НАРАДА-СЕМІНАР директорів ПТНЗ, науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області, Державного будинку художньої та технічної творчості, працівників відділу професійної освіти Головного управління освіти і науки
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
НАРАДА-СЕМІНАР директорів ПТНЗ, науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області, Державного будинку художньої та технічної творчості, працівників відділу професійної освіти Головного управління освіти і науки 9 листопада 2010 року ВПУ-27 м. Куп’янськ
З досвіду управлінської діяльності керівництва училища щодо організації роботи педагогічного колективу по забезпеченню якості професійної підготовки та створенню належних умов для навчання, виховання та відпочинку учнів (Директор Кравцов В.А.)
СТРУКТУРА КЕРІВНИЦТВА РОБОТОЮ У ВПУ-27 Заступник директора з НВР Методична рада Заступник директора з НМР Педагогічна рада Заступник з навчально-виховної роботи Методичні комісії викладачів і майстрів в. н. Бібліотека Методичне об’єднання з виховної роботи Соціальний педагог Учнівський колектив Служба НТПІ Директор
ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ ПЕДАГОГІЧНА РАДА Консіліум Творчий звіт Круглий стіл Презентація Конференція Дискусія Обмін досвідом Підсумкова нарада Педагогічні читання Виставка «Аукціон педагогічних ідей» Предметні тижні Тематичні лінійки Школа класних керівників Самоосвіта викладача Консультації Атестація. Творчі звіти Відкриті уроки Виставки педагогічних ідей Динамічні групи для підготовки педрад, засідань
Ц И К Л О Г Р А М А методичної роботи ВПУ–27 м. Куп’янська Харківської області на 2010-2011 н. р.
МЕТОДИЧНА ТЕМА, над якою працює педколектив ВПУ-27: «Удосконалення педагогічної майстерності як засіб розвитку творчої особистості педагога і учня»
Методична комісія викладачів гуманітарних предметів Голова методичної комісії Нечволод Н. А. (Науково-методична тема – «Використання інтерактивних методів у навчанні та вихованні учнів»)
Методична комісія викладачів та майстрів в/н з професій «Слюсар з ремонту автомобіля» та «Електрозварник ручної зварки. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Голова методичної комісії Чубатюк І. В. Науково-методична тема – «Координація пізнавального процесу, підвищення творчості активності і кваліфікації відповідно до нововведень та інновацій»
Методична комісія викладачів природничо-математичних предметів Голова методичної комісії Івахненко Н.І. Науково-методична тема – «Використання інтерактивних методів навчання для розвитку творчої особистості учнів»
Методична комісія викладачів та майстрів в/н з професій «Кухар. Кондитер» та «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів» Голова методичної комісії Корякіна О. М. Науково-методична тема – «Застосування методів особистісно- орієнтованого навчання та удосконалення роботи по організації самоосвіти, самореалізації та розвитку творчого потенціалу учнів»
Методична комісія викладачів та майстрів в/н з професії «Перукар. Манікюрниця» Голова методичної комісії Шариш Н.В. Науково-методична тема – «Впровадження сучасних технологій на уроках теоретичного та виробничого навчання для забезпечення розвитку пізнавального інтересу, творчого підходу до навчання, самооцінки та самореалізації особистості у відповідності до вимог особистісно-зорієнтованого навчання»
Методична комісія викладачів та майстрів в/н з професії «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням» Голова методичної комісії Зіньковський В. В. Науково-методична тема – «Координація пізнавального процесу, підвищення творчої активності і кваліфікації відповідно до нововведень та інновацій»
Кожен викладач (майстер виробничого навчання) працює за індивідуальною методичною темою, наприклад: Методична комісія викладачів гуманітарних предметів Чиркіна В.О. «Удосконалення педагогічної майстерності у реалізації проблеми гуманістичної спрямованості уроків української мови та літератури» Костюк Т.І. «Методика партнерського співробітництва вчителя і учня в досягненні прийнятої освітньої мети» Нечволод Н.А. «Удосконалення педагогічної майстерності з використанням інтерактивних методів» Методична комісія викладачів та майстрів в/н з професії «Слюсар з ремонту автомобіля» та «Електрозварник ручної зварки. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Чубатюк І.В. «Інтерактивне практичне завдання (на прикладі методу проектів)» Андросова О.В. «Застосування інтерактивного навчання на уроках виробничого навчання» Тарасов М.В. «Попередження помилок при ремонті кузовів, дотримання правил ТБ» Методична комісія викладачів та майстрів в/н з професії «Кухар. Кондитер» та «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів» Корякіна О.М. «Використання інноваційних технологій для забезпечення самооцінки і самореалізації творчої особистості учнів» Лопатіна В.Г. «Організація пізнавальної діяльності учнів з предмета «Товарознавство продовольчих товарів» Чірікова С.Г. «Виховання в учнів лобові до праці та професії «Кухар. Кондитер».
Методична комісія викладачів та майстрів в/н з професії «Перукар. Манікюрниця» Шариш Н.В. «Впровадження сучасних технологій для забезпечення покращення якості навчання» Удовік І.В. «Виховання професійних якостей перукаря» Рибалка Н.Г. «Організація впровадження особистісно-орієнтованого навчання на уроках в/н та виробничій практиці» Методична комісія викладачів природничо-математичних предметів Волкова А.І. «Активізація пізнавальної діяльності учнів» Поляков В.І. «Використання інноваційних технологій на уроках фізики» Мірошниченко О.С. «Впровадження в навчальний процес інтерактивних методів навчання» Методична комісія викладачів та майстрів в/н з професії «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням» Зіньковський В.В. «Застосування у навчальному процесі сучасних інформаційних технологій за рахунок найповнішого використання можливостей комп’ютерів та програмного забезпечення» Лежнюк Г.В. «Розвиток пізнавального інтересу учнів до обраної професії на уроках виробничого навчання» Ткаченко В.В. «Впровадження стандартів ПТО при плануванні та створенні навчальної документації»
План роботи кабінету етнографії та фольклору рідного краю на 2010-2011 н. р. (зав. кабінетом Костюк Т.І.) 1 Вересень 1. Оформити куточок до Дня знань, дібрати матеріали до запланованої теми 2. Забезпечити викладання предметів: • необхідною навчальною, методичною, довідковою літературою; • внести зміни і доповнення у паспорти кабінету і предметів відповідно до програм на 2010-2011 навчальний рік.; • складання і затвердження поурочно-тематичних планів з предметів Жовтень 1. Організувати виставку художніх творів та публікацій, присвячених визволенню України в роки II світової війни 2. Підготувати опорно-довідкові конспекти по творчості Панаса Мирного 3. Продовжити поповнення матеріалами тематичної папки «Куп'янщина - мій рідний край» Листопад 1. Оформити в кабінеті куточок, присвячений Дню української писемності 2. Провести літературні читання гуморесок Остапа Вишні (До дня народження) 3. Розробити тести, тренувальні вправи, творчі завдання до теми «Лінгвістика тексту» Грудень 1. Підготувати матеріали для роботи з обдарованими дітьми для участі їх у конкурсах і олімпіадах 2. Скласти тестові завдання до теми «Складні синтаксичні конструкції» 3. Оформити тематичну папку «Інформаційні матеріали до уроків етнографії та фольклору рідного краю»
План роботи кабінету етнографії та фольклору рідного краю на 2010-2011 н. р. (зав. кабінетом Костюк Т.І.) 2 Січень 1. Організувати виставку творів, рефератів до 115 річниці з дня народження М. Хвильового 2. Поповнити тематичну папку по творчості О. Довженка матеріалами регіонального змісту 3. Організувати етнографічну виставку, присвячену святам зимового циклу Лютий 1. Підготувати дидактичні, методичні, довідкові матеріали для тематичної папки «Леся Українка» 2. Оформити в кабінеті куточок фотоматеріалів, творчих робіт учнів до дня народження Лесі Українки» 3. Підготувати кросворди по творчості Миколи Вороного, Степана Васильченка Березень Підготувати дидактичні, методичні, довідкові матеріали для святкування дня народження Тараса Шевченка: • Знайомство з літературно-інформаційним вісником «Святими шляхами Кобзаря» (за матеріалами літературних розвідок учнів, рефератів, копій з Internet - сайтів) • Виставка творчих робіт, рефератів, літературних розвідок учнів, малюнків, ілюстрацій до творів Т. Шевченка • Літературна та етнографічна експозиція (Творчий доробок Тараса Шевченка - поета, прозаїка, художника, речі українського побуту XIX ст.) • Розширене засідання гуртка: конференція, присвячена 197-річчю з дня народження Т. Шевченка, - «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» • Шевченківські читання: конкурс декламаторів поетичних творів Т. Шевченка «Чарівне й вічне слово Кобзаря».
План роботи кабінету етнографії та фольклору рідного краю на 2010-2011 н. р. (зав. кабінетом Костюк Т.І.) 3 • Конкурс знавців творчості Т. Шевченка «Його весна довіку не зів'яне» • Виступ гуртківців у групах І курсу та на виховних годинах з інформаційними матеріалами «Життєпис Великого Кобзаря» • Тематична лінійка «Шевченківські літературні вечорниці» Квітень 1. Підготувати дидактичні, методичні, довідкові матеріали для тематичної папки «Сучасна «молода» українська література» 2. Оформити в кабінеті куточок фотоматеріалів, творчих робіт учнів до дня народження Олеся Гончара» 3. Виготувати індивідуальні таблиці з української мови зі зразками перекладу українською мовою фразеологічних сполучень Травень 1. Поповнити папку №3 з етнографії та фольклору рідного краю матеріалами про звичаї та обряди Куп'янщини 2. Оформити папку дидактичних матеріалів до теми «Етикет української нації» Червень Підготувати кабінет до нового навчального року (ремонтні роботи)
План роботи кабінету № 35 на 2010-2011 н. р. (зав. кабінетом Зіньковський В.В.) 1 Вересень 1. Підготовка виступів про освітянську діяльність на засіданні педагогічного кабінету (тема виступу): «Проведення нестандартних інтегрованих уроків з використанням мультимедійних технологій ». 2. Розробка прикладів розрахунків та завдання до теми "Шліфування ", п.т. 6 -8, «Режими різання при шліфуванні.» (12 варіантів ). Жовтень 1. Розробити методичну розробку згідно вимог нових стандартів з єдиної теми училища «Удосконалення педагогічної майстерності як засіб розвитку творчої особистості педагога і учня», (тема розробки): «Методичні рекомендації по виконанню випускної кваліфікаційної роботи» з професії 8211.1 "Верстатник широкого профілю"». 2. Розробка інструкції до виконання лабораторної роботи №3 "Налагодження апаратних пристроїв". Листопад 1. Зробити допис до видання ВПУ-27, газети " Горизонт " про досягнення у процесі теоретичного та виробничого навчання груп верстатників. 2. Підготувати конспект уроків до теми 13 " Інструменти та приладдя для фрезерно-свердлувальної обробки на верстатах з ЧПК", предмет «Будова та правила керування верстатами з ПК». 3. Провести відкритий урок у групі Ст-26 на тему: Ш Класифікація деталей що оброблюються на токарних, фрезерних, шліфувальних, свердлувальних верстатах; технологічні особливості їх обробки.
План роботи кабінету № 35 на 2010-2011 н. р. (зав. кабінетом Зіньковський В.В.) 2 Грудень 1. Підготовка виступів про освітянську діяльність на засіданні школи передового досвіду (тема виступу): «Активні форми та методи навчання на уроках спецтехнології». 2. Оновити та скорегувати документацію завдань до випускних кваліфікаційних та дипломних робіт учнів випускних груп. Січень 1. Скласти оновлені каталоги-переліки наявних у кабінеті плакатів. Лютий 1. Розробка інструкції до виконання лабораторної роботи №1"Налагодження параметрів операційної системи." Березень 1. Підготовка виступів про освітянську діяльність на засіданні педагогічної ради (тема виступу): «Використання прогресивних педагогічних технологій у підвищенні ефективності уроків і результативності навчання.». Квітень 1. Розробка довідникової таблиці " Визначення коефіцієнту різання при точінні". Травень 1. Розробити індивідуальні картки-завдання до теми 7 із предмета «Технологія верстатних робіт», "Шліфувальні верстати і роботи, що виконуються на них ". 2. Підготовка виступів про освітянську діяльність на засіданні методичної комісії (тема виступу): «Рецензування, підготовка до захисту та проведення захисту письмових робіт») 3. Розробити індивідуальні картки-завдання до теми 6 із предмета «Технологія верстатних робіт», "Налагодження УДГ на диференційне ділення ". Червень 1. Розробка інструкції до виконання лабораторної роботи №2 "Конфігурування операційної системи." 2. Виконати ремонт у кабінеті: фарбування підлоги, столів, стільців тощо.
ВСЬОГО викладачів: 30 Викладачів вищої категорії: 16 Викладачів І категорії: 7 Викладачів-методистів: 3 Старших викладачів: 5 Нагороджені нагрудним знаком «А. Макаренко»: 3 Нагороджені нагрудним знаком «В. Сухомлинський»: 3 Нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України»: 13 ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ викладачів ВПУ-27
Участь учнів ВПУ-27 у ЗНО в 2009-2010 навч. році В ЗНО у 2009-2010 н.р. із 89 випускників взяли участь 29 учнів До ВНЗ вступив 21 учень, з них за фахом – 9 учнів. 3 учні вступили до УІПА 5 – до Харківського торговельно-економічного інституту 1 – до Київського національного університету культури і мистецтв Інші – до: Харківського авіаційного інституту Харкiвського полiтехнiчного iнституту Харківського національного автодорожнього університету Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва Харківської державної зооветеринарної академії Харківської державної академії культури Харківського національного педагогічного університету Національного фармацевтичного університету
Участь учнів ВПУ-27 в обласних олімпіадах із загальноосвітніх предметів у 2009-2010 навч. році В обласних олімпіадах із загальноосвітніх предметів учні ВПУ-27 м. Куп’янська завоювали І командне місце
ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ Реорганізація метод. служби Підвищ. мобільності на ринку праці Апробація сучасн. форм і методів навч. Делегування повноважень Підвищення рівня відповідальності Впровадження єдиної методології моніторингу ринку Усунення дублювання при підготовці кваліфікованих робітників Урахування регіональних потреб в кваліфікованих робітниках Підвищення ефективності співпраці ВПУ-27 з підприємствами Впровадж. нової моделі якості ПТО Підвищ. результатів навчання Підвищення якості системи профнавчання кадрів Оновлення системи науково-методичного забезпечення навч.проц. Створення єдиної системи показників якості ПТО
1. Спільна взаємовигідна діяльність 2. Спільна участь у створенні нормативно-правових актів 3. Забезпечення переходу на багатоканальне фінансування ПТНЗ МЕТА СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА:
1. ДЕМОКРАТИЧНІСТЬ 2. РІВНОПРАВНІСТЬ 3. ВЗАЄМОПОВАГА сторін 4. ОБГРУНТОВАНІСТЬ і реальність взаємних зобов’язань 5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ сторін за виконання домовленостей і зобов’язань 6. ЗАКОННІСТЬ ПРИНЦИПИ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА
УЧАСНИКИ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА у сфері ПТНЗ Роботодавці як представники інтересів економіки і соціальної сфери 1. Підприємства, організації, установи 2. Союзи промисловців і підприємств 3. Професійні асоціації роботодавців Громадські об’єднання і організації Професійні спілки, асоціації найманих працівників Владні структури і органи управління 1. Органи управління галузями економіки 2. Органи управління соціальною сферою та сферою праці 3. Торгово-промислові палати, їх відділення та ін. Індивідуальні представники ринку праці Індивідуальні споживачі освітніх послуг Учні, їх батьки, безробітні громадяни, інші фізичні особи
НАПРЯМИ СПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ соціальних партнерів на всіх рівнях 1. СПРИЯННЯ підвищенню якості робочої сили 2. КОРИГУВАННЯ обсягів і напрямів підготовки робітників 3. Систематична ПІДТРИМКА розвитку системи профорієнтації 4. Сприяння впровадженню механізмів СТИМУЛЮВАННЯ роботодавців 5. Участь у ПІДГОТОВЦІ ПРОПОЗИЦІЙ щодо удосконалення чинного законодавства
Соціальне партнерство у сфері ПТО НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ ДОЗВОЛИТЬ: Розвивати систему соціально-трудових відносин Запровадити та забезпечити ефективну діяльність організаційних форм соціального партнерства (наприклад, їх рад тощо) 3. Розширити науково-методичне забезпечення ПТНЗ 4. Посилити фінансове забезпечення системи ПТО 5. Посилити гнучкість та мобільність ПТО 6. Забезпечити приведення обсягів та напрямів підготовки робітничих кадрів до реальних потреб регіонального ринку праці
1. ВИЗНАЧЕННЯ загальної мети та завдань формування держзамовлення ЕТАПИ ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ на підготовку робітничих кадрів на регіональному рівні за участю соціальних партнерів 2. ДОГОВІРНЕ ОФОРМЛЕННЯ організації та змісту роботи 3. АНАЛІЗ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ регіонального ринку праці врахуванням демо-графічної ситуації в регіоні 4. АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ регіонального ринку освітніх послуг 5. ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ СОЦПАРТНЕРСТВА у сфері ПТО на регіональному рівні 6. ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ різнорівневого і багатока-нального фінансування ПТО 7. ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ щодо формування замовлення 8. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ реалізації держзамовлення
НАПРЯМИ СПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПТНЗ ТА ПІДПРИЄМСТВ Прогнозування потреби підприємств у робочих кадрах Підготовка пропозицій щодо обсягів і напрямів підготовки Участь підприємств у розробці навчальних посібників, планів та ін; підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації робітників Залучення кваліфікованих працівників підприємств до участі в навч. процесі Надання підприємствами робочих місць для проходження в/п учням ПТНЗ Участь представників підприємств у підсумковій атестації випускників ПТНЗ Організація профнавчання персоналу підприємств на базі ПТНЗ Надання підприємствами можливостей педпрацівникам ПТНЗ ознайомлюватися з новими технологіями, сучасним обладнанням і технікою, проходити стажування Працевлаштування випускників ПТНЗ, забезпечення їх адаптації та закріплення на робочих місцях Фінансова підтримка розвитку ПТНЗ Оцінка якості професійної підготовки робітничих кадрів; Здійснення систематичного обміну інформацією щодо стану та проблем
1. З’ясовувати конкретну потребу у професійній підготовці 2. Планувати і розробляти зміст, методи та форми навчання 3. Визначати найбільш вдалу стратегію для місцевих умов ЗАСТОСУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОГО ПІДХОДУ дає можливість: 4. Налагоджувати і підтримувати зв’язки з підприємствами
РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ РОБОТИ ПТНЗ щодо формування системи соцпартнерства ДОПОВНЕНІ ПОСАДОВІ ІНСТРУКЦІЇ певних категорій працівників обов’язками щодо роботи із соціальними партнерами 2. Включені в ПЛАНИ РОБОТИ ПТНЗ ЗАХОДИ із соціаль- ними партнерами 4. Створена РАДА СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА 5. Налагоджена СПІВПРАЦЯ З РІЗНИМИ КАТЕГОРІЯМИ СОЦПАРТНЕРІВ 3. Розроблені необхідні ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПІВПРАЦІ із соціаль- ними партнерами
КРИТЕРІЇ ЕФЕКТИВНОСТІ соціального партнерства 1. Динаміка показників працевлаштування за отри- маною професією випускників (професії, за якими працевлашту- валося понад 80, 60-75, менше 50% випускників) 2. Надання додаткових освітніх послуг 3. Введення нових професій, в яких є потреба підприємств-партнерів 4. Приріст позабюджетного фінансування за рахунок реалізації різних видів освітніх послуг 5. Наявність у звітно-плануючій документації заходів щодо розвитку соціального партнерства 6. Реалізація різних форм співпраці із соціальними партнерами та її результативність 7. Кількість підприємств, з якими укладені угоди про співпрацю з таких питань: Організація в/п Призначення іменних стипендій учням Призначення наставників від підприємств Організація конкурсів профмайстерності Організація стажування викладацьких кадрів на підприємстві Передача обладнання (техніки) ПТНЗ Надання сировини та матеріалів для навчального процесу Оплата харчування учнів Спільне виготовлення продукції Професійне навчання персоналу підприємства тощо Наявність та ефективність функціонуючих організаційних форм соціального партнерства ЗАГАЛЬНИЙ КРИТЕРІЙ ЕФЕКТИВНОСТІ соціального партнерства - виконання головного завдання системи ПТО (задоволення реальної потреби роботодавців у робітниках за рахунок її випускників)
КУП’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ VI сесія XXІV СКЛИКАННЯ ВИПИСКА З РІШЕННЯ м. Куп’янськ від 17.01.2003 р. Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, зобов’язаних надавати учням, слухачам ВПУ № 27 м. Куп’янська робочі місця для проходження виробничого навчання та виробничої практики Розглянувши листа Вищого професійного училища № 27 від 09.01.2003 р. №169/3, згідно зі ст. 29 Закону України «Про професійно-технічну освіту»,… з метою якісної підготовки кваліфікованих робітників та спеціалістів для міста Куп’янська, соціального захисту молоді та забезпечення учнів, слухачів ВПУ № 27 робочими місцями для виробничого навчання та виробничої практики… міська рада ВИРІШИЛА: Затвердити перелік підприємств, установ та організацій, зобов’язаних надавати учням, слухачам ВПУ№ 27 м. Куп’янська платні робочі місця для проходження виробничого навчання та виробничої практики (додаток № 1). 2. Зобов’язати підприємства, організації, установи, зазначені у переліку, незалежно від форм власності, надавати платні робочі місця учням та слухачам ВПУ-27 м. Куп’янська для проведення виробничого навчання та виробничої практики… 3. Директору ВПУ-27 м. Куп’янська направляти учнів на виробниче навчання та виробничу практику згідно з переліком за прямими угодами з підприємствами, установами, організаціями. Міський голова М.І. РИМСЬКИЙ Виконавець: Кравченко Б.І. Узгоджено: юрвідділ
Додаток № 1 до рішення VI сесії міської ради XXІV скликання від 17.01.2003 р. П Е Р Е Л І К підприємств, установ, організацій, зобов’язаних надати учням ВПУ № 27 м. Куп’янська робочі місця для проходження виробничої практики
ФУНКЦІЇ ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ виховною діяльністю ВПУ-27 Педагогічний аналіз Уміння здійснювати педагогічний аналіз явищ училищного життя Навчити класних керівників самоаналізу та позиції системного підходу Аналізувати результати контролю і зіставляти їх З’ясувати причини недоліків Сформувати мету і завдання на наступний період Регулювання Уміння підтримувати училище на певному якісному рівні, усувати недоліки Забезпечувати зв’язок викладачів та майстрів в/н з іншими учасниками навч.-вихов.процесу, органів учнівського самоврядування Організувати підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, підтримувати зв’язок із батьками Організація Уміння розподіляти управлінську працю між керівними особами й створювати циклограми управління Добирати і розставляти педагогічні кадри, давати їм поради, організовувати надходження інформації з НОП Зміцнювати навчально-матеріальну базу Організувати роботу педагогічних рад, оперативних нарад, методичних обєднань класних керівників Контроль - Уміння створити цілісну систему внутрішньо- училищного контролю на основі самоаналізу, забезпечувати умови його ефективності - Вибирати раціональні види і форми контролю Визначати мету і відпо- відальних за контроль Дотримуватись основних етапів контролю, збирати інформацію, надавати допомогу Планування Уміння подати річний план училища як цілісну систему органічно пов’язаних між собою училищних планів, підібрати зміст діяльності згідно із завданнями, що випливають із аналізу в часі між окремими особами та групами виконавців
ВИХОВНА РОБОТА В ГУРТОЖИТКУ В гуртожитку училища організована творчо-мистецька, фізкультурно-оздоровча, спортивна, професійно орієнтована діяльність з участю органів самоврядування та педагогічного колективу Основні напрямки роботи Виховання: громадянське; родинно-сімейне; моральне; художньо-естетичне; трудове; екологічне; правове; екологічне; формування здорового способу життя; сприяння творчому розвитку особистості
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 2005-2006 навчальний рік Переможець обласного конкурсу методичних кабінетів Призер ІV заключного Всеукраїнського огляду-конкурсу методичних кабінетів Переможець обласного огляду-конкурсу «ПТНЗ року» Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Українська мова та література» (Чіркіна В.А. і Костюк Т.І.) І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Верстатник широкого профілю» (Лежнюк Ю.А., Лежнюк Г.В.) І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (Андросова О.В.) ІІ місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Історія України» (Нечволод Н.А., Макушенко Н.І.) ІІ місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Продавець продовольчих товарів» (Цегельник А.Г., Лопатіна В.Г.) І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика (учениця гр. Пм-1 Вяткіна Ірина) І місце в обласному конкурсі токарів (учень гр. Ст-21 Кошель Сергій) ІІ місце в обласній олімпіаді з матеріалознавства (учень гр. Ст-21 Кучеров Євген) ІІІ місце в обласній олімпіаді з предмета «Українська мова та література» (учениця гр. Пм-1 Вяткіна Ірина) ІІІ місце в обласній олімпіаді з предмета «Електротехніка» (учень гр. Е-43 Кручина Максим) ІІІ місце в обласному конкурсі токарів (учень гр. Ст-21 Слєпнєв Ілля) ІІІ місце в обласній олімпіаді з предмета «Перукарська справа» (учениця гр. Пм-1 Вяткіна Ірина)
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 2006-2007 навчальний рік Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності І місце в обласній олімпіаді з предмета «Українська мова і література» (учениця гр. Пм-1 Чечера Аліна) І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Будова автомобіля» (викладач Кривулін В.М.) І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Верстатник широкого профілю» (майстер в/н Лежнюк Ю.А.) І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (майстри виробничого навчання Кривулін В.М., Свістунов П.Л.) І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Історія України» (викл. Нечволод Н.А.) ІІ місце в обласному конкурсі з професії «Електромонтер» (учень групи Е-43 Кручина Максим) ІІ місце в обласному конкурсі з предмета «Технічне креслення» (учень групи Ст-22 Черняк Вадим )
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 2007-2008 навчальний рік абсолютний переможець обласного конкурсу «Краще училище року» Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика (учениця гр. Пм-2 Кашенко Наталя) ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика (учениця гр. Пр-17 Закопайло Ганна) ІІІ місце в обласному конкурсі токарів (учень гр. Ст-24 Кленін Сергій) ІІІ місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Українська мова і література» (викладачі Чіркіна В.А., Костюк Т.І.)
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 2009-2010 навчальний рік І командне місце в обласних олімпіадах із загальноосвітніх предметів Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності І місце в ІІІ творчому конкурсі з енергозбереження «Енерго-конкурс 2009» в номінації «Бібліотека реального енергозбереження» та Почесна грамота Харківської обласної держадміністрації (учень гр. Ес-18 Ковальов Олександр) І місце в ІІІ творчому конкурсі з енергозбереження «Енерго-конкурс 2009» в номінації «Опис, звіти про енергозберігаючі міри» та Почесна грамота Харківської обласної держадміністрації (учень гр. Ес-18 Николаєв Ігор) ІІ місце в обласній олімпіаді з математики (учениця гр. Пм-3 Мурзак Маргарита ІІ місце в обласній олімпіаді з предмета «Основи правових знань» (учениця гр. Ок-3 Мітіна Юлія) ІІ місце в обласному конкурсі професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (учень гр. Ас-9 Несвятипаска Олексій) Диплом ”За творчий пошук відносно залучення учнівської молоді ПТНЗ до соціально-значущої діяльності” конкурсу “Лідер року” (учениця групи Пм-3 Мурзак Маргарита)
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 2010-2011 навчальний рік Грамота Харківської обласної державної адміністрації «За перемогу в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2010-2011 навчального року» I місце в обласній Спартакіаді в змаганнях з кросу і легкої атлетики
Схожі презентації
Категорії