X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГЕОГРАФІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ РЕЛІГІЙНОГО ТУРИЗМУ

Завантажити презентацію

ГЕОГРАФІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ РЕЛІГІЙНОГО ТУРИЗМУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГЕОГРАФІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ РЕЛІГІЙНОГО ТУРИЗМУ НА ПРИКЛАДІ УКРАЇНИ І ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Слайд 2

Релігійний туризм - це пізнавальна мандрівка до культової споруди, монастиря, відпустового місця чи місця пов’язаного з життям та діяльністю визначних представників Церкви. Головною метою релігійного туризму є ознайомлення з духовною та історичною спадщиною народу, а також, зокрема, відпочинок та отримання морального задоволення.

Слайд 3

Києво-Печерська Лавра

Слайд 4

Святогірський чоловічий монастир

Слайд 5

Троїцький собор

Слайд 6

Успенський собор у Почаєві

Слайд 7

Харьковская епархия. Свято Петро-Павловский и свято Смоленский храм. Город Изюм. Свято-Варваринская церковь. Изюмский район, Капитольское село.

Слайд 8

Святого иосифа обручника храм Барвенковский, Мечебилово с. Свято-Успенский храм. Дергачевский район, Солоницевка пгт,

Слайд 9

Заходи, які включають комплексний підхід до створення релігійно-туристичного іміджу Харківської області: Скласти детальний реєстр (опис) культових споруд області, особливо акцентуючи увагу на тих, які за своєю історією та призначенням віднесені до памяток містобудування та архітектури; Оцінити стан кожного храму, виявити наскільки стан дозволяє виконувати покладені функції, оцінити необхідні зіходи щодо реставрації, Провести комплексну оцінку привабливості того чи іншого релігійного обєкту з точки зору туриста (екскурсанта); Провести інвентаризацію обєктів релігійно-туристичної інфраструктури; Прийняти заходи щодо розширення обєктів інфраструктури у сільській місцевості, підвищити якість сервісного обслуговування; Розробити мехінізми раціонального та екологічно збалансованого використання наявних ресурсів; Розширити та оптимізувати транспортну мережу в регіоні; Провести широку рекламну кампанію, сформувати інтерес суспільства до такого роду туризму; Створити акцент на вивчення духовності рідного краю, запроводити у шкільні курси вивчення сакральної спадщини Харківщини; Велике значення також має випуск путівників, буклетів, збірників які б стосувалися духовного надбання регіону і сприяли поінформованості населення з цього питання. Підготувати необхідну кількість спеціалістів-екскурсоводів для компетентного проведення тематичних екскурсій культовими обєктами Харківщини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика