X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сфери навчання

Завантажити презентацію

Сфери навчання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сфери навчання

Слайд 2

Навчання – цілеспрямо-ваний процес взаємодії педагога і учнів (студентів), у ході якого здійснюється засвоєння знань, формуван-ня вмінь та навичок.

Слайд 3

Знання – це відображення людиною об‘єктивної дійсності у формі фактів, уявлень, понять і законів науки.

Слайд 4

Вміння – готовність свідомо і самостійно виконувати практичні і теоретичні дії на основі засвоєних знань, життєвого досвіду і набутих навичок.

Слайд 5

Навички – компоненти практичної діяльності, що виявляються при виконанні необхідних дій, доведених до досконалості шляхом багатократних вправ.

Слайд 6

Зміст навчання – система наукових знань, практичних вмінь і навичок, способів діяльності і мислення, якими необхідно оволодіти в процесі навчання.

Слайд 7

Процес навчання включає два основних аспекти – психологічний і педагогічний. Психологічний передбачає: 1) Сприйняття інформації; 2) Осмислення отриманої інформації; 3) Розуміння внутрішньої будови інформації; 4) Узагальнення одержаної інформації; 5) Закріплення інформації в пам‘яті; 6) Застосування інформації.

Слайд 8

Педагогічний передбачає: 1) Природну потребу в навчанні; 2) Виявлення цікавості до навчального процесу; 3) Формування мотивів навчання; 4) Врахування емоційного стану того, хто бажає навчатися.

Слайд 9

Передумови навчання: Наявність мети, яка стимулює до навчання; Наявність фізіологічної і психологічної готовності до навчання; Наявність бажання вчитися; Наявність активності в процесі навчання; Наявність належного рівня розвитку.

Слайд 10

Види навчання: Пояснювально-ілюстративне; Проблемне; Програмоване; Пояснювально-репродуктивне.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія