X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рибоводно-біологічне обґрунтування до проекту створення рибоводного заводу

Завантажити презентацію

Рибоводно-біологічне обґрунтування до проекту створення рибоводного заводу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Студент-випускник: Скворчинський М.О. Керівник: доц. к .б .Митяй І.С

Слайд 2

Царство: Тварини (Animalia) Тип: Хордові (Chordata) Клас: Променепері (Actinopterygii) Ряд: Лососеподібніі (Salmoniformes) Родина: Лососеві (Salmonidae) Підродина: Харіусові (Thymallinae) Рід: Харіус (Thymallus) Вид: Харіус Європейський

Слайд 3

Доволі екзотичними для української іхтіофауни є представники ряду Лососеподібні. Родина харіусових виявлена в Україні одним-єдиним видом Харіусом Європейським. Багато хто вважає, що ці риби не мають господарського значення, але досвід інших країн дозволяє посперечатись з таким твердженням.

Слайд 4

Оскільки даний вид мешкає тільки на заході нашої держави, тому враховуючи сприятливий стан довкілля можна виділити три основні фактори розвитку і відтворення виду Харіус Європейський в Закарпатті : Спортивне і любительське рибальство – Харіус Європейський - це риба, про яку мріє кожен рибалка-спортсмен. Добробут регіону – якщо в даному регіоні мешкає Харіус Європейський, це можна вважати добрим показником загального стану екології регіону Престиж – приваблює туристів в екологічно чисте середовище, де можливо відпочити, скуштувати делікатесну лососеву рибу, а також трофейно порибалити.

Слайд 5

Вирощування мальків виду на продаж – сприяє розповсюдженню рідкісного виду риби на території України, а також дозволяє здійснювати вигідний експорт мальків за кордон. Науковий – Подальші біологічні дослідження виду, що не є вивчений наразі на гідному рівні. 3. Відновлювальний – стабільні популяції Харіуса Європейського в окремій водоймі можуть сприяти відновленню порушеної екосистеми довкілля, оскільки Харіус Європейський є реліктовим видом вітчизняної іхтіофауни.

Слайд 6

Яка доля чекає на українського харіуса? На жаль, напевно можна сказати, що невтішна. Щороку браконьєрство і екологічні лиха спричиняють стабільне скорочення популяції цієї цінної реліктової риби. До того ж, заходи охорони наразі проводяться дуже рідко, а про штучне підживлення популяції навіть немає мови.

Слайд 7

Метою цієї роботи було, в першу чергу, намагання довести,що при раціональному підході відтворити і підтримувати велику популяцію харіуса європейського в Україні цілком можливо, більш того – це не вартує якихось астрономічних коштів. Також, наводяться переконливі мотивуючі чинники, що доводять ефективність поставленої задачі в повній мірі. Українці повинні чітко розуміти, що безпека подальшого здорового існування нації в країні неможлива без відновленого і покращеного екологічного балансу. Нехай відновлення популяції харіуса європейського здається незначною ініціативою на фоні величезного фронту робіт, які потрібно виконати вже в найближчому майбутньому, але хтозна – можливо, цій прекрасній рибині з плавцем-парусом випаде доля, що змінить у кращий бік життя багатьох сіл і містечок, річок і струмків, лісів і лук, пагорбів і рівнин. Принаймні, хотілось б у це вірити.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне