X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо викладача Олійник Тетяни Анатоліївни Вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії “Старший учитель”

Завантажити презентацію

Портфоліо викладача Олійник Тетяни Анатоліївни Вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії “Старший учитель”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Не забороняти, а направляти; Не керувати, а співкерувати; Не примушувати, а переконувати; Не командувати, а організовувати. Олійник Тетяна Анатоліївна Вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії “Старший учитель” Методична проблема : Використання інформаційно-комунікаційних технологій у підвищенні ефективності уроку хімії та результативності навчання.

Слайд 2

Методи та прийоми, що використовує вчитель: «показуха»; гра «Реклама»; гра «руханка»; використання мнемонічних правил; «ажурна пилка»; проекти; мультимедійні презентації, проекти; реалістичні добавки… Форми проведення уроків, що використовує вчитель: урок-проект; урок-конференція; інтегрований урок; уроки з використанням мультимедіа, комп’ютера; урок-гра; урок-подорож …

Слайд 3

діаграма

Слайд 4

діаграма

Слайд 5

Урок-конференція

Слайд 6

Лабораторна та практична роботи Групова робота “Карти - пам`яті ”

Слайд 7

Лабораторна робота “Виготовлення моделей молекул алканів” Презентація проекту Робота в мікрогрупах

Слайд 8

Диплом ВГ «Шкільний світ» учасника \/ІІІ Всеукраїнського огляду-конкурсу «Панорама творчих уроків - 2009» в номінації «Створення ситуації успіху на уроці хімії» (вчитель Олійник Т.А.). Є співавтором методичної збірки «Використання інтелектуальних карт – пам’яті на уроках основ здоров’я в основній школі». Тьютор електронного посібника з хімії «Основні класи неорганічних сполук». Автор елективного курсу “Хімія і комп`ютер”. Участь у Всеукраїнському конкурсі “Здорова планета – здоровий ти!” Участь у Міжнародному конкурсі «Бережи свою планету – Всі проти змін клімату!». Участь у Всеукраїнському конкурсі «Шкільний лого». Участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді. У обласному заочному конкурсі на кращу модель шкільного наукового товариства МАН шкільне товариство «Інтелектуал» посіло ІІІ місце серед шкіл області.

Слайд 9

Підготувала доповіді на педагогічні ради «Інформаційні та мультимедійні педагогічні технології як засіб самоосвітньої діяльності вчителя» ; «Інформаційні технології в системі продуктивного навчання на уроках базових дисциплін в умовах багатопрофільної школи». Керівник творчої групи “Організація багатопрофільного навчання в загальноосвітній школі ” Пройшла тренінг в рамках навчального семінару «Педагогічні оцінювання і тестування» (отримала сертифікат). Учні під керівництвом вчителя прийняли участь у акції “День безпечного Інтернету”. Керівник секції МАН з теми «Вплив вологості на навчальну діяльність учнів». Розробила буклет “Використання техніки майдмеппінгу”. Керівник МО вчителів природничих наук. Завідуюча кабінетом №45.

Слайд 10

Електронні засоби навчання, що використовуються під час уроків хімії, при підготовці доповідей …

Слайд 11

Експозиція у кабінеті хімії

Слайд 12

Кабінет хімії

Слайд 13

Слухачі елективного курсу “Хімічний та біологічний захист рослин”

Слайд 14

Іванова О.Я., Олійник Т.А. Співавтори збірки методичних рекомендацій

Слайд 15

Д И П Л О М Виданий почесному члену нашої спілки Олійник Тетяні Анатоліївні Яка мужньо витримала інтерактивні методики щодо дослідження її особистості. Рефлексивність Тетяни Анатоліївни на високому рівні. Вона спокійно адаптувалась у шаленому світі інноваційних технологій, навчилась використовувати в роботі з керівництвом мозкову атаку, а то й мозковий штурм. Колектив дослідницької лабораторії:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо