X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Демократія та форми участі громадян у житті демократичної держави

Завантажити презентацію

Демократія та форми участі громадян у житті демократичної держави

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Теми проектів: «Демократія та форми участі громадян у житті демократичної держави» «В яких документа зафіксовані форми участі громадян у житті демократичної державі» «Громадські об'єднання та дитячі організації» « Демократія у шкільному життя на прикладі учнівського самоврядування»

Слайд 2

Критерії оцінювання проекту Значущість та актуальність Методи дослідження і методи обробки отриманих результатів. Активність учасників проекту Уміння аргументувати свої висновки Зрозумілість Інформативність Довідність Наочність Естетичне оформлення результатів виконаного проекту.

Слайд 3

Оцінка проектній діяльності Чого та як навчилися? Що можна було зробити інше? Яких вмінь та навичок набули? Які переваги дає групова правця? Які були недоліки роботи в групах? Що вдалося найкраще?

Слайд 4

Домашнє завдання Главное не высовываться. Вы меня не трогайте – я вас не трону. На мой век хватит. Каждый должен быть героем. Для солдата важен приказ, а не гражданский долг. Вокруг одни обыватели Вор не может быть гражданином Написати міні - твір «Моя громадська позиція»  Випереджувальне завдання 1 – підготувати зміст поняття «цивільне право» 2 – особисті немайнові відносини, майнові відносини 3 – елементи складу цивільних правовідносин  

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство