X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЦЕЙ ДИВОВИЖНИЙ СМАК КАВИ…

Завантажити презентацію

ЦЕЙ ДИВОВИЖНИЙ СМАК КАВИ…

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЦЕЙ ДИВОВИЖНИЙ СМАК КАВИ…

Слайд 2

Чашечка кави давно стала невід'ємною частиною нашого життя, будь то ранок, ділова зустріч або дружня бесіда. Але чи багато ми знаємо про цей напій? Вранці, щоб підбадьоритися, багато людей п'ють міцну каву. Прекрасний смак і збудлива діЯ цього напою оцінені давно.

Слайд 3

НАВІТЬ ВИДАТНИМ ЛЮДЯМ БУЛИ НЕ ЧУЖІ ПРОСТІ ЛЮДСЬКІ РАДОСТІ: ШМАТОЧОК ТОРТУ, СМАЧНА СИГАРА, ЧАШЕЧКА КАВИ, ЩО БАДЬОРИТЬ... ПРИ ЦЬОМУ У БАГАТЬОХ З ЦИХ ЛЮДЕЙ БУЛИ ДОСИТЬ ДИВНІ ЗВИЧКИ ВЖИВАННЯ НАПОЮ. ВІН СТАВ НАДЗВИЧАЙНО ПОПУЛЯРНИМ В ЄВРОПІ ПІСЛЯ ЧЕРГОВОЇ ВІЙНИ З ТУРКАМИ. А З 17 СТОЛІТТЯ ПОШИРИЛАСЯ ДУМКА, ЩО КАВА СПРИЯЄ ПОЛІПШЕННЮ, А МОЖЛИВО, І ПОЯВІ РОЗУМОВИХ ЗДІБНОСТЕЙ.

Слайд 4

Бетховен, любитель кави, був таким прискіпливим, що завжди перераховував усі 60 зерен кави в кожній чашці, коли готував НАПІЙ. Але чи так це важливо сьогодні? Адже він дав світові ОДИН Із найпрекрасніших творів, ЩО вмістиВ у собі міцність, вогонь і солодкість справжньої кави - «Місячну сонату».

Слайд 5

На початку XVIII ст. У Німеччині кава ЛИШЕ почала входити в моду. винахідливий господар Лейпцігського кавового будинку Циммерман навіть замовив «саундтрек» для залучення відвідувачів. І не кому-небудь, а самому Баху! Кавова кантата напевно викликала сміх і вельми фривольні жарти гостей, які з задоволенням попивали каву під легку музичку. Написана композитором на замовлення жартівлива дрібничка настільки припала до смаку кавоманам, що до цих пір нікому не вдалося переплюнути його по частині оспівування кави.

Слайд 6

За старих часів у КОСТЯНТИНОПОЛІ перші кав'ярні називалися 'qahveh khaneh' (школа мудрості). Там збиралися художники і літератори.

Слайд 7

У грудні 2001 року Бразилія випустила поштову марку із запахом бразильської кави - запах повинен БУВ триМАТИСЯ від 3 до 5 років.

Слайд 8

А ось ще один приголомшливий вид мистецтва - малювання на шоколадній піні. Виділяють дві основні традиції кавового живопису. Італійський живопис - малюнок молоком. Австралійський живопис - малюнок шоколадним кремом

Слайд 9

А ВИ ПРОБУВАЛИ освоїти кавовий живопис?? Вам каву з цукром, із коньяком або з ... пейзажем? Просто кава - це нудно. Набагато цікавіше випити замок, квітку або портрет симпатичного сусіда з офісу навпроти!

Слайд 10

Малювати спіненим молоком на кавовій пінці придумали бариста - кавові бармени. назвали це "латте-арт". Чашка кави з візерунками від профі може піти за 100 євро!

Слайд 11

Все починалося з трьох основних фігур - яблука, сердечка і листочка … і пішло-поїхало ...

Слайд 12

Одного разу під час світового чемпіонату на кавовому "полотні" з’явився цілий Тадж-Махал. інший конкурсант малював, не дивлячись, повернувшись до чашки спиною. а світовий рекорд - 7 троянд в одній 150-мілілітровІЙ чашці капучіно!

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Чашечка ароматного капучіно буде здаватися ще смачніше, якщо на його поверхні зробити невеликий малюнок. Тим більше, що це зовсім не складно. Таке стало можливим завдяки трафаретам для кави. Уявляєте, як здивуються ваші друзі, коли ви подасте їм каву з таким малюнком?!

Слайд 17

Все, що вам потрібно - це спеціальний трафарет, ситечко і щіпка кориці або какао. Трафарет накладається на чашку, поверх нього слід акуратно посипати какао або корицю (або все разом) через ситечко, потім прибрати трафарет. Кішка в чашці готова, можна пити!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне