X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Об'єкти та їх властивості

Завантажити презентацію

Об'єкти та їх властивості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

З'єднайте стрілками ситуації з інформаційними процесами:

Слайд 3

Ознайомлення з інформаційно-комунікаційними технологіями, етапами та сферами застосування інформаційних технологій; Засвоєння поняття про інформаційну культуру та інформаційну компетентність Ознайомлення зі структурою інформаційної системи, її видами, апаратним та програмним забезпеченням, основними пристроями апаратної складової;

Слайд 4

Інформацуійно-комунікаційні технології . Етапи розвитку та сфери застосування інформаційних технологій. Поняття про інформаційну культуру та інформаційну компетентність. Поняття про інформаційні системи . Види інформаційних систем. Поняття про апаратне та програмне забезпечення інформаційної системи.

Слайд 5

Технологія – це сукупність методів і засобів реалізації людьми конкретного складного процесу шляхом поділу його на послідовність взаємопов'язаних процедур і операцій, які виконуються більш або менш однозначно і мають на меті досягнення високої ефективності певного виду діяльності. Інформаційні технології – це сукупність методів і засобів, що використовуються з метою збирання, зберігання, опрацювання, розповсюдження, відображення й використання різноманітних даних задля потреб людини. Комунікаційні технології – сукупність засобів зв'язку.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Управління офісом та під час виконання різних офісних задач; Банківська справа; Видавнича сфера; Системи зв'язку і телекомунікацій; Виготовлення фото; Автоматизоване проектування різних об'єктів (від побутової техніки до космічних кораблів); Аграрний сектор; Медицина; Наука; Навчання; Побут.

Слайд 13

Інформаційна культура Культура – рівень розвитку творчих сил і здібностей людини. Інформаційна культура – вміння цілеспрямовано працювати з інформаційними даними та використовувати для їх отримання, опрацювання та передавання інформаційно-комунікаційні технології, сучасні технічні засоби та методи.

Слайд 14

Інформаційна компетентність Компетентність – від латинського competentia – коло питань, в яких людина добре розуміється. Інформаційна компетентність – здатність людини орієнтуватися в інформаційному процесі, оперувати інформаційними даними на основі використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій відповідно до потреб ринку праці для ефективного виконання професійних обов'язків.

Слайд 15

Система – це сукупність взаємопов'язаних між собою об'єктів, які утворюють єдине ціле. Інформаційна система – це сукупність пристроїв і програм, призначених для зберігання, опрацювання, подання й передавання даних різного типу.

Слайд 16

Ручні; Автоматизовані; Автоматичні. Інформаційно-пошукові системи; Інформаційно-аналітичні системи; Інформаційно-розв'язуючі; Інформаційно-аналітичні комплекси. ІС організаційного управління; ІС управління технічними процесами; Автоматизовані системи наукових досліджень; ІС автоматизованого проектування; Автоматизовані навчальні системи; Інтегровані ІС.

Слайд 17

Слайд 18

Апаратна складова ПК Сукупність пристроїв і технічних засобів для передавання різноманітних даних називають апаратною складовою. Інформаційну складову (програмне забезпечення) розглядають як сукупність програм і даних.

Слайд 19

Дайте відповідь на питання Що таке технології? Яка різниця між інформаційною культурою та інформаційною компетентністю? Дайте означення інформаційної системи. Як класифікуються інформаційні системи? Назвіть складові інформаційної системи. Перерахуйте апаратні компоненти інформаційної системи. На які категорії поділяється програмне забезпечення інформаційної системи?

Слайд 20

Заповніть таблицю Етапи розвитку інформаційних технологій

Слайд 21

Завдання додому 1. Опрацювати § 2.7 – 2.10, 3.1 – 3.3 . 2. Підготувати повідомлення на тему: “ Розвиток сучасних інформаційних технологій ”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство