X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Про мету і завдання серпневого педагогічного тижня

Завантажити презентацію

Про мету і завдання серпневого педагогічного тижня

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Про мету і завдання серпневого педагогічного тижня Л.Д.Покроєва, ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

Слайд 2

Цьогорічний серпневий педагогічний тиждень проходить у рік, який в Україні оголошено Роком освіти.

Слайд 3

Мета та завдання: актуалізація проблеми підвищення якості освіти в навчальних закладах і пов’язаною з нею необхідністю підвищення якості та ефективності управлінської та методичної діяльності.

Слайд 4

Аналіз результативності участі ЗНЗ Харківської області в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін

Слайд 5

У 2010/2011 навчальному році в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін взяли участь 3 935 учнів з 525 ЗНЗ, з них переможцями стали 953 (24 %) учні з 214 ЗНЗ, що складає 41% від загальної кількості шкіл-учасниць інтелектуальних змагань.

Слайд 6

У цьому навчальному році лише 15 районів та міст області продемонстрували оптимальну результативність виступу на ІІІ етапі олімпіад: від 86,67% в Орджонікідзевському до 50,00% у Московському районі м. Харкова.

Слайд 7

Найбільш результативні за кількістю переможців райони на ІІІ етапі олімпіад

Слайд 8

Порівняно з минулим роком покращили свої результати команди Ізюмського, Кегичівського, Куп'янського, Сахновщинського районів; погіршили – Зачепилівського, Нововодолазького, Дворічанського, Золочівського, Шевченківського.

Слайд 9

Жодної перемоги на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін у цьому навчальному році не здобули учні Зачепилівського і Нововодолазького районів.

Слайд 10

Визначено 98 найкращих ЗНЗ області. Перші 15 ЗНЗ: КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей №27» Харківська гімназія № 46 імені М.В. Ломоносова -Комінтернівський Харківська гімназія №23 -Московський Харківська гімназія № 47 - Дзержинський КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. «Обдарованість» Харківської обласної ради» Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О. А. Тризни Куп’янська гімназія № 2 Лозівський ліцей №4 Харківська гімназія № 144 -Московський Харківська гімназія № 82 -Комінтернівський Харківська гімназія №116 -Дзержинський Дергачівський ліцей № 2 НВК № 45 «Академічна гімназія» -Дзержинський Перемозька ЗОШ І-ІІІ ст. Лозівського району Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.

Слайд 11

Порівняльний аналіз між кількістю учасників обласного етапу олімпіад та результативністю їх виступу показав, що найкращі показники мають учні таких районів:

Слайд 12

Найменшу результативність продемонстрували учні таких районів:

Слайд 13

Відсоток учителів вищої та першої кваліфікаційної категорії, учні яких не стали переможцями ІІІ (обласного) етапу олімпіад

Слайд 14

Слайд 15

Висновок: Категорія вчителя не є тільки єдиним впливовим фактором на результативність участі учнів в олімпіадах. Аналіз результатів виступу ЗНЗ в олімпіадах свідчить про відсутність системного підходу до організації роботи з обдарованими учнями як на районному (міському), так і на шкільному рівнях.

Слайд 16

Аналіз результатів ІІІ етапу олімпіад за навчальними предметами.

Слайд 17

Низька якість підготовки і відбору учнів з 8-ми предметів: астрономії, біології, інформатики, історії, математики, фізики, хімії, німецької мови.

Слайд 18

На ІІ етапі олімпіад відносно якісний відбір учнів з 8-ми предметів: французької мови, основ економіки, екології, англійської мови, трудового навчання, педагогіки та психології, географії, української мови та літератури.

Слайд 19

Високий рівень відбору учнів тільки з 3-х навчальних дисциплін: російської мови та літератури, світової літератури, основ правознавства.

Слайд 20

Перед районними (міськими) відділами (управліннями) освіти у період підготовки до нового навчального року стоять такі завдання: Здійснити комплексний аналіз результатів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, у тому числі, квадрант-аналіз. Проаналізувати стан організації роботи з обдарованими учнями тих навчальних закладів, учні яких взяли участь в ІІІ етапі олімпіади, але не стали переможцями, звернути увагу на зміст діяльності цих закладів у новому навчальному році.

Слайд 21

Перед районними (міськими) відділами (управліннями) освіти у період підготовки до нового навчального року стоять такі завдання: Узагальнити та поширити досвід роботи щодо ефективної організації роботи з обдарованими учнями кращих ЗНЗ. Проаналізувати стан викладання навчальних предметів, з яких учні не змогли вибороти жодної перемоги. Запровадити механізм стимулювання тих учителів, які готують переможців олімпіад, особливо тих, які мають невисоку кваліфікаційну категорію.

Слайд 22

ОБЛАСНИЙ СЕРПНЕВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ 25.08.2011 р. у приміщенні КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», відбудеться науково-практична конференція за темою «Модернізація змісту дошкільної та загальної середньої освіти в умовах багатовекторної системи неперервної освіти». Учасники: завідувачі та методисти районних (міських) методичних кабінетів (інформаційно-методичних центрів), які супроводжують викладання навчальних дисциплін і виховну роботу.

Слайд 23

ОБЛАСНИЙ СЕРПНЕВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ 26.08.2011 р. – 15 секцій (проводить Академія), де розглядатиметься провідне питання «Стан та шляхи підвищення якості викладання навчальних предметів». Місце проведення: вул. Світла, 41. Учасники: керівники Р(М)МО вчителів: початкових класів; української мови та література; російської мови, літератури (інтегрований курс) та світової літератури; іноземних мов; історії; правознавства; математики; географії; біології та екології; хімії; фізики та астрономії; інформатики; основ здоров’я (ОБЖ); фізичної культури; трудового навчання і технологій .

Слайд 24

У цей же день для вчителів уперше проводяться творчі майстерні вчителів, які цього року стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (проводить НМПЦ Департаменту освіти Харківської міської ради): Шепель С.Ю., учителя німецької мови Харківської гімназії №23 Карнацевича В.Л., учителя історії Харківського приватного НВК «Вересень» Климової Л.В., учителя образотворчого мистецтва Харківської ЗОШ І – ІІІ ступенів №154

Слайд 25

ОБЛАСНИЙ СЕРПНЕВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ 29.08.2011 р. - друге розширене засідання підсумкової колегії Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за темою «Про підсумки розвитку освіти та науки Харківської області у 2010/2011 навчальному році та завдання на 2011/2012 навчальний рік»

Слайд 26

Після пленарного засідання відбудуться секції за управлінськими напрямами для таких категорій: начальники районних (міських) відділів (управлінь) освіти, директори шкіл-інтернатів, директори МНВК, директори ДЮСШ, директори вечірніх (заочних) шкіл, завідувачі дошкільними закладами, які проводить головне управління освіти і науки облдержадміністрації.

Слайд 27

У цей же день Департамент освіти Харківської міської ради разом з НМПЦ проводить семінари для таких категорій: заступники начальників РВО – з питань роботи з обдарованими дітьми, завідувачі ЛКТО, бібліотекарі ЗНЗ.

Слайд 28

ОБЛАСНИЙ СЕРПНЕВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ 30-31 серпня – дні проведення серпневих педагогічних заходів у районах (містах) області.

Слайд 29

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне