X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що таке психологія?

Завантажити презентацію

Що таке психологія?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відшукай всьому початок...

Слайд 2

Розминка Продовжите фразу: «Не хочу хвалитися, але я ………»

Слайд 3

«У вас ніколи не буде другого шансу справити перше враження»

Слайд 4

Ерос був нерозлучним супутником своєї матері, а також виконавцем її волі і помічником в усіх її божественних справах. Сталося так, що Афродіта прониклася заздрістю до краси смертної дівчини Психєї. Охоплена ревнощами богиня повеліла Еросу пронизати серце Психєї золотою стрілою, аби вона полюбила найогиднішого чоловіка на світі. Ерос погодився виконати бажання матері, але побачивши Психею, сам полюбив її.  Своєю назвою і першим визначенням психологія зобов'язана грецькій міфології. Ерос, син Венери/Афродіти, закохався в дуже красиву молоду жінку Психею. 

Слайд 5

Прекрасна Психея стала дружиною невидимого і таємничого Ероса, який щодня приходив до неї, але лише ночами і в темряві, попереджаючи свою кохану, що вона не повинна вносити вогонь до спальні і бачити його без покриву ночі. Психея закохується в Ероса, навіть не бачивши його, але ревниві сестри переконують її, що вона вийшла заміж за жахливе чудовисько, яке збирається заподіяти їй шкоду. Вони підбурюють її до вбивства мужа. У одну рокову ніч цікавість і страх узяли верх і Психея заховала масляну лампу і ніж в спальні. Коли Ерос заснув, вона витягнула світильник і запалила вогонь, аби побачити монстра, але замість цього побачила прекрасного сплячого юнака. 

Слайд 6

Побачивши його красу її охоплює тремтіння, і декілька крапель розжареного масла зі світильника потрапляє на шкіру Ероса. Він пробуджується від болю, бачить ніж, який вона тримає в руці. У люті від зради коханої Ерос улітає, а Психея у відчаї вирушає шукати коханого по всьому світу.  Ерос повертається до своєї матері Венери/Афродіти, яка лікує його рани і всіляко тиранить Психею. Після декількох важких завдань вона наказує Психєє спуститися в Нижній Світ і узяти у Персефони шкатулку з часткою її краси. Психея не знає про наміри Венери, яка сподівається, що дівчина не переживе небезпечної подорожі.

Слайд 7

Але їй удається досягти мети завдяки повчанням розмовляючої башні, з якою вона хотіла кинутися вниз, аби звести рахунки з життям. Отримавши шкатулку у Персефони, Психея відкриває її в надії повернути собі кохання Ероса, але замість цього занурюється в глибокий сон, невідмітний від смерті. Ерос, що зцілився від ран, сумує по своїй коханій і всюди шукає її. Він будить Психею, вколовши її стрілою зі свого сагайдака, а потім улітає, аби переконати Юпітера (Зевса) прийняти його сторону в спорі з сердитою Венерою (Афродітою). Врешті-решт їм удається утихомирити Венеру. Юпітер благословляє Психею і Ероса. Він перетворює дівчину на богиню, зробивши її безсмертною. Так закохані з'єднуються навіки. Незабаром у Психєї і Ероса народжується дочка, яку називають Насолодою.

Слайд 8

Для греків цей міф був класичним зразком дійсного кохання, вищій реалізації людської душі. Тому Психея - смертна, яка знайшла безсмертя, - стала символом душі, що шукає свій ідеал.

Слайд 9

«Відкритий мікрофон» Чи знаєте ви психологію? Що таке психологія і  як ми  стикаємося з  нею в  житті? Чому говорять, що кожна людина-психолог? Чим, на ваш погляд, займаються психологи? Навіщо вивчати психологію? Як ви розумієте вислів «пізнай самого себе»?

Слайд 10

Слово "психологія" походить від двох грецьких слів: "психу" - душа і "логос" - закони природи, а психологія означає "закони життя душі". Отже, сьогодні ми починаємо з вами вивчати закони життя нашої душі.

Слайд 11

Психологія – це наука, яка вивчає поведінку і внутрішні психічні процеси людини, з практичним вживанням отримуваних знань. Предмет дослідження психології — факти, закономірності, механізми психіки, що як усвідомлюються людиною, так і несвідомі. Психіка – це системна властивість високоорганізованої матерії, яка полягає в активному отзеркаливані, відображенні, суб'єктом об'єктивного світу, в будівництві, розрахунку, неотемлемой від нього картини цього світу і саморегуляції на цій основі своєї поведінки і діяльності.

Слайд 12

Пізнавши самого себе, ніхто не залишиться тим, хто він є Т. Манн

Слайд 13

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія