X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Народовладдя - унікальне соціальне поняття

Завантажити презентацію

Народовладдя - унікальне соціальне поняття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

НАРОДОВЛАДДЯ Мета׃ ознайомити учнів з поняттями та формами народовладдя, з видами та особливостями виборчих систем; розвивати вміння правильно вживати та застосовувати юридичні терміни; формувати вміння характеризувати народовладдя та його види, виборчі системи; розвивати навички участі в моделюванні правових ситуацій; виховувати повагу до демократії та народного суверенітету. Основні поняття׃ народовладдя, вибори, електорат, абсентеїзм, виборча система, мажоритарна виборча система, пропорційна виборча система, імперативний мандат, вільний мандат. Тип уроку׃ вивчення нового матеріалу.

Слайд 2

Хід уроку Народовладдя – це втілення народного суверенітету, коли народ в державі є єдиним джерелом влади. Демократія обов'язково включає такі елементи: виборність органів влади, поділ державної влади на три гілки законодавчу, виконавчу та судову, підпорядкування меншості більшості, захист прав меншості, наявність політичних прав і свобод.

Слайд 3

Форми здійснення народовладдя׃ Пряма демократія: Участь у виборах органів державної влади; Референдум; Загальні збори громадян; Звіти депутатів і виконавчих органів перед населенням; Обговорення проектів нормативних актів тощо. Представницька демократія: Діяльність президента; Діяльність парламенту; Діяльність органів місцевого самоврядування.

Слайд 4

Принципи виборчого права

Слайд 5

Види виборчого права

Слайд 6

Виборчі системи

Слайд 7

Депутатське право називається - мандат Імперативний вільний

Слайд 8

Види виборів За територіальною ознакою Загальнонаціональні Місцеві За об'єктом, що передбачає органи та посади Вибори парламенту Вибори президента Вибори місцевого самоврядування За часом проведення Чергові Повторні вибори замість депутатів що вибули Вибори в нову адміністративно-територіальну одиницю З огляду на правові наслідки Дійсні недійсні

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство