X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Земля

Завантажити презентацію

Земля

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗЕМЛЯ – ПЛАНЕТА СОНЯЧНОЇ СИСТЕМИ. ГЛОБУС – МОДЕЛЬ ЗЕМЛІ Підготувала вчитель початкових класів ЗОШ № 24 м. Хмельницького Бурова Наталія Володимирівна

Слайд 2

У чорнім кольорі наш Всесвіт, Тому що атмосфери там нема. Ні ночі там нема, ні дня, А нам потрібна лиш …..

Слайд 3

Діаметр Землі 12 тис.756 км. Маса Землі у 330 тисяч разів менша за масу Сонця.

Слайд 4

ЗЕМЛЯ – НАЙУЛЮБЛЕНІША ДОЧКА СОНЦЯ Наша Земля – найулюбленіша дочка Сонця, бо тільки тут є життя, яке буяє навколо нас. На інших планетах Сонячної системи його не існує. Тільки на ній ростуть рослини, живуть тварини і люди.

Слайд 5

До того ж таємниця виникнення розумного життя полягає у віддаленості Землі від Сонця на 150 млн. кілометрів. Таким чином наша планета отримує сонячного тепла рівно стільки, скільки необхідно , і не більше й не менше. Аби Земля була ближче до Сонця, виникненню життя заважала б спека, і навпаки – розташування далі від Сонця викликало б страшенні морози, що теж не дуже корисно.

Слайд 6

Яку форму має Земля? В давні часи люди вважали, що Земля плоска і має форму круга, який лежить на спинах великих сильних тварин, наприклад китів , які плавають в океані. Інші уявлення про Землю були такими : Земля стоїть на слонах, слони - на черепасі, а черепаха на змії. ?

Слайд 7

За 3 роки важкого небезпечного плавання експедиція під командуванням Фернандо Магеллана обігнула Землю і повернулась до рідних берегів.

Слайд 8

В наші дні люди запустили в космос космічні кораблі, космонавти справді побачили на власні очі , що Земля має форму кулі. Наша планета справді найкраща, вона схожа на прекрасний голубий дорогоцінний камінь.

Слайд 9

Силою тяжіння Земля, як магніт, утримує всі предмети.

Слайд 10

Учені вивчають Землю та інші космічні тіла за допомогою потужних телескопів, штучних супутників, міжпланетних космічних станцій.

Слайд 11

Юрій Гагарін - перша людина, яка побувала у космосі. 108 хвилин перебування у кораблі “ Восток ” на орбіті Землі принесли йому всесвітню славу.

Слайд 12

Леонід Каденюк – перший український космонавт.

Слайд 13

У космосі наша планета не самотня - у неї є природний супутник, це - Місяць, який рухається навколо Землі по своїй орбіті.

Слайд 14

Поради усім, хто збирається полетіти на Місяць Якщо на Місяці тобі захотілося трішки пострибати, візьми до уваги, що ти підстрибнеш в 6 разів вище, ніж на Землі, і падати будеш дуже повільно. Чому? Тому що сила тяжіння на Місяці в 6 разів менша, ніж на Землі Будеш гуляти по Місяцю – дивись під ноги. На його поверхні дуже багато камінців, які падають із космосу. Не забудь взяти годинник із календарем, а то зовсім заплутаєшся в днях. На місяці 1 день триває 2 наших тижні, а потім на 2 наших тижні наступає ніч.

Слайд 15

Парасолька тобі зовсім не потрібна: дощів на Місяці не буває. Та який там дощ - там взагалі немає ніякої води. Немає хмар, туманів, райдуги. Правда дощі там все – таки бувають – метеоритні, камінні. Якщо на Місяці тобі захотілося трішки пострибати, візьми до уваги, що ти підстрибнеш в 6 разів вище, ніж на Землі, і падати будеш дуже повільно. Чому? Тому що сила тяжіння на місяці в 6 разів менша, ніж на землі. Якщо полетиш на місяць із друзями, не забудь, що розмовляти ви там зможете тільки за допомогою радіопередачиків. Звуків на Місяці немає, там навіть метеорити падають безшумно. Це все із-за того, що на Місяці немає атмосфери.

Слайд 16

Подумай, як ти будеш там дихати? Адже на Місяці немає повітря. Подумай, що тобі одягнути, так як у довгий двотижневий день поверхня Місяця нагрівається до +130 градусів , а за довгу ніч охолоджується до – 170 градусів.

Слайд 17

Глобус - модель Землі. Це точне відтворення Землі, зменшеної у десятки мільйонів разів. Слово “ глобус ” у перекладі з латинської мови означає куля. Глобус нахилений трішки. Саме в такому положенні Земля летить по орбіті навколо Сонця.

Слайд 18

ЗЕМНА ВІСЬ ПІВНІЧНИЙ ПОЛЮС ЕКВАТОР ПІВДЕННИЙ ПОЛЮС

Слайд 19

Люди, бережіть планету Земля, бо вона у нас одна! День охорони навколишнього середовища відзначають сьогодні у понад 100 країнах світу.

Слайд 20

ДЯКУЮ ЗА РОБОТУ ! Найкращі мандрівники отримують фото нашої планети Земля !

Слайд 21

Урок підготувала вчитель початкових класів ЗОШ № 24 м. Хмельницького Бурова Наталія Володимирівна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство