X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
КІЛЬКА СЛІВ ПРО МУЗИКОТЕРАПІЮ

Завантажити презентацію

КІЛЬКА СЛІВ ПРО МУЗИКОТЕРАПІЮ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КІЛЬКА СЛІВ ПРО МУЗИКОТЕРАПІЮ Олена Карпенко, дитячий композитор, співачка

Слайд 2

Музикотерапія – інтегративна дисципліна на cтику нейрофізіології, психології, рефлексології та музикознавства, що все більше стверджується у статусі універсальної виховної дисципліни, здатної оптимізувати особистісний розвиток людини. Музикотерапія як дисципліна і як психотерапевтичний метод сформувалася у середині ХХ ст., хоча зцілювальні властивості музики відомі людству вже не одне тисячоліття.

Слайд 3

Музикотерапія буває: пасивна (прослуховування музичних творів); активна (підспівування, гра на інструментах чи предметах, плескання в долоні тощо); інтегративна (малювання під музику, рухові вправи, танці тощо).

Слайд 4

У нашому організмі все пов’язано. Конкретні типи нервових клітин реагують на конкретні частоти звукових коливань. Звуковисотність, ритм, гучність, тембр звуку – все має своє значення і різний вплив. Гармонізуючи енергоінформаційні процеси організму, музика здатна допомогти при: психосоматичних захворюваннях, невротичних розладах, порушеннях гормонального балансу, синдромі хронічної втоми.

Слайд 5

Музичні інструменти впливають на різні органи: легені люблять арфу, серце – гітару, шлунок – клавішні інструменти, печінка – флейту, підшлункова залоза – трубу, нирки – саксофон, хребет – барабан, тонкий кишечник – скрипку тощо.

Слайд 6

Для дітей з особливими потребами музика – це універсальна мова. Природність, щирість, емоційність – ось те, що здатне «розкрити» дитину, не ставлячи перед нею завдання висловлювати думки та почуття словами. Дитина сприймає і рефлексує «напряму», без посередництва слів.

Слайд 7

Музична продукція для дітей на українському ринку: класична музика; адаптована для дітей класична музика; народні пісні (Н. Матвієнко, Д.Гнатюк та ін. у супроводі оркестру); сучасні пісні, які виконують діти; пісні з радянських мультфільмів. Високоякісна сучасна україномовна музика для дітей практично відсутня.

Слайд 8

У 2011 році стартував музичний проект «Дитяче Радіо» www.radio4kids.com.ua Автори проекту: Олена Карпенко (ідея, тексти, музика, вокал). Ігор Громадський (аранжування, запис, мастеринг).

Слайд 9

Аранжування побудовані на комбінації тембрів і ритмів, властивих музиці двотисячних років. У текстах використано мнемотехніки та психолінгвістичні формули, які спонукають дитину вчитися, розвиватися, говорять про найважливіші речі у світі – любов, красу, добро, сім’ю.

Слайд 10

Контакти музичного проекту «Дитяче Радіо»: Web: www.radio4kids.com.ua E-mail: info@radio4kids.com.ua Тел.: (067) 736 83 97 та (063) 565 26 76 – Олена Карпенко.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне