X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Посмішка як невербальний засіб спілкування

Завантажити презентацію

Посмішка як невербальний засіб спілкування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Посмішка

Слайд 2

Посмішка – це вираження емоцій задоволення людини, коли м'язи обличчя починають виразно рухатись. Уміння посміхатись – справжнє мистецтво.

Слайд 3

Властивості посмішки покращує настрій; заразлива; покращує імунну систему; зменшує стрес; викликає прихильне відношення, симпатію; має магічний вплив на людей.

Слайд 4

Види посмішок Щира Фальшива

Слайд 5

Гійом Дюшен вчений,який вивчав психологію посмішки Саме посмішка Гійома Дюшена до сих пір вважається прикладом щирої посмішки Дюшен жив в Парижі в середині 19 століття і дивував людей, здавалося б, божевільною спробою вияснити, повязані мязи обличчя з душою чи ні. Він не знайшов ніякого духовного звязувального канала, але виявив, що є мязи навколо очей, які важко контролювати і які є невідємноб частиною мимовільної посмішки. Дюшен зібрав величезну кількість даних про мязи обличчя, які доповнюються і тепер.

Слайд 6

Гійом Дюшен проводить свої досліди

Слайд 7

Щира посмішка Гійома Дюшена

Слайд 8

Британці хочуть створити систему, за допомогою якох можна буде визначити, на скільки посмішка фальшива

Слайд 9

Фальшива посмішка: скорочуються м'язи тільки в кутиках рота. Така посмішка нагадує дугу. Дуже часто маленькі діти починають посміхатись фальшиво у присутності незнайомих дорослих.

Слайд 10

Щира посмішка: скорочуються м'язи навколо очей, а потім навколо рота. Це посмішка очей.

Слайд 11

Стилі посмішок Хоча існують мільйони різних усмішок (скільки людей - стільки й варіантів), ідентифікують три основні стилі (прийняті у стоматології і у пластичній хірургії).

Слайд 12

Спайковий (коміссурний) стиль Стиль, який найбільш часто зустрічається, ним володіє приблизно 67% населення. Характеризується підняттям куточків рота вгору і в сторони і оголенням верхніх зубів. Відстань - 7-22 мм між губами.

Слайд 13

Одрі Хепберн

Слайд 14

Френк Сінатра

Слайд 15

Дженіфер Еністон

Слайд 16

Кликовий стиль («злам губ») зустрічається у 31% населення. Форма губ при усмішці нагадує алмаз. Характеризується показом іклів, потім кутики рота піднімаються вгору і розтягуються в сторони. Часто кутики рота залишаються нижчими верхньощелепних іклів.

Слайд 17

Лінда Євангеліста

Слайд 18

Елвіс Преслі

Слайд 19

Слайд 20

Змішаний стиль ним володіє 2% населення. Відкриті і верхні, і нижні зуби, одночасно працюють м’язи верхньої і нижньої губи. Характерним є сильне напруження м’язів.

Слайд 21

Джулія Робертс

Слайд 22

Слайд 23

Уіл Сміт

Слайд 24

Різновиди посмішки Існує 5 варіацій у зовнішній характеристиці усмішки, які залежать від наявності в "зоні усмішки" твердих і м'яких тканин:

Слайд 25

Вид 1: Видно лише верхні зуби (чи їх частина)

Слайд 26

Вид 2: Видно верхні зуби і більше 3 мм ясна

Слайд 27

Вид 3: Видно лише нижні зуби (чи їх частина)

Слайд 28

Вид 4: Видно і верхні, і нижні зуби

Слайд 29

Вид 5: Не видно ні верхні, ні нижні зуби

Слайд 30

Свята посмішки

Слайд 31

Всесвітній день посмішки (World Smile Day) – відзначається щорічно в першу пятницю жовтня.

Слайд 32

Слайд 33

Вислови про посмішку «Улыбайтесь, люди любят идиотов!» «Все мы улыбаемся одинаково». Ч. Дарвин. «Улыбка никому не вредит» (пословица японцев). «Улыбнитесь, а то от плохого настроения может произойти несварение желудка!». "Улыбаемся и машем!".

Слайд 34

Слайд 35

От улыбки, хмурый день светлей, от улыбки в небе радуга проснётся... Поделись улыбкою своей, и она ещё не раз к тебе вернётся!

Слайд 36

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне