X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фестиваль Рік дитячої творчості у дошкільних навчальних закладах Інгулецького району

Завантажити презентацію

Фестиваль Рік дитячої творчості у дошкільних навчальних закладах Інгулецького району

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Фестиваль “Рік дитячої творчості у дошкільних навчальних закладах Інгулецького району”

Слайд 3

З метою забезпечення освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення та підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, у закладі працює 6 гуртків:

Слайд 4

Гурток “Умілі ручки” Керівник : Івахнюк Н.П. Мета: навчити дітей елементарних технік, які використовуються у творчих та художніх роботах. Ознайомити з аплікацією, коллажом,витинанкою, м”якою іграшкою. Розвивати творчі здібності, фантазію самореалізацію через художні витвори, вміння володіти прийомами та методами вираження в художніх роботах. Виховувати любов до прекрасного, гармонійне та естетичне сприйняття світу, почуття міри та рівноваги в своїх творах.

Слайд 5

Гурток «Футбол» Керівник: Батавіна К. Ю. Мета: Навчальний матеріал адаптований до занять з дітьми різної підготовленості, передбачає спортивну спрямованість і містить елементи техніки та дій у нападі й захисті, теоретичні відомості, а також вправи з елементами футболу для розвитку фізичних якостей.

Слайд 6

Гурток “Веселі музики” Керівник : Токар Н.Ф. Мета: розвивати природну музикальність дітей та початкові навички музикування, особистість, здібність до творчості; виховувати інтерес та любов до музикування.

Слайд 7

Гурток “Шахи” Керівник: Пігарьова І.Є. Мета: навчити дітей навикам самостійного мислення, приймати рішення в будь-яких життєвих ситуаціях,  працювати самостійно та в колективі, логічно мислити, тренувати вміння планувати свою діяльність, покращувати внутрішню самодисципліну та поведінку.

Слайд 8

Гурток “Петриківський розпис” Керівник: Волошок О.Ю. Мета:популяризація українського народного мистецтва,  надання практичної допомоги дітям, в оволодінні азбукою цього чарівного дивосвіту - петриківським розписом. Навчити використовувати набуті знання для безпосереднього розпису різних практично- спрямованих виробів.

Слайд 9

Гурток “Хореографія” Керівник: Кулакова О.В. Мета: пробудження у дітей прагнення до прекрасного та інтересу до музичної і танцювальної творчості; посилення емоційної чуйності та творчої активності; знайомство дітей з танцювальною культурою свого народу і народів інших країн;  розвиток образного мислення та уяви. 

Слайд 10

Маленька зернина, посіяна в людські душі в роки дитинства, стає в зрілі роки могутнім деревом. Усе залежить від того, яку зернину ми посіємо і в який грунт…   В.Сухомлинський

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне