X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
професійне самовизначення

Завантажити презентацію

професійне самовизначення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

М

Слайд 3

Механізм впливу музики на організм людини Практично кожна людина щодня слухає музику. Проте мало хто замислюється про її впливі на організм. Кожен з окремо взятих звуків впливає на людину по-різному. Згідно з висновками вчених, ключова роль в інтерпретації звуків відведена ритмів головного мозку. Аудіоінформація надходить в органи слуху, а потім в мозок, де відбувається її аналіз і порівняння з власними ритмами головного мозку. Частота ритмів суто індивідуальна. Саме це і служить причиною різних музичних уподобань у людей. Кожні 10 років музика, яку ми звикли слухати, кардинально змінюється. І варто зазначити, що її звучання стає все більш агресивним. Електронна музика, яку ми постійно чуємо, що володіє новими для нас ритмами у 140-160 ударів в хвилину. На організм людини така музика впливає аж ніяк не позитивно. Тривале прослуховування подібних композицій може зробити негативний вплив і привести до порушень сну, дратівливості і навіть до депресії.

Слайд 4

Рок. Вплив Рок люблять велика кількість людей. І мало хто помічає, як тінейджери викидаються з вікон під її впливом. Рок-музика несе характер руйнування, прикладом є випадок, коли на рок-концерті близько колонок було яйце, яке через три години зварилася. Це може відбуватися і з психікою.

Слайд 5

Популярна музика. Вплив Вплив на інтелект популярної музика вкрай негативно. Деградацію особистість не відчує, але вчені саме це і стверджують. Всіх приваблюють тексти пісень попсового напрямку, адже вони несуть романтичний настрій, якого в житті багатьом не вистачає.

Слайд 6

Джаз. Вплив Джаз ніякого поганого впливу на психічний стан не несе. Така музика заспокоює, розслаблює, але тільки для тих, хто щиро цінує ций напрямок.

Слайд 7

Класична музика . Вплив На думку психологів саме класична музика відганяє депресії, стреси і печалі. Але такий музичний жанр люблять не багато, її досить складно сприйняти без почуття некомфортності. Якщо слухати класику насильно, то станеться підняття тиску, мігрені і тяжкості в диханні. Будь-який вплив музики на психіку залежить від індивідуального стану людини, тут важливі і темперамент, і характер і особисті якості.

Слайд 8

вплив звукових вібрацій на людський організм. Відомі вчені виявили вплив музики на мозок людини. Від жанру музики залежить рівень ерудиції та розуму. Ритми можуть як збільшувати, так і знижувати IQ людського мозку. Важкий рок атрофує мозок і знижує рівень інтелекту, хоча перший час такі мелодії призводять до стану ейфорії. У той же час правильно підібрана музика покращує зорові функції, сприяє поліпшенню пам'яті, допомагає позбутися від психоемоційних станів.

Слайд 9

Тестування 1)Що для вас є музика? А)Відпочинок ,натхнення, відволякання від проблем- % Б)Життя - % В)Хоббі ,захоплення - % 2)Яку музику ви слухаєте для підняття настрою ? А)Енергійну (реп,хіп-хоп,рок,клубну,поп) Б)Спокійну В)інший стиль 3)Який жанр музики вам більше подобається? А)Поп-музика Б)Рок В)Джаз Г)класична музика 4)Як любите слухати музику ? А)Тихо Б)Голосно та дуже голосно В) В навушниках 5)Ви граєте на музичному інструменті ? А)Так Б)Ні

Слайд 10

Чому не можна слухати музику через навушники ? Тепер варто згадати, які є типи навушників. Можна виділити чотири основні групи – накладні навушники відкритого типу, накладні навушники закритого типу, вставні навушники відкритого типу та вставні навушники закритого типу (вакуумні навушники чи «затички»). Так-от, затички є найшкідливішими з усіх перерахованих вище моделей. В нормі частина звукових коливань відбивається від барабанної перетинки та виходить назовні через слуховий прохід. Затички повністю блокують слуховий прохід, через що коливання не мають виходу назовні і зі збільшеною силою тиснуть на барабанну перетинку. Це, в свою чергу, збільшує вплив на волоскові клітини, які можуть пошкоджуватися внаслідок цього. Пошкодження клітини може призводити до так званої сенсоневральної приглухуватості, яка дуже важко піддається лікуванню.

Слайд 11

вуєте, тим відчутніше буде втрата слуху. За основу шкідливості звуку в навущниках можна взяти такі критерії, як неможливість почути свій власний голос через гучність в навушниках і здатність для оточуючих чути окремі слова пісень з навушників. Будь-який з цих двох критеріїв точно вказує на надмірність гучності і, отже, на руйнівну дію музики на слуховий апарат. В такому разі необхідно знижувати гучність Спеціалісти-отоларингологи радять обмежити прослуховування музики до 1 години в день. Гучність музики не повинна перевищувати 60% від максимуму. За можливістю, слід слухати музику звичайним способом, без використання навушників.

Слайд 12

ня людині бадьорості, енергії під дією зачаровуючих звуків музики. На нашу думку, важливо використовувати цілющі впливи музики для зміцнення психічного здоров'я людини на ранніх етапах її життя. Адже музика здатна допомагати молодій людині зрозуміти навколишню дійсність, красу природи, довершеність поезії, живопису, театру, історії свого народу, виступаючи специфічним генератором ціннісного ставлення до світу, оскільки справжні естетичні враження, насолоду від зустрічі з медичним мистецтвом дістає лише той, хто вміє уважно слухати, переживати, розмірковувати над почутим. Отож необхідно змалку привчати дітей до роботи розуму і душі, збагачувати їхній досвід спілкування з музичними творами.

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія