківської райдержадміністрації Кіровоградської області Єдність у меті, свобода у творчості, у всьому – ЛЮБОВ !

Слайд 2

Формування творчо активної особистості засобами особистісно орієнтованої системи навчання і виховання. Проблема школи: Сучасні підходи до викладання та розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури Проблема ШМО учителів української мови та літератури:

Слайд 3

Якісний склад МО

Слайд 4

Духовна шляхетність, життєдайна енергія, інтелект властиві керівнику методичного об'єднання Наталію Іванівну. Її педагогічний хист поєднує внутрішню гармонію і високу духовність. Професійне кредо: Немає нічого, що не долалось би працею. Проблема: Групові методи роботи з учнями на уроках української мови та літератури Завалко Наталія Іванівна учитель української мови та літератури, “спеціаліст вищої категорії“, Кіровоградський державний педагогічний інститут ім.О.С.Пушкіна 1981.

Слайд 5

Професійне кредо: … без усякої іншої науки можна обійтися, без знання рідної мови обійтися не можна. (І. Срезневський) Проблема: Шляхи підвищення орфографічної грамотності та розвиток творчих здібностей з використанням інтерактивних технологій навчання Зубко Вікторія Валеріївна учитель української мови та літератури, “спеціаліст І категорії“, Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.К.Винниченка, 2000 р. Учитель творчий. Полонить її вміння передавати настрої й переживання, втілені письменниками у творах, дар підводити до непізнаного, обіцяючи радість відкриття. Добирає методи, прийоми й форми роботи, які б розвивали творче мислення школярів.

Слайд 6

Учитель, що має власну думку, постійно підвищує свою ерудицію, дбає про культуру мовлення. Засобами української мови та літератури сприяє формуванню в учнів високої духовної культури, загальнолюдських цінностей.. Професійне кредо: У кожній Дитині — Сонце, тільки дайте йому світити. (Сократ) Проблема: Виховання любові до рідної мови через систему творчих завдань Горбачов Олег Ілліч учитель української мови та літератури, “спеціаліст І категорії“, Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.К.Винниченка, 1996 р.

Слайд 7

Доброзичлива , постійно готова ділитися знаннями, дарує учням радість, сіє в їхніх душах добро і красу. Саме такими словами можна охарактеризувати молодого педагога. Професійне кредо: Постійно шукайте в дитині багатство її душі. Ш.Амонашвілі Проблема: Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури Ткаченко Олена Олегівна учитель української мови та літератури, “спеціаліст ІІ категорії“, Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.К.Винниченка, 2004 р.

Слайд 8

Методична робота

Слайд 9

Методичне об'єднання учителів української мови та літератури Системність у роботі методичного об'єднання Результативність роботи МО Позакласні заходи Творча група Прийоми, методи та технології роботи Індивідуальна робота з учнями Методичні оперативки Районні семінари, практикуми Бесіди, консультації Участь в олімпіадах Робота в малих групах Самоосвіта Проблемні семінари Огляд періодичної преси Творчі авторські лабораторії Випуск друкованої продукції Індивідуальні консультації для обдарованих учнів Робота в парах Прийоми і методи узагальнення, систематизації знань, організації рефлексії пізнавальної діяльності Дискусія Психолого-педагогічний консиліум Діалог Ситуативні завдання Предметні тижні, взаємовідвідування уроків Панорама методичних ідей Педагогічні виставки Форми роботи для підготовки ЗНО Структура роботи методичного об'єднання учителів української мови та літератури

Слайд 10

Участь у Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика Участь у Всеукраїнських та Міжнародних інтерактивних конкурсах Використання мультимедійних технологій на уроках мови та літератури Робота з обдарованими та здібними учнями Участь у роботі предметних олімпіад Проблемно-пошукові методи у навчальній та позакласній діяльності вчителів Позакласна робота Формування міжнаціональних відносин на уроках мови та літератури Напрями роботи методичного об'єднання вчителів української мови та літератури

Слайд 11

Життєдіяльність учителя Творчість Майстерність Буденність Функціонування Удосконалення, пізнання нового Розвиток

Слайд 12

Слайд 13

Нове треба створювати в поті чола, а старе само продовжує існувати і твердо тримається на милицях звички. О.І.Герцен Педагогічні технології ТРАДИЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ОСОБИСТІСНО ОРІЄНТОВАНОГО НАВЧАННЯ КОЛЕКТИВНОГО СПОСОБУ НАВЧАННЯ ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ ПРОБЛЕМНОГО НАВЧАННЯ ІГРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ РОЗВИВАЛЬНОГО НАВЧАННЯ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО НАВЧАННЯ ПРОЕКТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ МОДУЛЬНОГО НАВЧАННЯ

Слайд 14

Технологія критичного мислення

Слайд 15

Учень, який мислить критично

Слайд 16

Перлинки творчості

Слайд 17

Результати участі учнів в інтерактивних конкурсах

Слайд 18

Позакласна робота Шевченківські дні та предметний тиждень

Слайд 19

Свято Василя й Меланки

Слайд 20

Стежками України

Слайд 21

Наші перемоги

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне