X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Здобудь знання – допоможи собі

Завантажити презентацію

Здобудь знання – допоможи собі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Здобудь знання – допоможи собі Волинська обласна громадська організація циган “Терне Рома”

Слайд 2

Мета Надання безкоштовних юридичних консультацій з питань отримання соціальної допомоги та захисту трудових прав малозабезпеченим особам ромської громади. Проведення навчальних семінарів для активістів ромської громади з питань захисту соціальних прав громадян України. Видання популярного Довідника з основних питань захисту соціальних прав громадян України.

Слайд 3

Початок проекту: було сформовано групу активістів, популяризаторів правових знань серед ромів з числа етнічних ромів в кількості 10 осіб; підготовлено та видано Довідник, який під час проведення семінарів слугував підручником для учасників семінару; було розпочато роботу громадської приймальні (м. Луцьк, вул.. Володимирська, 55, офіс ГО «Терне Рома»).

Слайд 4

Виконано: сформовано групу активістів; видано Довідник; 13-14 грудня проведено заплановані семінари; громадською приймальнею надано 36 консультацій, з них – 28 консультацій мешканцям Луцька, 8 консультацій мешканцям Луцького та Ківерцівського районів.

Слайд 5

Довготривалі результати: Забезпечено діяльність громадської приймальні з юридичного консультування. Напрацьовано практику консультування з соціальних питань осіб, які перебувають у важкому матеріальному становищі. Підвищено рівень обізнаності представників ромських громад із соціальних прав людини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне