X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Географічні дива

Завантажити презентацію

Географічні дива

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Річка Каньо-Крісталес  Місцеві жителі називають її Рікою п'яти кольорів, оскільки в її ложі зустрічаються п'ять різних кольорів: червоний, блакитний, чорний, жовтий і зелений. Всі ці кольори - продукт життєдіяльності великої кількості водоростей. Насиченість кольорів, залежно від пори року, або посилюється, або слабшає. Cano Cristales знаходиться в горах Колумбії, в De La Macarena і багато хто вважає, що це найкрасивіша річка у світі. З цим можна посперечатися, та можна й погодитися. Але те, що це найзагадковіша річка, не викликає сумнівів ні в кого. Якщо приїхати в сухий сезон, ви не знайдете річки - тільки сухе випалене сонцем русло. Якщо приїхати сюди навесні, в сезон дощів - побачите бурхливий потік, який змиває все на своєму шляху. Але якщо вгадати момент, і приїхати на самому початку весни - річка Cano Cristales постане перед вами у всій своїй красі, переливаючись всіма кольорами веселки.

Слайд 4

Води колумбійської річки Каньо Крісталес дуже чисті, якщо придивитися - можна з легкістю побачити її дно. Риба в цій річці не водиться, бо тут унікальні характеристики русла. У ложі цієї річки можна зустріти кілька кольорів: червоний, жовтий, чорний, блакитний, а також зелений. Всі ці вищеописані кольори є продуктом життєдіяльності великої кількості водоростей, кольори змінюються в залежності від пір року.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

найбільших озер відносяться

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Незвичайні веселки

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Велика блакитна діра (англ. Great Blue Hole) - велика блакитна діра, розташована в центрі Лайтхаус-Рифа, атола у складі Белізськогобар'єрного рифа. Діра являє собою круглу карсову воронку діаметром 305 м,що йде на глибині 120 м.Дане геологічне утворення спочатку було системою вапнякових печер, що сформувалися в ході останнього льодовикового періоду.Рівень моря тоді був значно нижче, але коли океан піднявся і звід затопленої печери обвалився, утворилася карстова воронка  - досить поширена форма рельєфу вздовж узбережжя Белізу.

Слайд 23

Блакитна діра стала відома завдяки французскому досліднику  Жак-Іву Кусто, який включив її в список 10 кращих місць в світі для дайвінгу. У 1972 році на своєму судні Каліпсо він виміряв глибину дірки і підтвердив теорію її утворення. Спустившись на одномісних субмаринах в дірку, учасники експедиції виявили масивні сталактити, деякі з яких розташовувалися під кутом 10 ° -13 °до вертикалі, що вказувало на геологічний зсув і ,що нахил лежить нижче плата.

Слайд 24

Слайд 25

Фінгалова печера (англ. Fingal's Cave) - прославлена  морська печера, вимита в скелі морською водою, на острові Стаффа, що входить до групи ВнутрішніхГебридських островів. Стіни складені з вертикальних шестигранних базальтовихколон глибиною 69 метрів і заввишки 20 метрів. Входить до складуоднойменного шотландського заповідника. На гельською мовою печера називається Uamh-Binn, що можна перекласти як«печера мелодій». Дійсно, завдяки вигнутому зразок купола склепіння це місце володіє унікальною акустикою. Вигадливо перетворені звуки прибою віддаються по всій внутрішній стороні печери, що надає їй схожість з велетенським нерукотворним собором.

Слайд 26

Арочний вхід до печери дуже вузький для човнів. Туристи можуть пробратися всередину по вузькій доріжці над самим краєм води. При погляді з печери назовні можна розрізнити обриси священного острова Іона - місця ,поховання стародавніх шотландських королів, включаючи Макбета.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія