X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Узагальнення досвіду роботи

Завантажити презентацію

Узагальнення досвіду роботи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вчитель хімії криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеню № 92 Бондаренко Наталія Олегівна Життєве кредо: Майже не можливе - можливо Працює над проблемою: “ Використання тренінгових методик, як різновиду технологій інтерактивного навчання, з метою розвитку життєвих компетенцій учнів, шляхом модифікації навчально – виховного процесу на уроках хімії ”

Слайд 2

Стратегічні завдання сучасної європейської освіти Навчити жити разом Навчити вчитися Навчити діяти Навчити жити (відповідати за власні вчинки та своє життя) (З доповіді міжнародної комісії ЮНЕСКО “Освіта. Прихований скарб”, проголошеної Ж. Делором у 1996 році) Бондаренко Н.О.

Слайд 3

Мета моєї роботи: Навчити дітей усвідомлено оперувати поняттями, які вони одержують на уроках, застосовувати їх у стандартних і нестандартних ситуаціях. Розвивати уяву, оригінальність, критичність, варіативність мислення, неординарність бачення проблеми, дослідницький оптимізм. Виховувати вміння працювати самостійно та у складі групи, не зупинятися на досягнутому. Бондаренко Н.О.

Слайд 4

Алгоритм формування життєвих компетенцій учнів Участь у визначенні основних завдань уроку через спільну мотиваційно – цільову діяльність Мотивація на актуалізацію теми, що полягає в поясненні значення матеріалу, його використання в реальному житті. Формування системи знань, отриманих у результаті активного сприймання через розв’язання проблемних ситуацій та узагальнення й аналіз фактичного матеріалу. Формування вмінь використовувати знання й особистий досвід, компетентності в життєвих ситуаціях через розв’язання ситуативних задач – участь у рольових іграх, складання проектів, виконання творчих робіт, дослідницьких завдань. Формування особистої відповідальності за рівень знань і самоосвітньої діяльності через тренінги з формування життєвих навичок – рефлексія (самопізнання, самоконтроль, саморегуляція). Моніторинг і корекція розвитку особистості через виховання і самовиховання, діагностика. Формування «Портфоліо успіху» ( замість незнання оцінюються успіхи у просуванні учня в розвитку, виконанні різних завдань). Бондаренко Н.О.

Слайд 5

Робота в ротаційних групах змінного складу Бондаренко Н.О.

Слайд 6

Використання інформаційно – комунікаційних технологій на уроках хімії Бондаренко Н.О.

Слайд 7

Проектна діяльність учнів Бондаренко Н.О.

Слайд 8

Дидактичні ігри - тренажери Бондаренко Н.О.

Слайд 9

Театралізація, ШТЕМ, рольові ігри Бондаренко Н.О.

Слайд 10

Редакція екологічного вісника Довгострокова продуктивна гра екологічний вісник “Ойкумена” Бондаренко Н.О.

Слайд 11

Дидактична база кабінету хімії – основа плідної праці Бондаренко Н.О.

Слайд 12

Формування здоров’язберігаючої компетенції учнів. Бондаренко Н.О.

Слайд 13

Бондаренко Н.О.

Слайд 14

Основна мета моєї роботи - створити умови для повноцінного розвитку і самореалізації особистості. Бондаренко Н.О.

Слайд 15

Нема без батька Батьківщини, Нема історії без нас. Одне життя в одній краплині, В одній секунді – цілий час. В одній травинці – ціле свято. У чеснім серці – правди стяг. Лиш тих рід буде пам’ятати, Хто жив, як цвів - собі затям ! Бондаренко Н.О.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо