X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Здоровим будь!" Інтелектуальна гра з основ здоров"я

Завантажити презентацію

"Здоровим будь!" Інтелектуальна гра з основ здоров"я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтелектуальна гра “Здоровим будь!” “Відбірковий тур” “Питання на вибір” “Вибери правильну відповідь” “Я знаю будову тіла людини” Фінал

Слайд 2

Відбірковий тур Записати складові здорового способу життя. У яких документах записано права дітей? Що таке працездатність?

Слайд 3

Який відпочинок називають активним? Перерахуй природні чинники здоров'я. Запиши свої права.

Слайд 4

П и т а н н я н а в и б і р 1. Назви корисні звички 2. Назви шкідливі звички 3. Які хвороби називають інфекційними? 4. Скільки разів на день потрібно вживати їжу? 5. Які продукти потрібно вживати? 6. За скільки годин до сну потрібно вечеряти?

Слайд 5

7. Як краще готувати м'ясні і рибні страви? 8. Щоб запобігти перевтомі необхідно … 9. Як часто потрібно мити руки? 10. Як загартовуються з допомогою повітря? 11. Як загартовуються за допомогою сонця? 12. Як загартовуються з допомогою води?

Слайд 6

Вибери правильну відповідь Ключі від свого будинку можна носити: а) у внутрішній кишені б) на шнурочку на шиї в) у портфелі Тебе переслідує автомобіль. Що зробиш? а) Підійду до водія і поцікавлюся, що йому потрібно? б) Не звертатиму уваги в) Різко розвернусь і побіжу в протилежний бік.

Слайд 7

Вибери правильну відповідь 3. У тебе пропали ключі. Що ти зробиш? а) Відразу повідомлю батькам. б) Потай від батьків зроблю дублікат. в) Розвішу оголошення, вкажу адресу. 4. Чи можна дітям купатися вночі на річці або морі? а) Можна, якщо поруч є дорослі. б) Можна, коли ніч ясна і місячна. в) Не можна за жодних обставин.

Слайд 8

Вибери правильну відповідь 5. На вулиці тебе схопила незнайома жінка. Як ти діятимеш? а) Покірно йтиму. б) Намагатимусь вирватись. в) Кричатиму, щоб привернути увагу дорослих. 6. Ти в метро впустив на рейки сумку. Що будеш робити? а) Побіжу шукати міліціонера. б) Звернуся до чергового по станції. в) Стрибну на рейки за сумкою.

Слайд 9

Я знаю будову тіла людини 1. Назви органи дихання. 2. Назви органи кровообігу. 3. Назви органи травлення. 4. Назви органи нервової системи. 5. Розкажи із яких кісток складається скелет людини. 6. Як у людини виникає пульс?

Слайд 10

Ф і н а л Стихійні лиха Що таке гроза? Розкажи правила поведінки під час грози. Що таке буря? Розкажи правила поведінки під час бурі. Що таке землетрус? Розкажи правила поведінки під час землетрусу. Що таке повінь? Розкажи про правила поведінки під час повені.

Слайд 11

Запитай у суперника… (Правила пожежної безпеки) Домашнє завдання: Дотримання режиму дня – запорука здоров'я. Зачитати твір “Поради першокласникові” (Як берегти здоров'я?)

Слайд 12

Підсумок гри “Здоровим будь!”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)