X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ми дружній клас

Завантажити презентацію

Ми дружній клас

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Корекційно - розвивального заняття для учнів 5 класу

Слайд 2

Мета: закріпити уявлення учнів про дружбу, взаємодопомогу, про важливість дружби; розвивати знання про необхідні умови дружніх стосунків; виховувати бажання бути справжнім другом.

Слайд 3

Виключити з життя дружбу все одно, що залишити світ без сонця (Цицерон) Епіграф заняття:

Слайд 4

«Дружба ― то найдорожчий скарб». Дерево міцне корінням, а людина — друзями. (Народна мудрість.)     Дружба — це відносини між людьми на основі взаємної довіри, взаєморозуміння, спільних інтересів, прив'язаності.

Слайд 5

Слайд 6

Буквар 5-го класу. Вправа «Складання букваря класу»

Слайд 7

Учні по черзі називають риси, які, на їхню думку, притаманні справжньому другові, не повторюючи вже названі. Дидактична гра: «Мікрофон»

Слайд 8

Домашнє завдання: було написати на аркуші паперу прислів’я, приказку або вислів про дружбу. Конкурс – гра «Калейдоскоп мудрих думок»

Слайд 9

Учні,на столах є малюнки, розгляньте їх і впізнайте в них свого друга. Проблемне завдання: «Чи є у мене друг? Який він?»

Слайд 10

Мета: допомогти дитині позбутись рис характеру, які мішають дружбі. Вправа «Корзина негативних рис»

Слайд 11

ТВОЄ УЛЮБЛЕНЕ ЗАНЯТТЯ? ТВОЯ УЛЮБЛЕНА ТВАРИНКА? ТВІЙ УЛЮБЛЕНИЙ УРОК? Вправа «Світ інтересів»

Слайд 12

На її пелюсточках написані хороші сло ва, але не вписано імена. Відірвіть кожен по пе люсточці, подумайте, кому б ви хотіли сказати такі слова, впишіть ім'я.

Слайд 13

Квітка дружби. Вкажіть на її пелюстках, що є, на вашу думку, найважливішим у дружбі. Вправа «Виконаємо разом»

Слайд 14

Слайд 15

1. Друг – це той, що… 2. Мого кращого друга я ціную за те, що… 3. Я вмію дружити… 4. Дружба – це… Інтерактивна гра «Я почну, а ти – закінчуй»

Слайд 16

Смужки кольорового паперу. Який колір ви оберете, як такий, що найбільше відповідає вашому настрою після сьогоднішнього уроку? Творче завдання «Колір вашого настрою»

Слайд 17

Дякую всім за участь у нашій годині спілкування. «Справжні друзі... нічого не вимагають один від одного в ім'я дружби, а роблять один для одного, що можуть»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо