X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Подорож до Острова скарбів Р.Л.Стівенсона

Завантажити презентацію

Подорож до Острова скарбів Р.Л.Стівенсона

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Подорож до Острова скарбів Р.Л.Стівенсона Предмет “Світова література” Презентація до узагальнюючого уроку з теми (6 клас) Підготувала: Демиденко Валерія Валентинівна, вчитель Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10

Слайд 2

Роберт Льюїс Стівенсон “Я з честю підняв рукавичку, яку кинула мені доля, і переміг у битві з життям”. Р.Л.Стівенсон Поясніть слова Стівенсона:

Слайд 3

Історія створення роману “Острів скарбів” Розкажіть, як карта надихнула письменника на створення роману.

Слайд 4

Біллі Бонс – незвичайний постоялець заїзду “Адмірал Бенбов” Про які таємниці Біллі Бонса дізнається Джим Гокінс?

Слайд 5

Загадкова скриня Біллі Бонса Що “розповідають” речі із скрині Біллі Бонса про свого господаря? Що найбільше зацікавило Джима Гокінса серед речей із скрині пірата?

Слайд 6

“Еспаньйола” вирушає до Острова скарбів За яких обставин Джим Гокінс зрозумів, що життя “всіх чесних людей на судні” залежить тільки від нього?

Слайд 7

Джим Гокінс на Острові скарбів Чому Джим залишив своїх друзів на “Еспаньйолі” і вирушив на острів разом із піратами? Чим вас вразив Бен Ган? Що свідчило про те, що “людина з острова” найбільше цінує золото?

Слайд 8

Джим відвойовує “Еспаньйолу” Як Джим оволодів шхуною? Що допомогло йому перемогти бувалого пірата? Як ви гадаєте, чи варто було Джиму Гокінсу так ризикувати життям?Як би ви вчинили на його місці?

Слайд 9

Гокінс та його друзі – справжні джентельмени Як Джим потрапив до ворожого табору? Як він поводиться у цій небезпечній ситуації? Наведіть приклади з тексту, які свідчать про те, що Джим Гокінс та його друзі поводяться, як справжні джентельмени.

Слайд 10

Джентельмени фортуни Чому пірати називають себе “джентельменами фортуни”? Що розповідає про “джентельменів фортуни” їхня улюблена пісня “П’ятнадцятеро хлопців на скриню мерця»?

Слайд 11

Джон Сільвер Як ви гадаєте, чи може джентльмен фортуни стати справжнім джентельменом? “Коли повернуся з цього рейсу, то заживу, як справжній джентльмен”. Дайте декілька порад Джону Сільверу, як стати справжнім джентельменом.

Слайд 12

“Острів скарбів”- робінзонада Кого із героїв (Робінзона Крузо чи Бена Гана) ви хотіли б бачити серед свої друзів? Чому? У чому схожі і чим різняться долі Бена Гана та Робінзона Крузо?

Слайд 13

Що варто було робити Бену Гану, щоб не здичавіти? Чому Бен Ган, проживши на безлюдному острові 3 роки, здичавів, утратив людську подобу, а Робінзон Крузо, проживши на острові більше 28 років, залишився людиною?

Слайд 14

Оберіть свій острів! Чи погоджуєтеся ви з думкою, що золото могло стати причиною смерті Бена Гана, якби йому не надійшла допомога? Уявіть собі, що ви опинилися на безлюдному острові. На який острів ви хотіли б потрапити: на той, де папуга кричить “Піастри! Піастри! Піастри!”? Чи на тому, де він вигукує: “Бідний Робін Крузо!”? Де б у вас було більше шансів вижити?

Слайд 15

Список літератури Ковбасенко Ю.І., Ковбасенко Л.В. Зарубіжна література: Підруч. для 6-го класу загальноосвіт. навч. закл. – К.: Грамота, 2006. – 296 с. Зарубіжна література. Книга для вчителя: календарне планування та розробки уроків. 6 клас 12-річної школи / К.Н.Баліна, В.О.Мележик, О.В.Пішук та ін. – К.: Грамота, 2006. 408 с.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література