X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кращий психологічний кабінет загальноосвітнього навчального закладу

Завантажити презентацію

Кращий психологічний кабінет загальноосвітнього навчального закладу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Практичний психолог Роменської ЗОШ І-ІІ ст. 8 Гарцарік Катерина Володимирівна

Слайд 2

Школа — велика дитяча країна,  В ній відкривається білий наш світ.  Тут пізнає себе кожна дитина,  І відправляється звідси в політ.  Роменська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 почала своє існування у 1923 році. За час існування школи вийшло більше 2 тисяч випускників. На даний час в школі навчається 193 учня в 9 класах. Педагогічний колектив нараховує 23 вчителів. Основні напрямки діяльності школи це: навчальний, виховний, здоров’язберігаючий, соціокультурний, навчально-методичний, діагностико-прогностичний. Останні чотири роки школа займає почесне 1 місце у рейтингу шкіл І-ІІ ступенів міста Ромни.

Слайд 3

Прізвище, ім’я, по батькові – Гарцарік Катерина Володимирівна Дата народження – 09.07.01997 рік Домашня адреса, телефон: м. Ромни, 1-й пров. Щорса, б. 38 тел. моб. 097 811 25 69 Базова освіта: Сумський державний педагогічний університет ім.. А.С. Макаренка, факультет соціальної педагогіки та практичної психології, спеціальність «Соціальна педагогіка. Практична психологія» Повна назва освітньої установи: Роменська загальноосвітні школа І-ІІ ст.. № 8 вул.. Семирічки, б. тел.. 054 48 78036 Загальний педагогічний стаж роботи – 5 років Стаж роботи на посаді практичного психолога – 4 роки Стаж роботи на посаді практичного психолога в даній установі – 3 роки Навантаження - 0,75 ставки Кваліфікаційна категорія - спеціаліст А н к е т а у ч а с н и к а Психологом не кожен може бути, Не кожне серце вміє говорить... Психолог лише той, хто вміє чути, Окрилити, навчити і любить. Тендітну душу ласкою зігріти І добротою ниву засівать, Безмежно, щиро цілий світ любити І дітям усього себе віддать.

Слайд 4

Психологічний кабінет створений у закладі в 2010 році. Він розміщений у зручному для відвідувачів місці на першому поверсі між початковою та старшою школою. Психологічний кабінет має два приміщення: робочий кабінет, загальною площею 30 м ² та навчальний кабінет, загальною площею 35 м ².

Слайд 5

Робота в психологічному кабінеті забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного, соціального розвитку учнів, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей, сприяє виконанню освітніх і виховних завдань навчального закладу.

Слайд 6

Робочий кабінет призначений для проведення індивідуальної психодіагностичної, корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи; індивідуальних консультацій з учнями, педагогічними працівниками, батьками, а також для підготовки до занять, тренінгів, консиліумів, виступів; обробки результатів психологічних обстежень, оформлення висновків та рекомендацій.

Слайд 7

Основою оформлення кабінету є морська тематика

Слайд 8

В кабінеті ретельно підібрані кольори моря, хвилі чайки мушлі та сонечко з ласкавими промінчиками на стелі. Відвідувач потрапляє на палубу зі справжнім штурвалом, до якого можна доторкнутися і навіть покерувати ним. По бортах палуби протягнуті канати, на поличках - різні за формою та розміром справжні мушлі і навіть звичайний металевий сейф перетворився на частинку морського дна з водоростями та рибками.

Слайд 9

М’які диванчики вздовж бортів шхуни, сіро-блакитний килим на підлозі, приємна релаксаційна музика та екзотичні пахощі аромомасел з камінчика-аромолампи довершують чудовий інтер’єр та мотивують розслабитись і відпочити. Для створення позитивного настрою відвідувачів декілька років використовується «Скринька добрих порад», яка оновлюється щодня цукерками та мудрими порадами та побажаннями

Слайд 10

Навчальний кабінет функціонує з метою проведення групових занять з учнями, педагогічними працівниками, батьками: групова діагностика, корекційно – розвиваюча робота, психологічна просвіта.

Слайд 11

Навчальний кабінет оформлено дещо в іншому стилі, який спонукає до продуктивних занять, розвитку та корекції вад. Стеля тут біла, стіни світло- персикового кольору з великими аплікаціями квітів, такого ж кольору 15 стільців.

Слайд 12

На висувних чотирьох столах-тумбах та в шафах знаходиться безліч роздаткового, стимульного матеріалів, різноманітних навчальних посібників, порадники для учнів, вчителів та батьків. А також систематично організовуються тематичні виставки для вчителів батьків та учнів

Слайд 13

Робочий та навчальний кабінети оформлені з урахуванням вимог сучасного дизайну та укомплектовані необхідною оргтехнікою - це дозволяє психологу йти у ногу з сучасністю

Слайд 14

Створення всіх необхідних умов для здійснення професійної діяльності практичного психолога, добре налагоджена співпраця з усіма учасниками навчально-виховного процесу, позитивний психологічний клімат колективу сприяють підвищенню ефективності навчально-виховного процесу.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія