X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЛОГОПЕДІЯ

Завантажити презентацію

ЛОГОПЕДІЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Забезпечення якісного та методично-обгрунтованого підходу у роботі з дітьми , які мають важкі вади мовлення , враховуючи їх індивідуальні особливості. Дефектолог-логопед: Андрійчук О.С.

Слайд 2

Завдяки застосуванню методик ейдетики розвиваються: вміння повно і легко в ігровій формі сприймати і відтворювати інформацію; сенсорні канали сприйняття інформації, сприймання кольорів, форм; довільна, усвідомлена, просторова, відтворююча та творча уява; образна, емоційна, рухова пам’яті; вербальне та невербальне мислення, мовлення. Використовуючи методи  ейдетики, створюється психологічна ситуація успіху, покращується нейродинаміка мозку дітей, відбувається корекція дефектів центральної нервової системи та поведінки дітей.

Слайд 3

Прийоми ейдетики на уроках навчання грамоти Важливим етапом навчання дитини у школі є ознайомлення з літерами. Від того, у якій формі буде відбуватися це «знайомство», залежить і результат. Діти не запам'ятовують букви, а лише уявляють, граються з «живими» літерами, озвучують, а такі образи набагато легше, цікавіше, швидше, природніше залишаються в уяві на все життя.

Слайд 4

Слайд 5

Деякі літери можна «смакувати»: «нюхати»: А — апельсин; Ц - цибуля Я — яблуко; Ч – часник… Г — груша; П — помідор; Л —лимон; М — морква; О — огірок; X — хліб; Б — буряк...

Слайд 6

Слайд 7

Складання речень

Слайд 8

Складання розповіді

Слайд 9

Вивчення віршів

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка