X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пірсинг чи здоров'я

Завантажити презентацію

Пірсинг чи здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пірсинг чи здоров'я Тіло людини є така ж святиня, як і дух, з яким воно нероздільне… І тому я вважаю, що людина ніколи не має права нехтувати своїм здоров'ям. Л.М.Толстой

Слайд 2

Пі рсинг (англ. piercing) — вид боді-арту, що зазвичай полягає у проколюванні ділянок тіла з метою фіксації прикрас або інших елементів у каналах що утворилися.

Слайд 3

Пірсинг - може негативно вплинути на здоров’я, майбутню кар’єру.

Слайд 4

Пробиваючи брови, можна пошкодити нерв обличчя, і обличчя викриве судома.

Слайд 5

Пірсинг язика може стати причиною абсцесу мозку - локалізованого гнійного утворення. Викликає це запалення типова бактерія, яка живе у ротовій порожнині кожної людини.

Слайд 6

Кільце в губі може пошкодити ясна та зуби, виникають серйозні проблеми з уживанням їжі та дикцією. Є небезпека виникнення свища.

Слайд 7

Чи пірсинг безпечний? Певна кількість лікарів-практиків вважають, що не завжди. Часто небезпека пов'язана з тим, що проколювання ділянок тіла здійснюється самотужки або так званими фахівцями, які навчилися цієї справи від друзів, з журналів чи відео і їм бракує підготовки. Тому вони, буває, не дотримуються правил гігієни і недостатньо знають анатомію. А це серйозна проблема, адже проколом невідповідного місця можна спричинити надмірну кровотечу або ж завдати довгочасної шкоди ураженням відповідного нерва. Існує також небезпека зараження через нестерильні інструменти гепатитом, СНІДом, туберкульозом та правцем. Лікарі вважають, що проколювання носового чи вушного хрящів набагато небезпечніше за проколювання мочки вуха, оскільки в разі інфекції можна цілковито втратити верхню ділянку вушного завитка. Тоді як вставляння цвяшків у ніс може призвести до інфекції, котра легко передається у мозок через сусідні кровоносні судини.

Слайд 8

Слайд 9

Пірсинг пупка Пірсинг пупка звичайно являє собою вертикальний прокол підстави пупка у верхній його частині. Незважаючи на гадану простоту виконання, ця процедура досить хвороблива. Крім того, потрібно чітко розрахувати товщину проколу шкіри, щоб бути впевненим у тім, що довгий час фігура буде залишатися в колишній формі. Якщо набрати зайві кілограми, шкіра натягнеться і прикрасу буде натирати. Гоїтися пірсинг пупка буде близько місяця, при цьому перші 2-3 дні не можна нахилятися. У період загоєння краще не носити тісний або вовняний одяг, не займатися спортом (тим більше качати прес), не відвідувати басейн, лазню і сауну. І, звичайно ж, перший час не можна виймати прикрасу, інакше в рану можуть потрапити мікроби і почнеться гнійний абсцес. Спати тільки на спині або боці біля року, а може і завжди. При пірсингу пупка ймовірні різні ускладнення. Навіть якщо суворо дотримуватися порад майстра, рана може час від часу запалюватися. Також може утворитися некрасивий рубець або ущільнення шкіри.

Слайд 10

Відомо: кожний обирає сам, а там буде, як буде. Але все ж таки, перш ніж погодитися на прикрашення свого тіла, добре подумайте – насправді це частина вашого стану душі й деталь, якої дійсно вам не вистачає, чи просте «мавпування» під пресом сучасної культури, притаманне особистості, яка формується. Інакше можна отримати зовсім протилежний результат.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне