X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗАКОН І МИ

Завантажити презентацію

ЗАКОН І МИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗАКОН І МИ

Слайд 2

Що таке правопорушення? Правопорушення -це протиправне винне діяння, що завдає шкоду особі, суспільству або державі.

Слайд 3

Злочин – це порушення людиною заборон кримінального закону чи, навпаки, невиконання нею того, що вимагає закон. За такі дії чи бездіяльність передбачена кримінальна відповідальність.

Слайд 4

Назвіть злочини, за які можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності підлітки у віці від 14-16 років. Суд може притягнути до кримінальної відповідальності підлітків за: вбивство, умисне заподіяння тілесних ушкоджень, що причинили розлад здоров'я, зґвалтування, крадіжку, грабіж, розбій, злісне хуліганство.

Слайд 5

Що означає термін “покарання”? Покарання – це захід державного примусу, який застосовується до особи виключно за вироком суду за вчинення злочину, полягає в серйозних обмеженнях прав і свобод даної людини. Максимальний строк позбавлення волі неповнолітніх – 10 років.

Слайд 6

Найбезпечніший злочин – хуліганство. Хуліганство – це навмисні дії особи, яка грубо порушує порядок і виражає явну неповагу до суспільства. Форми хуліганських дій: нецензурна лайка, бійки, пошкодження майна.

Слайд 7

Наркоманія – це хвороба чи злочин? Наркотики – це речовини, пристрасть до вживання яких спричиняє психічні розлади та інші захворювання. Особи, що вживають наркотики становлять вразливу до захворювання групу населення.

Слайд 8

Що означає втягнути підлітків у злочинну діяльність? Це дії, що полягають у втягненні неповнолітніх в злочинну діяльність: зайняття жебрацтвом, проституцією, азартними іграми, схилення до пияцтва та вживання наркотичних засобів.

Слайд 9

Поведінка – це дзеркало, у якому кожен показує своє обличчя. Підступні вороги неповнолітніх: тютюн, алкоголь, наркоманія, хуліганство, крадіжки.

Слайд 10

Стаття 155(2) Кодексу України про адміністративні правопорушення Обмірювання, обважування, обраховування,перевищення встановлених цін та тарифів або інший обман покупця тягне за собою накладення штрафу від 20 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Слайд 11

Стаття 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення Роздрібна торгівля спиртом, алкогольними напоями чи тютюновими виробами без наявності ліцензії або марок акцизного збору тягне за собою накладання штрафу від п'ятдесяти до двохсотки від продажу неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки відпродажу предметів торгівлі.

Слайд 12

Стаття 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення Продаж пива, алкогольних напоїв або тютюновими виробами особі, яка не досягла 18 років, тягне за собою накладання штрафу від тридцяти до п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Слайд 13

Стаття 155 Кодексу України про адміністративні правопорушення Порушення правил торгівлі, виконання робіт і надання послуг працівникам торгівлі, громадського харчування громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю, тягне за собою накладення штрафу від одного до чотирнадцяти неопадаткованих мінімумів доходів громадян.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство