X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГЕОГРАФІЧНІ ЦІКАВИНКИ

Завантажити презентацію

ГЕОГРАФІЧНІ ЦІКАВИНКИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГЕОГРАФІЧНІ ЦІКАВИНКИ Подорож по найкрасивіших місцях світу

Слайд 2

Соляні утворення в Перу

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

В містечку Марас (Перу) є маленька річка, ліва притока р. Вільканоти. Вода в ній гаряча, а береги перетворені людьми в сотні соляних ван-террас, у яких руками видобувають сіль.

Слайд 6

Озера Памуккале в Туреччині

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Три тихих озера розташовані в декількох футах один від одного в кратері великого щитоподібного вулкану на острові Флорес в Індонезії. Два з них пофарбовані в різні відтінки зеленого, а третій - чорно-червоне. Такі забарвлення викликані різним мінеральним складом донних порід цих озер. Щитоподібний вулкан сформувався, коли рідка лава вилилася з жерла і розтеклася по великій території. (Подібні вулкани можуть займати величезні простори: діаметр вулкана Мауна-Лоа на Гаваях складає близько 190 км. В основі.) Кальдери - казаноподібні западини - виникли там, де вершина вулкана провалилася. Саме водою, що скопилася в подібних кальдерах, і утворені озера в Келі Муту.  Озера Келі Муту

Слайд 10

Якщо дуже спрощено пояснювати, то північне сяйво — це результат проникнення у найвищі шари земної атмосфери заряджених частинок так званого сонячного вітру, При зіткненні високоенергетичних частинок, які викидає у міжпланетний простір Сонце, з верхньою атмосферою відбувається іонізація і збудження атомів і молекул газів, які входять до її складу. Цей процес відбувається на висоті понад 100 кілометрів і може тривати від кількох десятків хвилин до кількох діб». Північне сяйво над Борисполем

Слайд 11

Водоспад Ігуасу Водоспад є одним з найбільш великих у світі водоспадів. Крім того, це дуже відомий водоспад, розташований приблизно в 24 кілометрах від місця впадання річки Ігуасу в річку Парана. Географічно цей водоспад розташований на межі Аргентини і Бразилії.

Слайд 12

Водоспад Ігуасу

Слайд 13

А нхель (ісп. Ángel) — найвищий у світі водоспад, знаходиться на річці Чурун у тропічних лісах Венесуели та спадає з гори Ауянтепуй, загальна висота 1054м. Національний парк Канайма, Венесуела, 750 км до південно-сходу від Каракаса. Названий на честь льотчика і випробувача Джеймса Ейнджела (англ. James Angel), що перелетів через водоспад і розбився при приземленні в 1935 році.

Слайд 14

Водоспад Вікторія на річці Замбезі в Південній Африці. Ширина водоспаду 1800м, висота – 128м. Водоспад являє собою вузьку ущелину в яку падає вода.

Слайд 15

 Гранд-Каньйон (США) (англ. Grand Canyon; Великий каньон) — один із наглибших каньйонів в світі. Знаходится на плато Колорадо, штат Аризона, США, на территорії національного парку Гранд-Каньйон. Прорізаний річкою Колорадо в товщі вапняків, сланців и піщанників. Довжина каньйона — 446 км. Ширина (на рівні плато) коливаєтся от 6 до 29 км, на рівні дна — менше кілометра. Глибина — до 1600 м. З 1979 року Гранд-Каньйон входить в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Ніагарський водоспад знаходиться на території штату Нью-Йорк на річці Ніагара, яка витікає з великого озера Ері та знаходиться на кордоні США та Канади. Висота водоспаду складає близько 50 м. Спокійний, рівний і дуже сильний шум водоспаду чути аж за 20 км навкруги. Індіанці племені ірокезів назвали водоспад Нікакаре – “Великий шум”. 

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Бухта Ха-Лонг (В’єтнам)

Слайд 25

Ха-Лонг

Слайд 26

Ха-Лонг

Слайд 27

Ха-Лонг

Слайд 28

Ха-Лонг

Слайд 29

Риф, який сам по собі є одним з найбільших геологічних утворень, по суті, складений з живих істот або коралових поліпів, зовні схожих з актиніями, що зустрічаються біля берега. Ці крихітні примітивні організми живуть великими колоніями, кожна з яких розвинулася з індивідуального поліпа. Корал складається з м'якого тіла, укладеного в вапняковий зовнішній скелет, який і формує риф. Живий риф - продукт тисячолітнього циклу життя і смерті: основна частина коралового рифу складається з маси порожніх кістяків попередніх поколінь поліпів, покритих тонким шаром живих організмів Великий Барєрний риф

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Еверест

Слайд 34

Джомолу нгма, (тиб. «Мати Всесвіту»), Сагарматха (неп. सगरम थ ) або Евере ст — найвища вершина земної кулі, розташована в Гімалаяхна кордоні Китаю і Непалу. Її висота за останніми даними становить 8844,43 метри.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія