X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Операції стрижки

Завантажити презентацію

Операції стрижки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОПЕРАЦІЇ СТРИЖКИ Викладач: Шерстюк А.І.

Слайд 2

Зведення волосся нанівець- поступова зміна довжини волосся від найкоротших пасом, наприклад, на скронях і шиї, до довгих на тім’яній та потиличній зонах. Фактично це стрижка нижньої ділянки волосяного покриву на 2-3 см від крайової лінії росту волосся або на всю ширинунижньопотиличної та нижньої скроневої зон.

Слайд 3

Тушування- отримання плавного переходу в довжині росту волосся від довгого до короткого. Ця операція аналогічна зведенню волосся нанівець, але вимагає більш якісного виконання. Чим частіше роботи ріжучі рухи, Тим якісніше буде виконано операцію. Довжину волосся регулюють і гребінцем, і ножицями.

Слайд 4

Філірування - створення природного співвідношення між довгим і коротким волоссям у процесі стрижки на всьому волосяному покриві голови або на окремих його ділянках. Проріджування волосся філіруванням може дати такі результати: збільшення (зменшення) об’єму волосся; полегшення укладання волосся.

Слайд 5

Градуювання - це спосіб укорочування волосся із внутрішнього боку долоні, вкороченими ножицями, з точністю до міліметра.

Слайд 6

Окантування - операція, яка надає стрижці завершеного вигляду, визначає контур майбутньої зачіски. Може виконуватись як наприкінці, так і на початку стрижки.

Слайд 7

Стрижка способом “ на пальцях ”- операція з укорочення волосся над пальцямипо всій поверхні волосяного покриву або на окремих ділянках. Застосовується як: для стрижки волосся; допоміжний прийом для попереднього вкорочення довгого волосся перед основною стрижкою; як контрольно-перевірочний прийом після основної стрижки.

Слайд 8

Майданчик - виконується при стрижках «бобрик» та «каре». Це щітковидна рівна ділянка волосся на потиличній зоні, що нагадує майданчик.

Слайд 9

Димчастий перехід - досягається ретельним тушуванням волосся від шиї до потиличного бугра. Він відрізняється винятковою філігранною роботою, тонкою й майстерною смугою переходу волосся, що нагадує дим, який розстилається. Шліфування- зняття волосся, що стримить, із закінченої зачіски.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне