X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо 10-Б

Завантажити презентацію

Портфоліо 10-Б

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зустрічайте! Повелителі Галактик! Зоряний 10-Б!

Слайд 2

Уже 10 років ми боремося На просторах ЗОШ №2

Слайд 3

Леся Іванівна – наш класний керівник. І кожен з нас за ці роки до неї дуже звик. Проблема над якою працює класний керівник: “ Аспекти всебічного вивчення особистості учня ”. Кредо класного керівника: “Мій справжній дім – це школа, а діти – це моє життя”

Слайд 4

Ми просто Космос!

Слайд 5

Наша мега лідер)* Президент шкільної республіки “Модерн”

Слайд 6

Наші активісти Староста класу: Галюк Христина Заступник старости: Кравчишин Марта Редактор: Глух Ангеліна Сценарист: Кофлик Вікторія

Слайд 7

Не знаєм спокою: танцюєм, співаєм. На сцені шкільній часто ми виступаєм. Таланти свої проявляємо скрізь. “Лише перемога” – ось наш девіз.

Слайд 8

Свято до дня Bчителя Свято “Рідної мови”

Слайд 9

Наші трудові будні!!!

Слайд 10

Слайд 11

Наші колективні справи! Акція “Посади деревце” Ми ярмаркуємо

Слайд 12

Композиція “Різдв’яна свічка” Акція“Первоцвіти просять захисту”

Слайд 13

Наші досягнення Участь у районних змаганнях з баскетболу: Галів Олена, Шикула Тарас; Участь у районних змаганнях з волейболу: Кравчишин Марта, Галів Олена, Шикула Тарас; Глух Ангеліна була відряджена на квест лідерів обласного учнівського парламенту; Шкільний конкурс “ Молодь за майбутнє без СНІДу” у номінації мультимедійна презентація: I місце – Глух А., Давидів В. II місце – Богоніс А., Точ В., Кофлик В. III місце – Богоніс Н., Шикула Т. Вчитель: Гайда М.Р. Участь у акції “ Первоцвіти просять захисту” : Кофлик В., Точ В., Богоніс Н. Конкурс плакатів “ Мова – твого життя основа” І місце – Глух А. Конкурс ім. Яцика ІІІ місце – Глух А., Богоніс А. Олімпіади : з технологій ІІІ місце – Кофлик В. з економіки ІІ місце – Давидів В.

Слайд 14

Проведені виховні години “Закон і ми” “Державний прапор України-святиня нашого народу” “71-річниця утворення УПА” “Бринить, співає рідна мова” “95 років від дня проголошення ЗУНР”

Слайд 15

Наші тематичні лінійки 28 років з дня Чорнобильської трагедії День Землі

Слайд 16

Робота з батьками Проведення батьківських зборів Засідання батьківського комітету Дні відкритих дверей Допомога батьків в оформленні класної кімнати

Слайд 17

Наша позакласна діяльність Шкільний тренінг “Маршрут безпеки” Круглий стіл в пам’ять Небесній сотні Європейське кафе

Слайд 18

Наші захоплення

Слайд 19

Ось ви познайомились з 10 – Б класом. Ми – сила, ми - дружба, тому що ми разом. Всі разом радіємо, разом сміємося, ми рук не опустимо, бо ми не здаємося!

Слайд 20

Дякуємо за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо