X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Захист прав людей

Завантажити презентацію

Захист прав людей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дитяча республіка Галактика

Слайд 2

Дитяча республіка “Галактика” Ідея: Захист прав і інтересів дітей та підлітків. Розвиток їх здібностей. Керівний орган: Президент Республіки, Дитячий парламент. Основа організації: класний колектив. Дата народження: 1 грудня 2000р. Місце народження: вул. Бериславська 35 Символи: емблема, девіз, пісня. Девіз: Духовність. Здоров’я. Краса

Слайд 3

Емблема школи

Слайд 4

Гімн школи Школа, школа двері відчинила, І у світ науки повела. Посмішкою зустріла, світ книжки відкрила, Працювать навчила, Розуму дала Школо, школо, вікон сині очі, Школо школо, дзвоників пісні. Школо, школо, у берізках плечі, Школо, школо, дорого у житті.

Слайд 5

Конституція дитячої республіки “Галактика” Розділ 1. ПРАВА Всі мають право на любов і піклування. Всі мають право на освіту. Всі мають право на відпочинок. Жоден не повинен бути скривджений і зневажений. Жоден не повинен бути жертвою насильства. Всі мають право вільно висловлювати свої погляди. Всі мають право на свободу совісті, думки, релігії. Всі мають право на вільне спілкування. Всі мають право на інформацію. Особлива турбота дітям без сімей. Особлива турбота дітям, що перебувають у конфлікті із Законом. Кожен має право брати участь у керівництві колективом, обрати і бути обраним. Кожен має право володіти своїм майном. Кожен має право на розгляд порушення прав і не має права чинити самосуд.

Слайд 6

Розділ 2. Обов’язки. Кожен своїм кроком, своїм поглядом повинен сприяти злагоді й порозумінню. Кожен повинен неухильно дотримуватися основних принципів поведінки громадян України і загальноприйнятих християнських заповідей. Кожен повинен сприяти відродженню духовних цінностей народу. Кожен зобов’язаний постійно набути грунтовних знань і навиків. Кожен зобов’язаний займатися самоосвітою і самовихованням. Кожен повинен у себе і в своїх близьких постійно виховувати такі риси, як патріотизм, чесність, мужність, милосердя, терпимість до недоліків товаришів та почуття родинності. Кожен зобов’язаний чесно і добросовісно трудитися на благо зміцнення своєї країни - школи. Кожен повинен засуджувати байдужість, зраду, жорстокість. Кожен повинен завжди дбайливо ставитися до державності і приватного майна, охороняти екологічне середовище. Шануй своє здоров’я і життя, позбутися шкідливих звичок, які руйнують тебе і рідних. Всюди поводитися гідно – не принижуй себе і інших. Всі громадяни країни у правах і обов’язках перед законом рівні.

Слайд 7

Напрямки роботи Виховна робота Нові нетрадиційні форми проведення виховних заходів. Організація дозвілля. Спортивно – туристична робота. Пошуково – краєзнавча робота. Правове виховання.

Слайд 8

Навчальна робота. Участь у конкурсах, змаганнях, уграх. Участь у предметних олімпіадах. Місячники, тижні наук.

Слайд 9

Розвиток учнівського самоврядування Заходи на повному самоврядуванні. Робота клубів за інтересами. Робота активів класів. Робота штабів. Робота ради спілкування.

Слайд 10

Органи шкільного самоврядування Президент – Боєнкова Анастасія

Слайд 11

Органи самоврядування у класах

Слайд 12

Рада спілкування - Включає в себе увесь актив шкільного самоврядування. - Засідання проводяться кожну другу та четверту середу місяця.

Слайд 13

Робота міністерства внутрішніх справ

Слайд 14

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ І ПОРЯДКУ Організація чергування у школі; Дотримання санітарно-гігієнічної культури, чистоти приміщень; Контроль за зовнішнім виглядом учнів; Збереження шкільного майна; Організація суботників, днів чистоти.

Слайд 15

Акції та заходи міністерства

Слайд 16

Міністерство охорони здоров’я та спорту

Слайд 17

Заходи та акції Операція “Шипшина” Походи Крос Спартакіада Туристичні змагання

Слайд 18

Міністерство культури і відпочинку Відповідає за проведення культурно-просвітницьких заходів; Заохочення учнів до проведення у школі виховних заходів; Розробка власних або підбір сценаріїв; Допомога у проведенні предметних тижнів, акцій, фестивалів, конкурсів; Випуск газет – привітань, листівок до свят.

Слайд 19

Випускні вечори Новорічні передзвони “Нумо, дівчата!”

Слайд 20

Перспективні плани Випуск шкільної газети; Проведення екологічних акцій; Впровадження рейтингу ” Кращий клас школи ”; Виховні заходи та вечори;

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство