X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Психологічна служба ПТНЗ

Завантажити презентацію

Психологічна служба ПТНЗ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Психологічна служба ПТНЗ

Слайд 2

Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу та професійної підготовки учнів ПТНЗ

Слайд 3

Обласна секція практичних психологів ПТНЗ Тема: “Психологічні основи навчально-виховного процесу в професійно-технічних навчальних закладах”

Слайд 4

Слайд 5

Зміст роботи психолога ПТНЗ Адаптація в професії. Соціалізація учня (Анкета “Мій вибір”, анкетування випускників “Чи отримаю я роботу?”). Консультування адміністрації училища з питань покращення психологічного мікроклімату в колективі. Виступи на педагогічній раді: “Рівень сформованості учнівського колективу”; “Інноваційна діяльн

Слайд 6

Зміст роботи психолога ПТНЗ Адаптація в професії. Соціалізація учня (Анкета “Мій вибір”, анкетування випускників “Чи отримаю я роботу?”). Консультування адміністрації училища з питань покращення психологічного мікроклімату в колективі. Виступи на педагогічній раді: “Рівень сформованості учнівського колективу”; “Інноваційна діяльнСоціально-психологічний тренінг “Знаю, можу, роблю”. Організація тематичних виставок психологічної літератури за темами: “Сучасні методи діагностування та інтерпретації результатів”, “Вісті з життя соціально-психологічних служб”, “Психологія особистості”, “Вісті з наукового життя”. Вчитель очима учнів: опитування з метою оцінки і рейтингування педагогічної діяльності.

Слайд 7

Творча група психологів ПТНЗ тема: “Психологічний супровід учнів “групи-ризику” та схильних до девіантної поведінки в ПТНЗ”.

Слайд 8

Злагоди й достатку усім ми бажаєм На цій благодатній і святій землі, Щоб кожен куточок був Вам щедрим раєм, Затишно жилося у кожній сім'ї. Усміхніться, потисніть руки, Станьте в коло барвінкове, Хай летить в дарунок друзям, Щира пісня, добре слово.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне