X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Взаємозв’язок наркоманії й ВІЛ-інфікування.

Завантажити презентацію

Взаємозв’язок наркоманії й ВІЛ-інфікування.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Взаємозв’язок наркоманії й ВІЛ-інфікування. Толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей Урок з основ здоров я 6 клас

Слайд 2

“…щодня робіть хоча б одну добру справу, здатну викликати усмішку радості на чиємусь обличчі” Дейл Карнегі

Слайд 3

Вправа “Очікування” На червоних стрічках напишіть свої очікування від уроку, прикріпіть їх на плакат “Планета толерантності”

Слайд 4

Вправа “Знайомство” Продовжить речення: “Мене звуть…, я знаю, що ВІЛ не передається…” “Мене звуть…, я знаю, що ВІЛ передається…” “Мене звуть…, для того, щоб не інфікуватися ВІЛ, я буду…”

Слайд 5

- Що означає бути толерантним? - Які риси має толерантна людина?

Слайд 6

Вправа “Ризик зараження” Робота в групах: Ситуації, коли ризик зараження ВІЛ-інфекцією відсутній – це… Ситуації, коли ризик зараження ВІЛ-інфекцією низький – це… Ситуації, коли ризик зараження ВІЛ-інфекцією високий – це…

Слайд 7

Наркотики І ВІЛ Ін’єкційне введення наркотиків – найкоротший шлях до зараження ВІЛ. 80% наркоманів є носіями ВІЛ-інфекції. Щодня в світі інфікується понад 6 тисяч молодих людей. Куріння і вживання алкоголю підлітками – перший крок до наркоманії.

Слайд 8

Толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей Історія Олексія. Олексію 15 років, і він щойно повернувся зі школи. Почувається добре, але всі знають, що в нього ВІЛ. Більшість його однокласників уникають хлопця. У нього немає друзів. Кожного дня він йде зі школи з опущеною головою. У нього депресія. Всі його бояться, і він почувається страшенно самотнім. Олексій хотів би мати друга, з яким можна було б поговорити.

Слайд 9

Толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей Робота в групах Намалювати ВІЛ-позитивну людину і вигадати її історію ( як вона живе, чим займається, як почувається, як до неї ставляться навколишні)

Слайд 10

ЖИТТЯ З НАДІЄЮ ВПРАВА “СЕРЦЕ ДРУГА” На листівці напишіть, як ви можете допомогти своєму ВІЛ-позитивному другу.

Слайд 11

Червона стрічка – це Усвідомлення серйозності проблеми ВІЛ/СНІДу; Надія на те, що буде знайдена вакцина проти ВІЛ і ліки від СНІДу; Солідарність із людьми, які живуть з ВІЛ; Пам’ять про мільйони людей, життя яких забрала хвороба; Протест проти дискримінації людей, які живуть з ВІЛ.

Слайд 12

Продовжить речення: “Для мене сьогодні новим було…” “Найбільше мене вразило…” “Сьогодні на уроці я дізнався…” “На уроці я зрозумів…” “Я можу розказати рідним (друзям) про ВІЛ і СНІД…”

Слайд 13

Вправа “віночок побажань” Візьміть того, хто стоїть праворуч від вас, за руку і висловіть цій людині побажання. Не відпускайте руку. Потім ваш сусід повертається до того, хто стоїть праворуч від нього і висловлює свої побажання йому і т. д. Коли усі висловили свої побажання, потисніть одне одному руки й подумки побажайте найкращого тим, кого ви любите.

Слайд 14

“…щодня робіть хоча б одну добру справу, здатну викликати усмішку радості на чиємусь обличчі.” Дейл Карнегі

Слайд 15

Домашнє завдання: Повторити тему “Звички і здоров’я” § 9-11; Підготувати зошит до перевірки с.19 – 30.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)