X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА У ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ

Завантажити презентацію

ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА У ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Громадянська освіта у початкових класах Презентацію підготувала Бойко Ольга Миколаївна вчитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 м. Прилуки

Слайд 2

“Ми тут. Ми всі. Ми гурт. Єднаймося. Ми є той ґрунт подій майбутніх вирішальних” М. Вінграновський

Слайд 3

формувати громадянську компетентність особистості; готувати учнів до ролі громадян відкритого демократичного суспільства; розвивати у кожного учня соціальну активність, відповідальність, повагу до прав людини, до інших культур; впливати на становлення особистості у процесі її власної життєдіяльності. МЕТА

Слайд 4

Зміст громадянської освіти у початкових класах 1. Що таке громада. 2. Я в сім`ї, в родині. 3. Добросусідство. 4. Мої однолітки: спілкування, повага, лідерство. 5. Мій клас – моя громада. 6. Коли населення стає громадою. 7. Зроби свій вибір сам. 8. Як громада захищає свої права. 9. Від громади до громадянського суспільства.

Слайд 5

Структура роботи вчителів початкових класів Дитяча добровільна організація “Козацька Республіка” Участь в олімпіадах, турнірах конкурсах, виставках Позакласна робота Робота з батьками Співпраця з асоціацією “Нова Доба” Право- охоронні органи Заклади культури Медичні заклади Громадські організації

Слайд 6

1-А клас і 1-Б клас Вчителі: Попова В.А., Величко Л.О. Тема: Я – маленький громадянин Мета: Створити в учнів уявлення про морально - етичний зміст їхніх стосунків із навколишнім світом. Узагальнювати знання учнів про правила поведінки вдома, в школі, в громадських місцях. Виховувати чесність, людяність, милосердя, здатність боротися проти зла. Результати роботи: 1. Стінгазета “Чарівні слова” 2. Виставка “Корисні поради”

Слайд 7

2-А клас і 2-Б клас Вчителі: Петренко Г.П., Олефір І.М. Тема: “Хто ти? Звідки? Якого роду – племені” Мета: Закріпити знання учнів про Україну, її символи, розширити і поглибити поняття “Я – громадянин України”, розвивати українське мовлення дітей, їх кругозір. Виховувати любов і повагу до традицій і обрядів. Формувати громадянські якості: патріотизм, людяність, працьовитість. Результати роботи: 1. Матеріал проекту “Славетні українці” 2. Конкурс учнівських віршів “Ми – діти твої, Україно”

Слайд 8

3-А клас Вчитель: Мазепа Л.І. Тема: Хто такий друг Мета: Вчити дітей налагоджувати контакт з однолітками. Розвивати уміння товаришувати. Виховувати бажання бути справжнім другом для іншого та уміння дорожити дружбою. Результати роботи: 1. Конкурс на кращу пісню та вірш про дружбу. 2. Збірка віршів про дружбу та товаришування.

Слайд 9

3-Б клас Вчитель: Плюта І.П. Тема: Чернігівський край – перлина України. Мета: Виховувати почуття національної свідомості, гідності, любові до України, до свого рідного краю, свого народу, його традицій. Прищеплювати шанобливе ставлення до історії рідного краю. Результати роботи: 1. Маршрут “Історичні місця Прилуччини” 2. Альбом “Прилуки - моя гордість і краса”

Слайд 10

4-А клас Вчитель: Бойко О.М. Тема: Я – школяр Мета: Готувати дітей до подальшого дорослого життя на прикладах шкільного спілкування. Розвивати бажання робити свою школу кращою. Виховувати почуття гордості за рідну школу та клас. Результати роботи: 1. Конкурс малюнків “Школа моєї мрії” 2. Анкетування “Що я знаю про свою школу” 3. Круглий стіл ”Як зробити школу кращою ”

Слайд 11

4-Б клас Вчитель: Діденко В.В. Тема: Древні корені та символи української сім`ї Мета: Ознайомити дітей з традиціями та символами української сім`ї. Залучити учнів до пошукової діяльності. Викликати бажання дізнатися що таке рід, покоління, родина. Виховувати бажання вивчати і знати про давні вірування і традиції українського народу. Результати роботи: 1. Перегляд сімейних альбомів. 2. Короткі повідомлення про традиції і цінності сім`ї. 3. Оформлення “Родовідного дерева” 4. Конкурс творів на тему: “Міцні традиції – міцна сім`я”, “Я – продовжувач традицій моєї сім`ї”

Слайд 12

Уміння об`єднуватися заради спільної мети. Рівноправні відносини між дітьми. Прагнути брати участь у суспільному житті. Робота на благо суспільства. Відчуття єдності колективу однодумців. Бажання змінити світ на краще. Уміння і можливість висловити свою думку. Дбайливе ставлення до своєї землі.

Слайд 13

Люди народжені для того, щоб допомагати одне одному, як рука руці, нога нозі… Марк Аврелій.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне