X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вогонь – біда для всіх

Завантажити презентацію

Вогонь – біда для всіх

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Треба завжди пам'ятати, що необережне поводження з вогнем може призвести до найбільшої серед бід – ПОЖЕЖІ! ЗАПАМ'ЯТАЙ: Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, найголовніше - не панікувати! Необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі. Повідом сусідів.

Слайд 4

невеликі джерела пожежі можна гасити мокрою ганчіркою (ударами зверху) або мокрим віником (розмазуючи воду по палаючій поверхні);

Слайд 5

якщо вогонь розростається, необхідно відкрутити усі крани з водою на повну потужність. Нехай вода переливається у ванну: зачерпувати воду відром з ванни швидше, ніж чекати, поки відро наповниться з крану;

Слайд 6

якщо у кімнаті є вазони з квітами, то землю з них можна використати для гасіння вогню; не витягай з вогню предмети, що горять – це сприяє поширенню пожежі. Гаси вогонь (водою або піском) із країв до центру; при гасінні пожежі намагайся не відчиняти вікна і двері, бо доступ повітря підсилить вогонь.

Слайд 7

Якщо погасити пожежу до прибуття пожежників неможливо, необхідно з іншими мешканцями будинку, не створюючи паніки, вийти на вулицю, використовуючи для цього сходові марші або пожежні драбини між балконами.

Слайд 8

Покидай приміщення, пригнувшись якнайнижче, адже дим направляється вгору. При пожежі не спускайся у ліфті, бо може відключитися електрика. По можливості змочи якусь тканину, прикрий нею ніс і рот. Під час переходів через задимлені ділянки затримуй дихання. Варто 2-3 рази вдихнути дим - і можна знепритомніти через отруєння чадним газом, що призведе до загибелі.

Слайд 9

запаморочення; блювота; головний біль; червоний колір обличчя; непритомність.

Слайд 10

Постраждалого необхідно винести на свіже повітря. Негайно викликати машину швидкої медичної допомоги за телефоном 103.

Слайд 11

Якщо вогонь палає у коридорі, на сходах тощо, і неможливо вибратися назовні, залишайся у своїй квартирі, щільно зачини двері, затули щілини мокрими ганчірками, повісь ковдру, килим або будь-що інше.

Слайд 12

В разі загоряння дверей твоєї квартири поливай їх зсередини водою. Якщо дим проникне до квартири, пересувайся якнайнижче до підлоги, там завжди є свіже повітря. Відчини вікно або розбий його вийди на балкон і голосно клич на допомогу.

Слайд 13

Якщо потрібно когось витягнути з вогню, обв’яжися дротом (мокрою мотузкою), вручи вільний кінець кому-небудь. Зав'яжи рот і ніс мокрою хустинкою, накрийся мокрою ковдрою або змочи одяг водою і, пригинаючись якомога нижче, заходь у приміщення.

Слайд 14

ПАМ'ЯТАЙ: помилковий виклик може відвернути увагу пожежників від справжньої пожежі, і тоді може згоріти чийсь будинок або навіть загинуть люди. В Україні встановлена кримінальна відповідальність як за навмисний підпал (позбавлення волі терміном до 10 років), так і за виникнення пожежі через необережне поводження. Через дитячі пустощі з вогнем платити за все доведеться батькам!

Слайд 15

Зараз важко уявити Як прожити без вогню. Допоможе він на кухні, На заводі і в биту. Так, вогонь це друг людини, А в неправильних руках Спричиняє він пожежі На заводах і лісах. Якщо виникла пожежа І батьків немає вдома, Це велика небезпека Треба діяти той час!

Слайд 16

І не треба залишатись Вдома дуже довгий час, Бо для тебе небезпечний Безпощадний чадний газ! Не лякайся, заспокойся, Обережним завжди будь. До дорослих прислухайся, Обереш ти вірний путь! Автор – Тихонська Аліна Керівник проекту – вчитель української мови Корольова А.Ю.

Слайд 17

Тихонська Аліна учениця 8-А класу Запорізької гімназії № 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)