X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Принципи дизайну"

Завантажити презентацію

"Принципи дизайну"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Принципи дизайну

Слайд 2

Дизайн інтер'єру — один з найпоширеніших видів дизайну, і його вивчення, як правило, переслідує суто практичні цілі, оформлення конкретної квартири або кімнати. У цій області навчання дизайну обов'язково включає в себе такі ключові прийоми, як вибір колірного рішення, освітлення і організації простору. Саме ці параметри в набагато більшому ступені, ніж окремі деталі визначають атмосферу в приміщенні і впливають на самопочуття мешканців.

Слайд 3

Слайд 4

Освітлення визначається, по-перше, розташуванням штучних джерел світла, по-друге — розташуванням вікон і тим, куди вони виходять. За допомогою підбору типу освітлення можна радикально змінити атмосферу в приміщенні, при цьому, звичайно, враховуючи його розміри і функцію. Якщо мова йде про великому приміщенні, наприклад, їдальні або вітальні, слід використовувати пряме освітлення (потік світла спрямований зі стелі в низ). Тоді світло рівномірно розподіляється по всій кімнаті. Зовсім інший ефект виникає, коли потоки світла відбиваються від стелі.

Слайд 5

Таке світло, м'який і приглушений, найкраще підійде для спальні. Нарешті, третій тип освітлення — точкове. Воно служить для виділення якої-небудь примітною деталі інтер'єру (картини, скульптури або іншого елемента декору) або зони простору, наприклад, робочого столу. Вибір колірного рішення — навичка, який включає в себе навчання дизайну практично в будь-якій області. При виборі основного кольору в приміщенні потрібно пам'ятати, що кольори впливають на суб'єктивне сприйняття розмірів кімнати. А саме, теплі кольори створюють більш затишну атмосферу, але кімната при цьому здаватиметься менше, ніж є насправді. Вплив холодних кольорів протилежно. Щоб уникнути як монотонності, так і зайвої строкатості, виберіть один основний колір, і підкресліть його кількома невеликими об'єктами контрастного кольору. Крім того, яскраві кольори не варто використовувати в оформленні кімнати, яка виходить на сонячну сторону. Щоб правильно вибудувати просторове рішення приміщення, необхідно чітко уявляти собі його функції.

Слайд 6

Слайд 7

Навчання дизайну включає в себе різні методи аналізу, які допомагають врахувати всі потреби мешканців і зробити простір найбільш комфортним для них. Важливим інструментом організації простору є, наприклад, зведення додаткових перегородок. Це можуть бути не тільки стіни з гіпсокартону, а й більш мобільні варіанти, наприклад, переносні або розсувні ширми. Для економії місця сам роздільник теж може бути функціональним. Наприклад, для зонування простору можна використовувати книжкову шафу. В межах однієї кімнати чіткого поділу зон можна домогтися за допомогою кольору і освітлення. Для цього можна використовувати окремий світильник, зміну типу освітлення, контрастні кольори. Важливу роль в організації простору відіграє також додаткова економія місця. Особливо важлива вона в невеликих квартирах. Тут основним принципом є багатофункціональність як приміщень в цілому, так і окремих предметів меблів.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне