X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ФЕСТИВАЛЬ СУБКУЛЬТУР

Завантажити презентацію

ФЕСТИВАЛЬ СУБКУЛЬТУР

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ФЕСТИВАЛЬ СУБКУЛЬТУР 900igr.net

Слайд 2

Пропонуємо на розгляд проект міжнародного ФЕСТИВАЛЮ СУБКУЛЬТУР ФЕСТИВАЛЬ

Слайд 3

СКЛАДОВА ФЕСТИВАЛЮ Професійні автомобільні змагання з ралі-спринту Аматорські автомобільні змагання з драгрейсингу Перегони літака Л-29 та формули Ф1600 Музичний фестиваль Байкфест Лицарські турніри Фольклор та побут середньовіччя Польоти на теплових аеростатах Презентація спортивної автотехніки Лазершоу Пірошоу

Слайд 4

ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ФЕСТИВАЛЮ • патріотичне виховання молоді; • популяризація технічних видів спорту; • відродження зацікавленості до рідної історії та культури; • збереження традиційної культурно-історичної спадщини; • обмін досвідом між історико-патріотичними, культурно-етнографічними клубами й громадськими організаціями; • розвиток туристичного потенціалу; • пропаганда здорового способу життя; • стратегія гармонійного розвитку особистості: від екології навколишнього середовища до екології культурної сфери.

Слайд 5

РАЛІ-СПРИНТ Професійні автомобільні змагання Національної гоночної серії з ралі-спринту “Кубок Столиці”

Слайд 6

ДРАГРЕЙСИНГ Аматорські змагання “Перегони на 402 метри”

Слайд 7

ЛІТАК І ФОРМУЛА Шоу: «Порівняння швидкісних можливостей гоночного автомобіля «Естонія-25» класу «Формула-1600» та реактивного літака Л-29»

Слайд 8

МУЗИКА Фестиваль популяризує сучасну українську рок-культуру, надає молоді можливості для цивілізованого відпочинку, демонструє відповідальне ставлення до оточуючого середовища, позиціонує рок-культуру та її представників як повноцінних членів суспільства з активною життєвою позицією та з свідомим ставленням до гармонійного особистого та суспільного розвитку.

Слайд 9

БАЙКФЕСТ Сьогодні вже ні для кого не вдивовижу зустріти на дорозі відчайдушних хлопців на останніх новинках спортивної мототехніки або групу «традиційних» байкерів на харлеях. Можна з упевненістю сказати, що кількість мотоциклів на вулицях Києва стрімко збільшується. Очевидно, що моторух в Україні розвивається, виникають клуби. Байкери, які в більшості своїй є самодостатніми, заможними людьми, складають особливу досить широку специфічну соціальну групу, зі своїми специфічними потребами. Байкер – це самодостатня, успішна, заможна, з чіткими життєвими принципами людина, яка може собі дозволити розкутий спосіб життя, екстремальні враження та гарний відпочинок.

Слайд 10

БАЙКФЕСТ Традиційні байкерські забави

Слайд 11

КАШОВАРИ Козацький куліш

Слайд 12

ЛИЦАРСЬКІ ТУРНІРИ Складно уявити собі куртуазну культуру Середніх віків без Лицарських турнірів. Таке дозвілля було не тільки розвагою, можливістю показати себе та завоювати прихильність представників аристократії (феодала, сеньйора), можливістю непогано заробити (переможцю діставався кінь й обладунки переможеного суперника), засобом привернення уваги прекрасної дами, але також і демонстрацією вправності воїна. До турніру починали готуватися заздалегідь. В бідній на події середньовічній дійсності подібний захід викликав хвилювання й трепет, турнір чекали з нетерпінням, й готувалися до нього дуже серйозно. Із скринь діставалися розкішні наряди яскравих кольорів, начищались дорогоцінні ланцюжки та каблучки, виготовлялися найкращі обладунки. Конюхи готували самих кращих і міцних коней. Лицарський замок, де проходили змагання, прикрашався різнокольоровими гербовими полотнищами. Перед будинком, де зупинився лицар, виставляли щити и знамена.

Слайд 13

ЛИЦАРСЬКІ ТУРНІРИ Екстремально-повчальна казка для дітей та дорослих, яка перенесе глядачів в епоху середньовіччя на лицарський турнір. Де в доступній формі наглядно розповідається про те, як проходили змагання серед лицарів. Ким вони були , як одягалися, як жили, що цінували. Глядачі побачать історичні костюми, кольчуги, шоломи, щити и т.д., поринуть в романтичну атмосферу духу лицарства.

Слайд 14

ЛИЦАРСЬКІ ТУРНІРИ Учасники турніру продемонструють досконале володіння різними видами холодної зброї, покажуть бойові сцени в тому числі й бугурт (груповий бій). Як для детей, так і для дорослих це повчально, пізнавально, цікаво.

Слайд 15

ЛИЦАРСЬКІ ТУРНІРИ Ігрища з вогнем Тільки впаде темрява вогонь оживе у вмілих руках.

Слайд 16

ТЕПЛОВІ АЕРОСТАТИ Польоти теплових аеростатів прикрасять будь-яке свято, особливо в сутінках своїм величним світінням.

Слайд 17

ЛАЗЕРШОУ Лазерний промінь малює на сітчаному або водяному екрані

Слайд 18

ПІРОШОУ Жодне свято наразі не проходить без феєрверка.

Слайд 19

АВТОСПОРТ Презентація спортивної автотехніки, пропаганда технічних видів спорту

Слайд 20

КОНТАКТИ 03151, г. Київ, вул. Донецька, 22 т/ф. (044) 537-01-88 Моб. (050) 311-35-34 Сергій Малик www.kmamk.kiev.ua E-mail:kmamk@kmamk.kiev.ua, info@kmamk.kiev.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Культура