X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стівен Спілберг

Завантажити презентацію

Стівен Спілберг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стівен Спілберг

Слайд 2

Стівен Спілберг (англ. Steven Spielberg; нар. 18 грудня 1946) — американський кінорежисер, сценарист і продюсер. 2 нагородження Оскаром ("Список Шиндлера", 1993; "Врятувати рядового Райана", 1998), 5 номінацій ("Close Encounters of the Third Kind", 1977, "Raiders of the Lost Ark", 1981, "E.T. The Extra-Terrestrial", 1982).

Слайд 3

Слайд 4

Стівен Спілберг народився в Цинциннаті (штат Огайо США) в сім'ї комп'ютерного інженера і професійної піаністки. Матері довелося полишити думку про кар'єру заради виховання чотирьох дітей — Стівена, Енн, С'ю і Ненсі. Незабаром сім'я переїхала у Скоттсдейл, передмістя Фінікса (штат Арізона) — де Стівен пішов у школу.

Слайд 5

Він був єдиним євреєм у класі, що зробило хлопчика досить замкнутою дитиною. Стівен часто сидів удома і дивився телевізор. А коли від батька він отримав у подарунок портативну 8-міліметрову кінокамеру, вона настільки запала йому до душі, що через деякий час у Стівена з'явилося прізвисько «людина-кінокамера».

Слайд 6

Через кілька місяців він почав пробувати знімати короткометражні стрічки з акторами. У фільмах жахів замість крові використовував вишневий сік. У 12 років Стівен вперше взяв участь в юнацькому конкурсі любительських фільмів та переміг із 40-хвилинною стрічкою про війну «Втеча в нікуди» (1960), у якій знімалися його батьки і сестри.

Слайд 7

Дякую за перегляд

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо