X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Операції з наборами векторних об'єктів

Завантажити презентацію

Операції з наборами векторних об'єктів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розділ 32 Операції з наборами векторних об'єктів Інформатика 9 клас Навчальна презентація вчителя Кравчук Г.Т. СЗШ №8 м. Хмельницького Microsoft Word 2007

Слайд 2

Поняття групування Виділення кількох об'єктів Для одночасної роботи з кількома графічними об'єктами їх групують потім знову розділяють на складові - розгруповують. 1) За допомогою миші, утримуючи натиснутою клавішу Shift (Ctrl) (клацаємо кожен об'єкт) Групування Групування – це процес створення з кількох об'єктів одного нового, в якому початкові об'єкти є його складовими.

Слайд 3

Виділення об'єкта Виділення суміжних фігур Щоб виділити лінію або фігуру без заливки, слід клацнути мишею її контур Для виділення заповненої фігури слід клацнути будь-де в її межах Виділення об'єктів На панелі інструментів Головна клацнути вказівку Виділити, у списку команд, що відкриється клацнути Вибір об'єктів. Починаючи з вільного від об'єктів місця вказати рамку навколо об'єктів, що об'єднуватимуться.

Слайд 4

Групування об'єктів за допомогою контекстного меню або команди Групувати панелі інструментів Згруповані об'єкти

Слайд 5

Копіювання, вирізування, переміщення Зміна розміру, поворот Дії із згрупованими об'єктами

Слайд 6

Поворот групи об'єктів

Слайд 7

На панелі інструментів Формат (Засоби малювання) виконуємо команду Вирівняти, вибираємо зі списку необхідну дію. Приклади вирівнювання об'єктів: а) по верхньому краю, б) по нижньому краю Вирівнювання об'єктів а) б)

Слайд 8

Переміщення об'єктів за шарами

Слайд 9

Графічні об'єкти і текст

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика